Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Cože ? Tvůrci Total War ? Panebože co to s Alieny děláte *13*
  • Drakens
    Bože....cítím v kostech průser.....mistři strategii ( v dobrém) se dávají na 3D Steel akci. Jako by nestačil ten malér s Aliens: Colonial Marines....
    • Tak majstom by som ich po fiasku s TWR2 velmi nenazval. Kedze som tu hru dnes zapol po davke patchov je to stale silno zabugovana a nezoptimalizovana hra. Mna ako fanusika serie TW hodne sklamali.
    • Na Alien pracuje uplne jiny tym nez na Total War
      • Drakens
        a ha ...tak to pak snad nedopadne tak zle. Díky za dobré info:)
  • "Hra by se měla odehrávat prakticky celá na jedné stanici, kde budeme bojovat zejména proti klonům a vojákům, přičemž vetřelec by na palubě měl být po většinu hry jenom jeden"
    aha takze "Alien: klony utoci" to uz v ACM tech marinaku nebylo malo... proc ne proste ty(hl. postava) a survive proti vetrelcum najit funkcni letoun snazit se utect...
    • nejlepší by bylo kdyby to udělali jako survival horor ve stylu prvního Vetřelce, s naprostým minimem zbraní nebo úplně bez nich a zabijáckým alienem v zádech
      • Já bych bral příběh z pohledu Newt, v období kdy se to v Hadley's Hope podělalo až do příchodu mariňáků.
  • Ronox
    Já bych si přál něco ve stylu kampaně za mariňáka v prvním AvP a nebo Alien Trilogy.
  • No ať už radši neprasej žádný vetřelce predatory a tak .. neumněj to ani jedno studio .. ja mam vetřelce i predatory rád a tohle co chcrej je top s**t *11*
  • Hmm, pořádnou hru z Alieního univerza bych si nechal líbit. Ta značka má šílený potenciál, jen ho využít a nezmrvit to. Tak hodně štěstí vývojářům i nám, třeba to tentokrát vyjde.
    • To same si asi rikali hraci, co si predobjednali Rome 2. Prece tentokrat uz se museli poucit a nevydaji alfa verzi.... Nekteri lide se proste nepouci.
      • Rome 2 jsem nehrál, ale nejnovější verze se všema patchema by měla být ok nebo ne ? V takovém případě, pokud by to byla dobrá hra, bych Rome2 nekoupil, ale po půl roce čekání na finální produkt, bych to pak stáhnul. Jako satisfakci za újmy s čekáním, žhavením se atd., stejně tak jako za to, že z lidí dělají voly a snaží se jim prodat nějaký polotovar.
        • po trojkovem je hratelnost uplne jina, 4 jeste lepsi. Sam mam preorder, ale defacto jsem dostal gamesu, u ktere jsem musel cekat na dokonceni.. to uz bych radsi odlozeni releasu, ci verejnou betu...
  • Tomano
    Mno jelikož posledních pár dobrých hororů (horor jakože jsem posraný strachy. ne horor jakože střílim věci ve tmě) bylo zásadně uděláno pomocí kickstarteru, tak by mohli značku Alien dát na chvíli zadarmo a kouknout se, co by s ní udělali jiní. :)
  • po vydání vznikla interní studie, aby bylo jasné, co se na Colonial Marines pokazilo a bylo možné tomu v případě nové hry zabránit :-))))) snad né tak nevim jestli by se vůbec měla firma jako sega dál zabývat vývojem čehokoliv složitějšího než akvárko pro křečka tam maj zaměstnanci asi i studie na to jak si dojít na záchod.
  • Hlavně to co nejrychleji odsoudit, že?
    • Ano, protoze posledni dve hry od Segy byly dokonalost sama, ze?
  • Zni to jako dalsi sh*t. Nemam rad kickstarter ale kdyby nekdo rozjel kampan (kde by vybirali i penize na licenci) tak prispeju. Povedenou Alien hru uz muzou udelat snad jen indie vyvojari.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit