Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z toho videa jsem to vůbec nepochopil. Akorát samé střílení a nějaká extrémní změna levelu tam nebyla vůbec znát.
  • Nehejtujte to tak pořád. COD je kvalitní série, nové nápady pořád mají, tak o co jde.

    Btw, nudnější trailer jsem tenhle rok ještě neviděl.

    (vemte si, že kdyby obě hry vyšly, dejme tomu, třeba v roce 2002 tak by tam ty padající mrakodrapy nejspíš nebyly, know what I mean?)
    • Cod BYLA kvalitní série....
      • A kterým dílem se to podle tebe zvrtlo, Vesko? Jestli napíšeš MW3, tak to neberu. Byl to solidní díl, který mohl pražáky potěšit začleněním jejich města rovnou do dvou misí.

        Black Ops 2 byla stylová jízda, kde se Treyarch nebáli zajít dále a zplodit i pár těch inovací (volby mezi A a B, což mělo za následek více konců, nebáli se udělat i na poměry COD otevřenější lokace, kde sis mohl sám najít i pár udělátek, který ti mohly v průběhu mise pomoct, nebo vybrat si loadout před každou misí).

        Uvidíme co Ghosts. Já říkám, že to bude dobrá hra, říkám jen, že není hodná plné pálky, toť vše.
        • Jaký Vesko pořád doprdele? By mě fakt zajímalo, kterého blbouna napadlo, že jsem Veskoslav.... A zvrtlo se to MW 2, protože MW 1 byla skvělá příběhově.
        • Cena je podřadná, hlavní že kvalita zůstává. Ale souhlasím s tím, že Treayarch v sérii převzal kvalitativní vedení. IW po svých personálních incidentech ztratil dech a vymejšlí z valné většiny krávovinky, i když zájem zůstává. BO2 byl ale po dlouhé době výborným přídavkem, který inovoval a přitom zachoval původní hratelnost, a zastínil dílka od IW. Ale dokud ta série nebude mít v názvu bojisko, tak koupě jsou jasný.
          • Jaká kvalita zůstává? To mi prosimtě pověz. Podle čeho ty posuzuješ kvalitu hry? Více efektů? Bum prásk a ovečka si blaženě slintá... Já, když vidím ty animace, fyziku, hrany objektů, textury apod. a porovnám je s prvním Crysis napřiklad, které se v dnešní době prodává asi za 150,-, má srovnatelný či lepší SP a porovnatelný MP, tak se opravdu smíchy neudržím, když tu někdo zmíní slovo "kvalita"... *15* Buď přestaň trollovat, nebo se prober he/he...
            • no ja nevim jaky role tady hrajete, ale kdyz to tak ctu poslednich par dni jak obhajujes tuhle hru, tak nvm kdo je tady sekundant a kdo ma "problem" -.-
            • Já jsem v pohodě, já jsem vždycky od - k - po - u - za - na - věci. To můj sekundant ve své varianční roli má trošku problémy.
            • zajimave pocteni panove, nicmene se mi zda, ze vam nejak unika, proc se tu dohadujete... nechcete se vratit k veci at tu jen nezaplnujete forum? dekuji *7*
            • Až nastane doba, ve které ze široka ukážeš, že nejsi jen dětinskou sentimentální břečkou a černobílým přesvědčením nasáklý gumový jedinec, ale naopak racionálně uvažující človíček schopný využívat mozek doplna, chápat a naslouchat, potom milerád zahájím zcela vážný dospělý diskurs kolem situační situace okolo jedinečného CoD a mé náklonnosti k tomuto vrcholu žánru. Ať už jsi přesvědčený lovec trollů nebo jen zkousíš finty replikanství, či si zakládáš na protitrollování trollováním, jsi prozatím nevyzrálým případem, u kterého neshledávám, že bych mu měl cokoliv textem dlužit. Toto je svobodné a tak za ta léta tak vzestupně odborně vzácné místo, že zde pořád platí vyjadřování vlastního názoru bez toho, aby se jeden musel zpovídat tribunálu ocasů, kteří se protáčí na hlavě pokaždé, když se dle jejich procitlivěných paličkách, nedrží někdo řetězu. Jsou tu lidi, se kterými se diskutovat dá, věsměs i v protikladném tónu, zcela bezproblému - protože to jednak umí a nejsou to Gumy. Drtivá většina ale tam nepatří, včetně tebe. Do té doby, milý Anonymní příteli, ztrácíš svůj tak dokonalý čas, ať již jsou tvé záměry jakékoliv, a nálepku Gumy a bludišťáka si ponecháváš.
            • Copak, praštil ses hlavou do kamene a ještě k tomu dvakrát? To by odpovídalo... Jinak jedinej směšnej si tu ty, plácáš tu pitomosti a akorát je balíš do "chytře znějícího" hávu. Nic víc, Prostě nemáš na to obhájít si svoje tvrzení, že CoD je stále kvalitní hra. Přiznej si to konečně a zalez někam a nebo dokaž, že si to obhájit umíš (o čemž pochybuju). Howgh
            • S lidskou d*m*ncí se bojovat musí

              Do kamene, do kamene, ty směšná lopato.
            • Koukám, že víš ho*no he/he. Místo toho, aby ses probral z trollího snu a začal se chovat jako dospělej, tak tu začneš nadávat? Ať si má každej rád co chce, ale ať si to taky nějak obhájí. A když tu někdo začne kecat nesmysly, tak se nediv, že se do něj lidi pustí. S lidskou d*m*ncí se bojovat musí. Tak se tě ptám podruhé, máš na to obhájit tvoje tvrzení, že CoD je stále kvalitní hra (popř. v čem) nebo ne? Jestli ne, tak aspoň všichni uvidí, že si jen nabubřelej troll, co se snaží být důležitej. A nesnaž se to nadávkama hodit do autu, tím se jen zhazuješ...

              P.S. Koho myslíš tím "slušné lidi" ? Tebe, ceskyhobuzika a The GGG ? To jako vážně?
            • CoD je kvalitní hra a tím to hasne zabedněná gumo. Zbytek a nikdo mě už nezajímá. Máš-li chuť stále požadovat vysvětlení, obrať na svou imaginární dorotu a nech slušný lidi na pokoji, smrade.
      • JE STÁLE, stačí proniknout skrz nános předsudků a objevíš její kouzlo, které přetrvává už od prvního dílu.
  • a jak to bude s cod? 2hodiny hrani 1hodina videa?
    • nie, 300h v MP
  • to se Activision opravdu tak bojí battlefieldu? stejně toho zase prodají desítky milionů tak o co jim jde?
    • Jediný kto kope okolo seba je EA. Activision má nejaký battle-brmbol-field vieš kde :D
    • Stormangels
      A battlefield se neboji CODKA? Co to mlácení psa ? :D Třeba hned v první misi.
      Oba dva maj své místo a své lidi.Někoho baví COD někoho BF a co? ad si to hraje kdo chce proč vás to všechny tak zajímá kdo to hraje a nadáváte?Když se vám hra nelíbí tak se naní ani nekoukejte a nepište tady komentáře.Proč byste se měli zbytečně rozčilovat? Nebo vás baví se rozčilovat?
  • Já tuhle hru prostě miluju. O kvalitě toho bylo nakecáno dost, ale nedát peníze takovým trollům jaký představuje vývojářská elita IW pod taktovkou Activisionu, to prostě nejde. Nápady, inovace, zpracování, speciální mapy poplatné nějakým PR serepetičkám jsou jasným signálem, že Battlefield si se svou konkurující vážností a soutěživostí a novostí leda tak může v****** p****. Jsou to srandisti, ale vzkaz o tom, že mrakodrapy pro všechny a vždy je patrný a potlesku hodný. Já věděl, že se ta speciální edice vyplatí.
    • LOL ty mínusy. Lidi asi nechápou sarkasmus, nebo já nevím.
      • Pozor, nikdy jsem nebyl vážnější! Co se týče CoD, tak nežertuju. Bohužel, základna pro parádní CoD-komunitu v místních vodách je stále ohrožována splašky rádoby přispěvovatelů, kteří na hranice nesou každého, kdo projeví otevřenost a moudrost. Ale, jsme silní, my se nedáme.
        • Tou moudrostí si to zabil he/he *1* *15* *2* Kde by se v tobě a ostatních trollech vzala...
    • tvl he/he svou ultra debilit** nezklamal ani casual návštěvníky game.tiscali !!! *5*
    • Trol level 1.
      • Ty vidíš někdy trolování zelenáči?
        • Slovo trol je napsane na celem tvem prispevku. V podstate to bezny ctenar vnima asi nejak nasledovne:
          "Troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll troll......."
          Nejspis chapes, ne?
          • Chápu, ale nějak mě to utvrzuje v tom, že oni slavní zástupci běžných čtenářů jsou tak trochu gumy. Ale co, hlavně že je sranda a mozky pracují na plno, to je nejdůležitější.
            • Když tu tak vidim těch +30 a -30 za pár hodin, tak mě napadají 2 možnosti - buď máš 30 (nebo více) lidí, koho si ukecal, aby ti to pluskovali nebo mínuskovali, a nebo druhá možnost, že si to ty nebo někdo jiný hacknul, čímž si docela koleduješ o ban hochu. Navíc, je to docela ubohost, dohánět to uměle, místo toho aby ses konenčě probral a začal uvažovat normálně... Asi ti někdo v MP před lety vystřelil mozek... *7*
            • Ano, mozky pracují, ale u tebe ne *15* V každé větě jen dokazuješ svojí tupost a hluchoslepost, nebo druhá možnost, už opravdu xkrát převařené trollování...že tě to baví... nevim, jestli si někdy mimo CoD nějakou hru hrál, vypadá to, že ne, jinak bys nekecal takový blbosti... a to sem byl slušnej...
  • no, tak to se asi poseru, už *11*
  • Myslím , že i bez padání mrakodrapem celkem jasnou představu o hodnotě tohoto díla už máme ...
  • Veskoslav
    To je "žůžo". Proč mi přijde, že se už naprosto umělecky, myšlenkově i herně tahle série vydojila jako kráava v Happy Tree Friends....

    http://www.youtube.com/watch?v=Y2WBH7WIt5Y
  • V Battlefield 4 na vás bude papadat mrakodrat.. V CoD:GHOST budete padat mrakodrapem... Přijde to jen mně, nebo ty dnešní stavby nic nevydrží? :)
    • Lawliet
      Vůbec nebereš v potaz naše supermoderní rakety země-strop.
    • Kupodivu najkvalitnejší príspevok v diskusii.. :)
  • Lawliet
    Jak originální!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit