Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obchod Target omylem doručil konzoli Xbox One o dva týdny dříve než směl. Šťastný majitel si žádnou...

    nabitou? zrejme nebezpecne informace, proto ten ban *5*
  • Handheld

    Čau chlapi. Silně zvažuji koupi nějakého handheldu. Je zde prosím někdo, kdo by mi uměl poradit co se týká ceny, množství her, kvality apod. Děkuji
    • Množství her kvalita a cena ... tak to snad jen nějaký herní tablet z číny s hromadou emulátorů .Před pár lety bych ještě řekl PandoraBox. Dneska bych hlavně hleděl na fyzická tlačítka a možnosti toho kterého OS. Nicméně pokud tě tlačí plná peněženka , za pasem nosíš jablko a podléháš sběratelské mánii je řešení i originál Nintendo . *5*
    • Ronox
      Já bych šel do Nintenda. Na DSku jsem si užil víc zábavy než na PSP/PS Vitě. Na vitu se mi víceméně práší a PSP staré jsem prodal. Teď plánuju jít do 3DSka, ale taky záleží jaký hry rád hraješ. Na vitě jsem hodně hrál staré PSX hry a pak jen Uncharted a Killzone..ostatní jako AC, SlyCooper, Assasin Creed mě nebraly za to na DSku jsem si užil hromadu starých her a nově Fire Emblem, Pokémony, Super Maria, Contru, Castlevanii atd. Podle mě je na tom Nintendo líp co se týče zábavnosti a množství titulů. Vita je slušnej stroj a furt doufám, že se jí budou vývojáři víc věnovat, ale v tenhle moment se mi osobně zdá výhodnější DS/2DS/3DS.
  • Tak u Doctorova příspěvku je přesně 39+ a mě někdo naklikal 9 - ať mám přesnou nulu. Nevíte náhodou někdo v kolik hodin ráno to ten ,,fantom,, naklikal?

    MILÁ REDAKCE, nechcete něco udělat s trolly? Vaše totální ignorace mě začíná štvát, jediný případ kdy se ozvete, je pod články když uděláte chybu a to čtu jen - Každý se milý, nebo v lepším případě - díky, opraveno. To že bleskař ,,sem tam,, udělá chybu nebo špatně vyskloňuje slovo mi je fuk ale aspoŇ ty negramotné, spamující, tupé a agresivní troly můžete zabanovat. *7*
    • Mluvit o negramotných a napsat milý místo mýlí... radši drž mlč. Pokud ti vadí body, nekoukej na ně.
      • Jack1947
        Ma pravdu, na naky anonymy by byl Ignore list celkem uzitecny. *3* *15*
        • Jacku, prosímtě. Když tě slušně požádám, abys na mě nereagoval, myslíš, že bys to mohl alespoň nějaký čas zvládnout? Děkuji, uctivost.
    • janchor
      Totální ignorace? Čeho si stíháme všimnout a co nás tu fakt neba, to mažeme jak fretky. Nelze pokrýt všechny diskuze a všechny diskuzní úlety, na to máme bohužel trochu moc jinejch starostí, ale trolling a různý maratony v urážení průběžně čistíme.
      • Přitom by stačil ten blbej ignore list a zabalení vlákna s reakcemi na ignorovaného aby nezůstavaly nenavazující příspěvky stejně na ty jejich žblechty reagují pouze degeni, stále ti stejní, tolik asi k tomu přístupu nereagujte na trolly.. *3* Kdyby se tu dřív nedalo dobře bavit a nacházet slušné info od některých diskutérů tak mě to neštve ale takhle to člověk otevře a hned vidí 20 dochtorů, 1948 jacků, 8 bibrů a jde *11*
      • Počítejte si fragy a na konci měsíce můžete zveřejňovat skóre s vypíchnutými perličkami ;) . Pak si nebude nikdo moc stěžovat, že málo mažete.

        Nebo si vyberte nějaké vážené uživatele, kteří budou pomáhat, jako to má spousta online for.
        • MickeyMutant
          "...a na konci měsíce můžete zveřejňovat skóre s vypíchnutými perličkami"

          Z toho by se pak tady stala soutěž o nejstupidnější příspěvek.
          • Ronox
            Jo a budou ještě víc svinit a předhánět se v tom, kdo vyhraje *1*
            • Jack1947
              Ignorace, nebo aspon ne tolik krmit pak mozna i ubydou... Chce to si zachovat urcity nadhled. *3*
      • MickeyMutant
        Přemýšlím, jestli fretky občas taky upadají do zimního spánku. Mnohé by to vysvětlovalo.
        • janchor
          0bčas upadají do uzávěrek časopisů.
          • Pak jsi ovšem jen potvrdil, že level má aktuálně vyšší prioritu a kvality games.cz se to oproti slibům dotýká zcela zásadně ...:(
            • MickeyMutant
              Prokrastinaci by člověk neměl odkládat pod žádnou záminkou!
            • janchor
              Zásadně? Diskuze čteme nárazově, nikdo z redakce v nich nedrží hlídku. A během uzávěrek je logicky míň času na prokrastinování.
          • MickeyMutant
            Chápu, že se někde diskuze moderují a jinde ne. Třeba Franta Fuka zásadně a z tradice nezasahuje. Může si to dovolit - chodí k němu psát relativně malá skupina a nadávají si tam lidé i chytří a občas vtipní.

            Games je naopak útočiště pro masy. Jako takové přitahuje armádu blbců, kteří neznají míru a sledovat to je zábavné jenom velmi krátce. Rozumím tomu, že se asi snažíte mazat jenom výslovné off-topic a sprosté urážky, ale mám dojem, že by s trochou vaší námahy celému ekosystému Games velmi prospělo preventivní banování proslavených grafomanických blbů, kteří notoricky sviní všechny diskuze a na které se pak nabalují kilometrové reakce.
    • Aktuální situace je důvod, proč jsem zkrouhnul "předplatné" (mimochodem, pořád mi dlužíte hru :P ). Sice se v pravidlech napsáno, že jsou diskuze moderované, ale nic takového tu nevidím, a když se náhodou něco stane, tak už tu ani není ta zpětná vazba typu "příspěvek pana/paní X byl smazán a má ban". Chápu, že redakce nechce mít pověst jako JD, který údajně banuje za každou blbost, ale bez tvrdšího moderování nebo exkluzivního přístupu nelze mít zdravou komunitu.
      A co se týká těch pravidel, jsou dost na nic. Ani nezakazují takové nepřípustné chování, jako čistě urážení. Ale stejně tu nejsou žádní moderátoři, kteří by sledovali fora a uklidňovali / banovali troly a chronické urážeče dlaždiče. Nehledě na to, že tady pořád chybí off-topic / helpdesk / atd diskuze.

      Ale zatím mi to přijde, že redakce nemá naprosto žádnou kontrolu nad diskuzemi a musí všechno řešit přes TM. Hrůza ta byrokracie, jak v Číně *15*
    • Rhulad
      Ohlásil jsem tě. Takhle to dál prostě nejde. Takový offtopic tu přece nestrpíme. Musíme začít něco dělat s těmito moralisty. Já navrhuji ban každému všeználkovi a moralistovi. Nikdo přece není zvědav na takový žvásty o ničem.
      • vlastik.plaminek
        A bonzovals to pančelce nebo rovnou paní ředitelce?
        • Rhulad
          Samozřejmě vrchnímu představiteli národní strany soudruhu Plamínku.
          • vlastik.plaminek
            Uniká mi, proč mi říkáš soudruhu, ale co už.
            • vlastik.plaminek
              Dohledej mi kde a vykouřím ti péro.
            • Rhulad
              Dyť ses tady hrdě hlásil k ČSSD A KSČ. Takže tě nazývám tak, jak to to cítíš.
      • Ok díky, ale když si tu pořád ty, tak tu budu i já i přes ty mé strašné offtopicy.
    • jindra.veliky
      nase prispevky jsou vzdycky k tematu a to, ze s nama nesouhlasi PC scena neni duvod k banu

      s takovym postojem by si nemel pravo napsat ani ten svuj prispevek

      navic, jak si psal v jindy diskuzi 3x a dost, tak by si uz taky nemel pravo diskutovat *15*
      • Ach sorry ale vyblil si větší blbost než někdy Jack. Opakované narážení PC scéna proti konzolové je OTRAVNÉ, a když už si chceš pokecat o tomhle trapném tématu, pokecej si s Predatorem.

        Důvod k banu jsou nadávky, totální off-topicy atd.
    • Nebylo by lepsi proste na nej nereagovat?
      • To víš že jo ty grygare .. slepé přehlížení problém neřeší! To je celý problém téhle země.
        • Tvoje baba je problem tyhle zeme...
          Jaky prostredi si udelas takovy to mas. Jestli tu opravdu nechces trolly tak zacni u sebe. Kdyz tu pravidelne nejvic odpovedi byva prave na prispevky mistnich trollu tak sem proste budou chodit dal protoze jedine jsou to dusevni kriplove co nestoji o nic vic nez o pozornost ostatnich a jim je jedno jakym zpusobem ji dostanou.
          Navic nevhodne prispevky trollu jsou pravidelne mazany a prispevatele banovani.
          To mam nejradsi tyhlety hospodsky kecy o problemech nasi zeme.
          • Tvůj děda je problém této země...
            To mám nejradší tyhlety hospodský (podle sebe soudím tebe?) greenpeace kecálisty o tom jak jde všechno nenásilně vyřešit a udělá se ho*no!

            "Navic nevhodne prispevky trollu jsou pravidelne mazany a prispevatele banovani." .. Hah! Tady se ani nebudu dovolovat abych se ti vysmál. *11*
      • Dřív tady na Games fórum bylo v porovnání s většinou ostatních herních serverů moc fajn. Ale teď? Ani registrovat se už nechci, protože to celý šlo do kytek. Ještě chvíli, a bude to tu na úrovni všelijakejch blogísků.
  • ringmancz
    http://www.kickstarter.com/projects/1307515311/night-in-the-woods

    Co tenhle kickstarter? Přispěli jste? Já ještě ne, ale líbí se mi to zpracování.
  • Tilwaen
    Právě jsem dohrála Mass Effect a na YT narazila na sérii scének "Gamer Poop", jestli se někdo chcete pobavit; ten třetí díl je obzvlášť povedený *1*

    Pro ty, kterým ME nic moc neříká, tam mají ještě alternativu pro Skyrim, L.A. Noir, GTA a bůhví, co vše ještě.
    • Pilgrim66
      Znam už dlouho a i když už jsem to viděl doslova asi 20 krát furt mě to rozesměje...

      Skyrim a Oblivion jsou taky epesní.
  • MickeyMutant

    Koncem listopadu konečně dorazí konzole WiiU i do Brazílie. Na místním trhu ovšem vyjde na 829$.

    Co všechno je v Brazílii levnější:
    Drogy
    Děěvky
    Šálek dobré brazilské kávy
    • Jack1968

      Bethesda Game Studios nabírá nové záměstnance na osm různých pozic.

      Nevadí ti, že nenapsali Nyntendo ví jů?
      • MickeyMutant
        Pozor, pozor! Oznámení pro všechny Jacky s číslem: Transkripce se nepoužívá u zavedených a celosvětově známých firem. Konec hlášení.
        • Jack1968
          A není to rasistické?
        • takze spravne je nintendo vi ju
      • Jack1947
        Eee, on nerad pouze tu Japonskou "hatmatilku". *3*
    • Kokain tam levnejsi je ale s travou uz to tak slavny neni. Resp. dostanes tam bud strasny seno za levno a nebo je to predrazeny. Alespon tak mi to vysvetloval kolega co je z Brazilie :D
  • Vývojářské studio Nicalis pracuje na bojovce Legend of Raven pro PS4/PSV a Xbox One.

    Ubohá retro kopie.
  • British Gas Rampage

    Pokud jste ještě neviděli atomickou babičku s GTA5, pravost neověřitelná

    http://youtu.be/Knab9oQIMOQ
    • Jack1947
      Jen doklada "Parit se da v kazdem veku, cokolov at uz karty, miny nebo GTA". *3* Babicka nema chybu. *15*
  • Jack1947

    Bioware naznačuje čtyřmi novými obrázky, že se co nevidět dočkáme ohlášení nového dílu Mass Effect.

    Hlavne at z toho neudelaji, moc velkej "Next, next gen". *7* *3*
    Tim mam na mysli ze chci, zase starej dobrej Mass Effect a v to verim. Protoze pak uz nevim v co bych mohl vice verit...
    • Jack1968
      Od nextgenu k víře, tady už jde o hodně.
      • Jack1947
        Coze ? Ja nemuzu verit ? *8*
        • Jack1968
          Věříš v to, že chceš starej dobrej Mass Effect. Však sebevědomí je dobrá věc, já ti to nevyčítám. Už stačí jen vojenský sestřih, naleštěné holínky a zvládneš všechno na světě. Doufám v brzkou prezidentskou kampaň, budeš mít moji podporu.
          • Jack1947
            To vim, verim ... tzv ze to tak nejak vim, divil bych se kdyby ne to se samotnou virou nema moc spolecneho... Do armady nechci, s tim prezidentovanim ti nechci kazit iluze. Samozrejmne, za tvou a podporu jinych dekuji "predem". *9* *3*
  • GRID 2 - omluva

    Když hra vyšla, napsal jsem tu, že to je o ničem. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem to tenkrát zkoušel na noťasu nebo mi to nesedlo v té době, dal jsem tomu málo prostoru.. ale před několika dny jsem to nainstaloval znovu tentorkát už na normální pc a je to pecka. Vážně, grafika hodně pěkná a hodně dobře optimalizovaná, zvuky fajn, reálné licence, bezva tratě, různorodé závody a hlavně příjemná pohodová hratelnost... tratě se mění, auta přibývají, závody odsýpají, moc mě to chytlo, načínám zrovna 4tou seznonu a pořád mě to baví :) Tož tak, děkuji za pozornost kdo to dočetl až sem :)
    • Ronox
      Škoda toho kokpitu no, ale jinak to není vůbec špatná hra.
      • Hanzales
        http://www.youtube.com/watch?v=NdNtZROVcDE&hd=1 Hele :) To jsem aní já nevěděl, teď už možná do toho půjdu taky :)
        • To vypadá otřesně :) Samozřejmě taky preferuju pohled z kokpitu, ale ta hra se dá uplně v pohodě jezdit i z nadhledu a ovládání je slušné, arkáda s nádechem simulace (brát s rezervou).
      • Co je s kokpitem?
        Jinak pro zájemce je Dirt 2 každou chvíli v nějaké výrazné slevě za dvě tři eura a aktuálně i v bundlu na www.indiegala.com
        • kokpit tam není, my se bavíme o GRID 2, ne DIRT 2
          • Aha, tak pardon. Já v minulých dnech zrovna zkoumal Grid i Dirt a překouknul jsem se. Ale ono se z toho kokpitu stejně nedá moc hrát, i když to zase vypadá dobře, takže jeho absenci bych jako velký mínus nebral.
            • Tilwaen
              Jojo, bylo to tak moc náročné na vývoj, že to nějaký moder vydal pár dní po release hry... *2*
            • Jack1947
              Vzdyt oni to uz predtim velmi proklamovaly, ze nechtej zadnej pohled z kokpitu, moc narocne na vyvoj. *3* Hra je prece jen , "devadesatiprocentni arkada". *15*
    • Jack1947
      Jeste se omluv, hatum na konzole a meli by jsme byt Ok. *3*
      • Hanzales
        Můj ty jelene.
      • Ty prostě nepřestaneš psát blbosti, že ne :))
        • Jack1947
          Ne, kdykoliv si prectu "Hate" vim ze tu vzdy budes nablizku, ty se nezmenis *3* , kdyz vydrzis nepsat hate treba par mesicu, i ty blbosti ubydou... jinak tu omluvu , samozrejmne necekam. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit