Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mám z jiný stránky :DD Ale líbí se mi smysl Imperiálního trestání :DDD Nebo když komisař v Dawn of war zastřelí vojáka za zbabělost :D tak říká něco v tom smyslu když nechceš sloužit císaři budeš sloužit jako terč nebo něco v tom smyslu bohužel :D si budu muset oprášit dobývání zamrzlé planety :D
    • sakra tohle měla být odpověď u mého níže položeného příspěvku :D
      • jj "If you will not serve in combat, then you will serve on the firing line" *1*
        • :DDDDDD to je ono !!! :DDD Už vytahuju krabku :D a dávám instalačku :D tahle hláška je prostě libová :D
  • Ja jedine za Space Wolves nejvetsi silenci v galaxii :D.
    • Já jedině Ultramarines !!!
    • Veskoslav
      Spíše zvířata než Mariňáci:-D Ale ty jejich implantáty, léčení a výdrž bych chtěl no. Žel bohu, Chaos se musí spoléhat na bohy a Nurgle není zrovna ideální bůh na krásu.
      • stačí vic cvičit a nesedet furt pred pc a budes mit i vydrz
      • Black_Hand
        a slanecek?
        • Veskoslav
          Neukojitelný chtíš? To asi ne. Navíc zbytek bohů Chaosu a jejich vyznavači většinou vyvražďují Slaaneshovi příznivce, protože jim věčně likvidují morálku *1*
          • XorxoxTalarius
            Kdyz uz tak Tzeench
            • Veskoslav
              Jedině Khorn. Kdo jiný ti dá potěšení, když můžeš pít z lebek svých nepřátel:)
        • XorxoxTalarius
          Pokud jsi fanda do piercingu a tetovani ...
          • a drog a bičíků *1*
  • Tushan
    nejradši bych hral za salamandřího taktikála *14*
    snad to dobře dopadne. mmo z 40k je muj dlouholetý sen
    no když nad tím tak přemýšlím tak i chaosackej psyker by nebyl špatná volba. škoda že zrovna Thousand Sons tak nejspíš nebudou *11*
    • snorgrind
      Skoda no, nemuzou vyhovet vsem. Taky bych tam nejradsi videl Thousand Sons, Death Guard a Emperor's Children. *9*
  • regant
    http://www.flashgitz.net/2012/07/graves-news.html doporučuju pokud chce někdo odlehčenější pohled na věc :D
  • A já bych nejraději Imperiální gardu v boji proti heretikům kdo potřebuje k boji ty frajery v nablýskaných zbrojích :D Co víc si přát než mít za zády komisaře a partu ogrinů :DD plus takovej Leman Russ *14*
    • XorxoxTalarius
      Normalne se mi po IG taky celkem styskalo ... jako F2P frakce by byli k sezrani (doslova) *1*
      • Prostě bez hrdých po stovkách umírajících mužů Císaře to není ono :/ :DD Doufám že je časem do hry přidaj :D jinak budu muset snad ze žalu utéct k heretikům :/ :D Stejnak bych se nebál říct že určitě časem přibudou a i Tau minimálně o nekronech pochybuju že by byli hratelný :D Jinak jsem rád že vidim druha z Cadianské úderné jednotky :D
        • Necroni, nebo spíš Newcroni klidně být můžou, narozdíl od těch starých nemluvných vraždících mašin jsou ti noví spíš takoví vesmírní handlíři a vetešníci *1*
          • Hope for the best, but prepare for the worst :DD myslím si že manuál imperiální gardy mluví za vše :D
            • myslíš Imperial Guardsmen uplifting primer? tam je vtipný ten seznam prohřešku a trestů za ně (pro neznalé, cokoliv od hraní hazardních her, přes neupravenou uniformu po neuposlechnutí rozkazu se u IG trestá zastřelením *1* )
      • snad je dodají časem.. já doufám v pořádné letectvo Imperial Navy
  • walltar
    Kill the Heretics!
    • "Die Heterics Die"
  • Veskoslav
    Jinak u Tyranidů je docela logické, že nebudou jako hratelné postavy, ale pouze jako PvE. Přece jenom Tyranidi fungují jako celek, nikoliv jako jednotlivci. To by naopak překopalo universum. Sice někdo namítne, že v skvělé RTS DoW II+datadisky lze hrát za jejich rasu, ale to je podle mě vyjímka. Tyranidi jsou jako kobylky, kdy v množství je síla a na jedinci nezáleží.
    • funguji i jako jednotlivci *7* *6*
    • jedině genestealer kult *4*
    • XorxoxTalarius
      No ono by to nevypadalo moc dobre kdyby se vyspawnovalo u zakladny treba sto genestealeru a rozprchli by se bez hlavy a paty do vsech smeru
      • Veskoslav
        No ono by stačilo, kdyby tam dopadly zbytky roje Behemoth a defacto už by jsi nic nemusel řešit. Leda to, co Tě zabije nejdřív.
  • na ty obléhací schopnosti IW jsem zvědavý, jak moc daleko to dotáhnou, jestli nás při dobývání pevností nechají stavět zákopy, obranné valy, bunkry, tunely, používat démony posedlou artilerii a podobné libůstky *4*
    • XorxoxTalarius
      Jiste ze budes, ovsem tva frakce/armada/guilda/jednotka/ty musi mit dost zdroju aby to mohli financovat
      Note: bylo to v rozhovoru s hlavnim producentem a sefem celeho projektu
      • já vím, rozhovor jsem četl, ale jde o to jak moc ten engine umožní modifikovat krajinu, moc dnešních MMO ti nedovolí vykopat na louce zákop např, na druhou stranu to může být jen nějaký železný modul ve tvaru zákopu co tam spadne z nebe
        • XorxoxTalarius
          No tam by asi bylo nejjednodusi reseni pro ten engine ze se tam ta textura proste v tech mistech zneviditelni, tohle ma treba Arma Engine (ten vojenskej) a tam si muzes behem par minut vybudovat celou maginetovu linii bez nejakeho zatizeni enginu
      • Veskoslav
        Takže všechno padá a staví na financích guildy.
        • XorxoxTalarius
          No spis to ber tak ze mas svoje RP (requisition points), pak mas quildovni a pak cele frakce. Podle toho co jsem cetl to vypada ze proste zabijes tyranida, ty dostanes 5 RP, 5 RP dostane frakce a pokud jsi v quilde tak jeste neco dostane quilda (zhruba takhle, neber mne doslova) a ty bodiky si muzes setrit nebo je utracet
        • imho spíš na financích celé frakce, bude tam něco jako vrchní planetární vedení pro každou rasu co bude rozdávat zdroje do bitev
  • Veskoslav
    Konečně praví vládci vesmíru. Ubohý a "mrtvý" falešný Císař konečně padne a mnohé z kapitul Hvězdných mariňáků se vrátí zpět ke svým kořenům.
    • Císařovo kladivo tě rozdrtí! Ať žije Imperiální garda!
    • Estophelen
      By the order of the Inquisition, you are branded a heretic and sentenced to death! *BLAM* *BLAM*
    • Lawliet
      nevypadal on takhle? http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/297/b/6/b64f448186f33c1c64e5cb6a5e5d4299-d31gc28.jpg docela sympaťák :-)
      • TheGGG
        Co to je, král Emařů? Muž má být silný, autoritativní a vzbuzovat respekt. Ne vypadat jak nějaký rozšklebený buzík.
        • Lawliet
          Tvoje máma je emař.
          • TheGGG
            Tvůj táta si nestěžoval *5*
            • Lawliet
              Víš o tom, že jsi tak blbej a právě jsi řekl, že můj táta š*kal tvoji emo matku? *15*
    • regant
      Pcha kdo by potřeboval toho blbouna na trůnu nebo ty špeky z warpáče když má Gorka a Morka *11*
    • Císař není mrtvý a zatím vás "bohy" drží ve warpu a až nadejde čas tak budete zničení stejně jako vaši ubozí kacířští posluhovači!
      • jen aby nedopadnul takhle ;) http://www.lemsite.co.uk/images/40k/Archive/LootedEmperor.jpg
    • Je pouze císař on je náš štít a ochránce
      • Veskoslav
        Seschlá schránka, kterou udržuje při životě Zlatý trůn. Nic víc.
        • ještě drží démony před tím aby nezaplavili Terru, trůn je zároveň portál do rozbitých webway tunelů zaplavených démony *4*
          • Veskoslav
            To sice jo, ale kdyby tam dali někoho jiného, tak se nic moc asi nestane. Přece jenom 10 000 let žije jenom díky práci Trůnu.
            • Veskoslav
              Na to jsem úplně zapomněl. Ale pořád to nemění nic na faktu, že svrhnutí tohoto falešného císaře bude mým cílem *1*
            • když Císař bojoval s Horem, tak do trůnu na pár hodin posadili jako zástup Malcadora, což byl po Císaři a Magnusovi nejsilnější psyker jakého kdy lidstvo poznalo, aby udržoval bŕanu zavřenou, když se k trůnu vrátili, z Malcadora zbyl mezitím jen černý škvarek *3*
  • pro toho, kdo má rád tenhle svět doporučuji sledovat chystaný mód pro Mount&Blade

    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,133702.0.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit