Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Stará láska nerezavý. *14*
  • Zatím stále baví, snad brzy opraví některé chyby
  • A taky kdyz uz vraci do hry mapy ze starsich dilu tak by mi tam mohli dat moji oblibenou Atacamu...
  • Vzít mapy z BF3 a dát do nich výtahy? Případně polít jej podzimním nádechem? B*tch please! Tohle mohu hrát už teď. Stačí si zapnout BF3, vzít si radio maják a otevřít si okno.
  • V bete som nezomrel za rohom ani 1krat.V plnej verzi zomieram za rohom castejsie ako v Bf3 *16*
    • Musis za ten opacnej roh, kam se nestrili
      • Marczo
        *1* +1 bod, ale je pravda že to lagy má...bohužel...
  • mam nahrano 25 hodin a řeknu to takhle
    bf4 je bf3 s horším netcodem, bez supprese, s jinýma mapama a mírně jinými zbraněmi
    o tisicich stižnostech na forech, redditu a vlastně všude na pády a zamrzání klienta i serverů radši nemluvě....

    tahle hra je recyklace jako prase, standalone dlc už v zakladu
    • To s tím netcodem není pravda. Hrál jsi na blbým servru, nebo ti blbne net. V BF3 mám 820 hodin, až je mi z toho čísla zle, a vím, že i na českým serveru s pingem do 10 ms je tam zpoždění jako sviňa, klidně vteřina. BF4 stále ještě není stoprocentní, ale výrazně lepší jo. Když k tomu člověk započte, co všechno je synchronizovaný na serveru, tak je tam vidět pořádnej kus práce. Nebo je ještě možný, že zásahy nevnímáš. Dostanu čtyři kulky do těla, ale kamera sebou škubne jen 2x. Ve trojce škubla s každým zásahem. Je to ze začátku dost matoucí, protože člověk myslí, že má ještě dost HP, přitom je prakticky mrtvej.
      • Máš malý rozhled, vem si třeba nějaké MMO kde se synchronizuje mnohem víc věcí při stejném zpoždění. Používáš špatné argumenty. BF3 na tom bylo stejně špatně při launchi a v Betě, patche to mírně opravily :)
      • Ještě k tomu doplním, že je tam něco jako net slider, kterej slouží k vyhlazování dat přijímaných ze servru. Defaultní zpoždění je nějakejch 100 ms, pokud se nepletu. Stáhni ho dolů. Sice to bude způsobovat vizuelní konflikty u hráčů s pitomým nebo přetíženým netem (znáte to, blbečci stahujou p*rno a u toho hrajou), ale dostanou se k tobě stoprocentní nevyhlazený data ze serveru.
    • eStar
      A proč by to měli dělat jinak? Prodá se toho stejně hromada.
  • podojme hráče za hraní ekvivalentní nebo jen úplně stejné mapy :D
  • Ahoj vsem, jsem cerstvy majitel BF4 Deluxe verze. Nakonec jsem neodolal. Dovolim si subjektivni zhodnoceni dle svych zkusenosti.
    1. BF3 byla ve sve dobe bomba, BF4 vypada vizualne OK ale rozhodne nejsem z nej tak odvareny jako ve sve dobe z BF3 - spise evoluce nez revoluce.
    2. Co me ale fakt nasvalo: beta me bezala pomerne OK, temer zadny pad. Nyni mam plnou zaplacenou verzi a, a) pod W7 64bit me hra spadne kdyz spustim BF4 x64 :( Pokazde. b) na Windows 8.1 nelze naistalovat IE plugin aby vubec bylo mozno hru hrat :( Vazne jsem se snazil, obesel jsem to pres operu ale uz i ta me hlasi plugin available...... :(
    c) na Windows 8.1 hra bezi v BF 4 64bit coz po jedno denni peripetii povazuji za uspech.
    Zaver: tohle jsem vazne necekal. :( Jakozto majitel BF3 od pocatku, tam nebyly zadne takove problemy, clove se pripoji a hral ale s BF4 je to jine kafe. Uprimne mit moznost zadat v JRC vraceni penez (nevrati protoze uz jsem to aktivoval na Orginu) tak nevaham. Je mi lito ze to musim tahle rici na plnou hubu ale za co me DICE trestaji? PC: hlavne ze kolega hraje crack verzi ostosest. :(
    • Tohle si opravdu nečekal? Vtom případě začal bych se obávat o tvou svéprávnost. po začátcích bf3 a jejich premium, jim může věřit znovu fakt jen hlupák
      • a nejsmutnější na tom je, že bf3 je zabugovaný ještě dnes... a pak se kupující čerstvě nového bf diví že mu to nejde :D a právě na takových se vydělává
    • Mě zase vypadávají textury. Nemají to vychytané.
  • Podla mna najlepšie dve mapy ake v BF serii boli, boli Oasis a Arica Harbour z Bad Company 2, tie by som si velmi rad zahral znova :)
    • Ahh Arica Harbour, moje milovaná, Oasis, Valparaiso, Isla Inocentens,... všechny mapy z BC2 mi přišli lepší než ve trojce, obzvlášť v režimu Rush. BF 4 jsem ještě nehrál, ale jestli to s mapama bude stejně jak ve 3, a podle tohoto výběru do Second assault to tak vypadá, tak to pro mě bude po rome II další velké zklamání.
    • Prave som chcel napisat ze osobne by som bol za Arica Harbour :) Ale Oasis bola tiez vynikajuca
  • Ja som trochu nepochopil, k hre BF4 som dostal aj buduce DLC China Rising ktore by malo byt prve DLC a uz oznamili mapy z druheho DLC Second Assault ked o mapach z prveho dlc este nevieme nic??? Ale som to fakt nepochopill

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit