Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D To je pěkna p.... alespon pro mně nechapu to vubec prvni to ma být na pc pak zase ne *12*
  • Ach jo, Kojima-san, zklamal jste mě. Bohužel není moc omluvy pro tuhle věc. 19 dolarů (respektivě 29) za prequel? Proč to šlo zdarma u Metal Gear Solid 2: SoL a nejde to tady? Nevím, jestli se mě chce dávat tolik peněz za "tutoriál", řeknu teď kacířství ale to s na to snad raději podívám na youtube a zahraju si až Phantom Pain. Volte peněženkou a nekupujte. (Tohle říkám jako dlouholetý fanoušek série MGS s těžkým srdcem)
    • Ve světě, kde vycházejí DLC přidávající do hry různou délku obočí málem za cenu plné hry nebo pakl MP map pochybné kvality, se mi to upřímně řečeno zdá v pohodě a akceptovatelné.
      • No já nevím ale ani tutoriál za 20 dolarů mě nepřijde příliš fér. Jestli to má být stahovatelný obsah tak max do 10 dolarů. Tak tomu například bylo u Dead Rising2: Case Zero. Přijatelnou rariantou by bylo, kdyby tohle stálo 19 (29) dolarů a Phantom Pain pak také pouze 19 (29) dolarů. Jenže vzhledem k délce hry o tom dosti pochybuju. Spíš bude Phantom Pain stát plnou cenu 49 dolarů...
  • http://youtu.be/v_VKm5RDX3Y
  • Malleth
    Koukám že jaro bude hodně silný. Metal Gear, Dark Souls II, Infamous, možná Watch Dogs a kdo ví co ještě.
    Každopádně už bylo na čase. Od MGS4 uplynulo hodně vody.
  • maros.goc
    no mierne som zaskočený popravde :) vedel som že Ground Zeroes je v podstate len taká úvodná misia pred hrou Phantom Pain no nečakal som že to vyjde samostatne :)...len to musí vyjsť aj na PC, Hideo!
  • Marczo
    A na pc to nevydaj ? Bral jsem to jako hotovou věc, když jsem loni někde na netu zahlídl rozhovor s Kojimou, kde to potvrdil
    • No tak pokuď vyjde Phantom Pain na PC vůbec mi nebude vadit že si Ground Zeroes zahraju jenom na youtube.
    • spoock
      MGS je primárně konzolová série

      Halvně, ať to je přiměřeně dlouhé. Předpokládám, že to bude stejné jako u MGS2, jen ta první část bude prostě za prachy. Doufám, že tam bude možnost si budovat základnu jako v PW.
      • Jack1947
        Jestli by PC hraci stale o port a jim by se to vyplatilo, je otazka. Ja myslim ze asi ani ne.
        • ringmancz
          bi... Jack je Trisska a Trisska je trol diskuzni, to už je vážná porucha
          • Jack1947
            Jednou napisu "bi" a jsem Trisska ? Tos to rozlouskl rychle. Kolumbo. *3*
            • ringmancz
              já vím, jsem dobrej *3*
        • Jack1968
          Port je jedna z nejmenších částek, kterou firma může investovat. Nevydělá tím sice miliony, ale zisk to v drtivé většině případů bude, tak proč ne? I kdyby port měl být později, dost lidí by jej uvítalo, a tvůrcům by rozhodně neuškodil.
  • Podobný pokus už tu byl ne? Myslím, že se ta hra jmenovala Half-Life 2 a nakonec to nijak neskončilo... Teda skončilo to tím, že finální "DLC" ani nevyšlo.
    • No když se to tak vezme, tak konec do jisté míry neměl ani první Half Life.

      Ale k věci - ony ty epizody až zas takovej blbej nápad nebyly, každá o stupínek vylepšila grafiku a každá byla svým způsobem svoje (např. téměř nestřílečková jednička mě dost potěšila a dvojka byla i celkem dlouhá).
      Je pravda že ten konec je useklej až hanba, ale na druhou stranu je téměř jisté, že se dočkáme plnohodnotného třetího dílu, protože pochybuju, že by svoje národní bohatství nechali ležet jen tak, když je už teď jasné, že se bude prodávat jak rohlíky.

      Na 100% to jisté samozřejmě není, ale zatím vždy v historii Valve bylo nový engine = nový Half Life + ony slavné "modifikace" Counter Strike a Team Fortress.
    • Bezva, další blbeček vyvolávající flame....
      • Kde vidíš pokus o flame? Já sem jen konstatoval, že podobný rozsekávání hry už tu bylo.. Nevím tedy, co myslíš a neurážej ty chudáčku..
        • On myslel sebe...
  • Autoři, máte tam chybu. Ground Zeroes se bude odehrávat rok po Peace Walkeru. Těžko by rok před PW zachraňovali Paz a Chica, když je ještě neznali :)
  • Jack1947
    DLC Prolog pred skutecnou hrou, co bude priste ? DLC na casti uz jsme jaksi meli, twed by mohli DLCKA vychazet v predprodeji, jinych dlcek a az se to "slepi" dohromady bude z toho snad i ta hra. *4*
    • Vlhkej sen vydavatelu; rozsekat hru na 10 dlc a kazde dat za 200.
  • dilinja
    DLC výjde dřív než samostatná hra... to tady snad jeste nebylo *1*
    • přijde mi to spíš jako třeba vyšlo Gtand turisimo Prologue a pak později teprve vyšla plnohodnotná pětka
      • Jo, jako já mám podobnej názor, jenže v GT 5 Prologue bylo aspoň 20 nebo kolik aut a víc tratí... Tohle je jako bys měl 1 trať a jedno auto a to vše za 500,-... Neskutečný
        • A kde jste četli ze ve hře bude jen jedna mise? Z japonských videí co jsem viděl vyplývá ze tam těch misi bude poměrně dost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit