Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nezapomeňme co se stalo chudákům němcům když jen chtěli nějaké kolonie :/ zlý angličani pfuj pfuj pfuj.

    Nepopírám že jako národ Helghasti asi tak zlý nebudou. Nicméně ten jejich režim byl je a bude zlý a je smutné že většina lidí za ně chce hrát, protože mají cool masky.
    • A takhle to dopadá když se k tématu vyjadřuje člověk který o tom nic neví.
      • Já nic nevím? Škoda že jsem hrál K1,2,3 a Liberation... jenom to prostě vidím jinak, smiř se s tím
    • TheGGG
      Helghastská korporace kolonizovala Vektu první. Chtěli se oddělit od UCN, ale ti to samozřejmě nenechali jen tak. UCA a ISA v plné síle napadli Helghastskou armádu a obsadily Vektu. Zmasakrovali velké množství zaměstnanců a pozatýkali ředitele i výkonnou radu společnosti. Díky tomuto ohavnému činu upevnila UCN svojí vládu nad všemi ovládanými planetami a jasně ukázala jak se bude zacházet s těmi co by uvažovali o odtržení. Zaměstnanci Helghastské korporace se v zastaralých lodích vydali na dlouhou cestu ve snaze najít domov pro sebe a své rodiny. Nutno si uvědomit že všechny korporace které pro UCN kolonizovali nové světy, cestovali v obrovských společenstvech a tak v podstatě byla většina zaměstnanců mnohem věrnější svým zaměstnavatelům než vládě. Co se stalo potom už ví každý kdo hrál killzone 1. Helghasti objevily Helghan a začali s jeho kolonizací. Propukali mezi nimi občanské války a neshody až nakonec z tohoto chaosu povstal Visari a jeho nejvěrnější stoupenci, Lante, Orlok, Metrac atd. Ti se chopili moci, svrhly dočasnou vládu a začali budovat Císařství toužící po spravedlivé odplatě.
      Toto je jen zkratkovitě, víc na killzone wiki.
      • To může být sic pravda, nicméně ti fanatici co se z nich následně stali si takové oslavování nezaslouží. Viz. Metrac.
        • V prostředí Helghanu se ani jiné společenství vyvinout nemohlo, bylo to buď poklonit se před novým diktátorem, nebo zemřít v hanbě. Jen špinavý pes z ISA to nemůže pochopit.
          http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2011/054/c/5/helghast_propaganda_poster_6_by_jimzomb1e-d3a780x.jpg
    • Aspoň na těch zlých Anglánech se s Tebou shodnu:)
      • To byl sarkasmu, což ty tedy nejspíše chápeš, takže netuším proč na to takto reaguješ.
    • Tak takhle to vidí většina lidí, ale třeba generál Orlok a císař Visari těm opravdu na lidech opravdu záleželo pitomec Stahl na druhé straně....
      • Člověku, který hodí atomovku na vlastní město, na lidech asi hodně záleží
        • Město které bylo z velké části okupované invazní armádou ISA která by se s civilisty taky asi nebabrala jak se říkalo na Helghanu Give an inch Give a mile.
    • Já teda moc na univerzum KZ expertem nejsem, ale podle toho, co jsem pochytil z té historie, tak to byli právě Helghasti, s kým se zpočátku generací zacházelo jak s lejnem, a kteří se museli prodírat od píky. A přestože, jak přežívali a budovali v dosti divných podmínkách a za nezáviděníhodných situací, se dokázali postavit znovu na nohy a zbudovat svou zem. Není tak překvapivý, že to všechno jim příspělo i do jejich "nacionálního" cítění a po čase upevnilo i jejich mstitelský a dobyvačný choutky. Ale já bych se nebál říct, že to byli oni, kdo si chtěl vcelku oprávněně prosadit to, co jim kdysi patřilo a co kdysi bylo ztraceno, přestože to bylo válečnou cestou. Nejsou samozřejmě jako nastíněný protivník v KZ žádnou zavrženou neomylnou svatou ligou dobra, ale minimálně s něma člověk sympatizuje ani ne kvůli tomu, že nosej maskobrejle, jako spíše kvůli tomu, že nejsou vyloženě představováni jako černobílý nepřítel, který by neměl v kombinací své historie a záměrů do celýho konfliktu. co říct.
  • TheGGG
    Helghasti, konečně jednou povstanou a rozdrtí ty zbabělé kretény z ISA.
  • TheMachineXYZ
    Mě se prostě ty HRANÉ trailery na hry (obzvlast FPS) Nelíbí *15*
  • Konečně pořádná FPS, za kterou se ne musí nikdo srydět.
    • Helghasti se nikdy nevzdají a držím jim palce již od začátku. Nezapomeneme co ISA udělala populaci Helghanu a jednou až budou stát a uvidí krev na svých rukách tak budou vědět že pomsta přichází!
      • V tom případě tě bude mrzet, že se lidé a helghasti spojí a budou společně čelit novému nepříteli. *3*
        • Tak jestli se tohle stane tak se pro mně Killzone stane další jen další klišé hrou jako COD (everyyearsomething) America Under attack...
    • Django_cz
      hezký překlep... *1* *1* za takový překlep se nemusíš vůbec sRydět...
      • Psal jsem na mobilu a někdo do mě šťouch a já už si to neuvědomil.. *1*
  • Již brzy v našich topinkovačích.
    • Tohle označení bylo trapný už před několika lety ale chápu že někteří jsou opoždění.
      • Možná budeš překvapen, ale PS4 objednanou mám a na hru se těším. To ovšem neznamená, že si konzole nemůžu dobírat. Nejsem fanboy.
        • Takže nejsi fanboy ale jen obyčejný hlupák.
        • Fuj tajxl. Je rozdíl mezi "nebýt fanboy" a "mít mozek". Velký rozdíl. Teda, já mám o těhle bohužel některýma gumama prolezlých platformách jasno a taky bych je házel na hranice (není totiž na Karce přístroje), ale snažím se je respektovat a balancovat nad tím, kdo si zasluhuje lynč (co si budeme namlouvat, většinou to jsou jistí zástupci PC, kteří z komunity dělají akorát žumpu, takže ti by zasluhovali lopatou po držce). V tom je kouzlo analýzy situace.

          Mě se zdá, že ti ten predátorskej zrádce trochu stoupnul do hlavy.
          • Predátor ať si pindá co chce, je to obyčejnej hater. Do hlavy mi rozhodně nevleze, to by musel bejt jiná kapacita *3*
      • Trapny protoze pravdivy? Srovnej si vykon s PC, hint: i7 uz je 5 let stary cpu. *3*
        • Srovnávat nesrovnatelné ti koukám jde dobře.
  • BookerDeWitt
    ISA je Killzonovská metafora na nebohé Američany.
    • A tohle parodie na příspěvek:-)
      • BookerDeWitt
        No jo, to by nebyl sám hloupý Honza, aby neměl potřebu se vyjádřit k příspěvku, který nepochopil očividně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit