Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, jak všichni nadávají na to, že města jsou malá...nemohu, než souhlasit, i v The Sims ta města byla větší!!! Obzvlášť, když je hráč rozšířil o fůru doplňků a domů :D
  • Úspěch. Už tak nehezké a pitomé SC5 doplnili o ještě ošklivější a hloupější datadisk. Staré dobré SC4, kdepak je ti konec... Být fanda SC5, tohle video by mě snad urazilo. Je to jako pro polozky s IQ 15. No, ale třeba si to nějaké obecenstvo najde. Já zůstavám pořádně zklamaný.
  • Mohl by mi někdo zodpovědně říct, proč si nemohu už od začátku orientovat, dle svého např na zeměděské, průmyslové a technické jak to jde např ... v Simcity 4 nebo zabugované Cities XL.?

    No nic hlavně že můžu postavit vesničky s (ne)správně (ne)simulující dopravou:)
    • walltar
      Asi proto, že kdyby to od začátku šlo, tak by nám to teď nemohli prodávat jako DLC za těžký prachy.
  • Drakens
    Jen tak jaké jsou nevýhody enviromentalistické technologie?
  • walltar
    Radši bych si dal expanzi "Cities of bigger size" ... nějak nemám chuť stavět na mapách velikosti podšálku.
  • ať zvětší města, dají do hajzlu always online a pak se můžeme bavit o všeobecné touze lidstva hrát za Stranu Zelených
    • nemluvě o faktu že to zní i vypadá jako převařený SC: Societies

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit