Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam slevy

    Tak se může začít vesele utrácet *1*
    • Jojo, už delší čas sem chtěl Legendary edition skyrim :3 Tak sem k tomu koupil ještě z k4y.cz krabičku a je to :3
      • jedna z mala veci, o ktere taky uvazuju :) jen od k4y.cz bych si nekoupil ani tu krabicku :D vydridusi, co jen preprodavaji klice a parazituji na tuposti nactiletych zakazniku
        • Já u nich kupuju jenom krabičky a hry mimo bundle a bez vpn nebo podobných nečeských věcí :) Třeba AC IV special edice za 670, ale uplay mi jí sám neaktivoval, tak mi poslali omluvnej email a dali mi místo toho uplay eluxe edici :) takže za 670 hru v hodnotě cca 1900 :)
        • Pilgrim66
          Proc tuposti? Ja od nich taky sehnal daleko levnejc hru nez jinde.
          • ucho
            to je většinou způsobeno tím, že jsi to jinde neuměl najít. je to obdoba přeprodávání her na aukru. je to holt byznys na lidský neznalosti.
            • Pilgrim66
              Myslim, ze zrovna na hledani nejlevnejsi her jsem pomerne expert (nemam tedka prijem), takze kdyz reknu, ze je to nejlevnejsi, tak to znamena, ze ani na GMG, Amazonu, Nueveem a projeti cdkeyprices a steamsales ad, to neni nikde levnejsi. Jinak se asi kazdej bavime o jiny strance nebo nevim.

              Na blbosi typu nahodny klic jim neskacu.
          • Tak jejich akce typu "nahodny steam key nebo origin key" kde u origin keye nejsou nic jineho nez rozprodavani EA bundlu, ktery stal v zakladu dolar a oni prodavaji jeden klic za 50 kc a jeste je nejake dite rado, ze dostalo crysis 2 za 50 kc, protoze nevi vubec o co go :D ostatne to stejne byl i halloweensky balicek, ktery byl poskladany z jinych bundlu a jeste maji tu drzost psat, ze clovek usetri treba 2000 kc (to mozna ano, ale jen pokud je blb a kupuje vsechno v plne palbe na steamu), kazdy kdo umi pouzit alespon google, vi ze ta hodnota je uplne jina. U mnoho dalsich her tam ma bud region lock (CoD BO v polstine za 100 kc je prece lakadlo jako hrom) nebo nutnost aktivovani pres VPN a podobne ojebavky....a nejvic se mi libi jejich pristup na fb, kde pokud si dovolis napsat cokoliv jineho nez chvalu, tak dostanes automaticky ban na komentare :P
            • Pilgrim66
              Ja si od nich kupoval Defiance a v ty dobe ji meli opravdu nejlevnejc co byla na netu. Zbytek neresim, kupuju to co potrebuju/chci a mam na to.
    • ajajaj *1*
    • Eve online za 5 eček :)
    • Pilgrim66
      Odpocivej v pokoji moje draha penezenko
  • Na STEAMu vyšel nový patch do Batman: Arkham Origins o velikosti 3,1GB.

    To je asi rekord ne? *1*
    • Ani ne, Call of Duty má i 30GB patche :D
  • GameStop: Na konzoli nové generace u nás čeká celkem 2,3 milionu lidí.

    Jsou tyhle nudné nicneříkající zprávy dokola pořád nutné ? Co z toho máš ?

    nVidia prodá každý rok cca 400 milionů grafických karet, z toho cca 150 milionů herních. Tzn. každý rok má 150 milionů lidí lepší herní dělo než rok předtím. Zhruba. + AMD víceméně to samé. Zhruba. A nikdo tu nepíše kolik a čeho se kdy prodalo, jak je to možný? Že by někdo neměl potřebu? Nebo naopak ty máš pořád, respektive games má pořád potřebu se přiživovat na trapným hype nových konzolí a otravovat neustále hloupýma zprávama? Je to jednodušší, než najít nějakou opravdu zajímavou zprávu, že ?
    • klasická úroveň games, pořád parta průměrných kluků, kteří to zdá se nikam dál nedotáhnou
  • Cal of Duty: Ghosts je nejhranějším multiplayer titulem na Xbox One a nejhranějším na PS4.

    To je vážně takový problém, si to po sobě aspoň jednou přečíst?! (zabere to sotva 10 sekund) Bleskaři, odpověz! *16*
  • nekromant33

    Steam Machine od firmy iBuyPower bude stát 499$. Nabídne procesor od AMD a externí grafiku Radeon R9...

    V AMD záležitostech se nevyznám, procesory jsem začal ignorovat za doby dvoujádrových Athlonů a ve značení jejich karet mám taky dodneška bordel, takže pokud se v tom někdo vyzná, je to za těch 10k dobrá věc?

    Jinak já měl pojem externí grafická karta spojenej s tím co se dá připojit k ntb, ne jako označení pro kartu, která není integrovaná na motherboardu, jak je to nejspíš myšleno tady.
    • AMD + Radeon = ignorace, pro mě neexistuje. Jako konkurenci je beru a respektuji je, ale v životě bych si je dobrovolně nepořídil.
      • napisem to po slovensky: si vol
        neriadis sa vykonnom/cenou, ale nalepkami
        btw onanujes nad nimi?

        *7*
        • "Na jednu stranu můžete celou hru ovládat jen pomocí myši, takže se pro vaši druhou, volnou ruku otevírá celá škála netušených možností ...... " HOWG *15*
        • Jack1947
          To vis, hlavni je ze ma PC na ktere to plno Kontolistu nema. To ze se vyzna a nevyzna to jsou 2 protichudne veci navzajem se vylucujici. *3*
      • to je asi ze dvou duvodu, porovnatelnost s ps4 a xbone, a predevsim amd mantle (coz by melo udajne bejt naky unifikovany vykon boostujici rozhrani http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/28411-amd-odhalilo-dalsi-podrobnosti-o-mantle )
    • To může být cokoliv, R9 je nic neříkající pojem. R9 290X, 290, 280X, 270X, 270 ... navíc tohle může být úplně jiná verze, možnostem se meze nekladou. Taky záleží jaké to snese takty na jádru a pamětech. Vzhledem k ceně 10tis to ale bude docela šmejd, pokud do té ceny mají nacpat všechno. PC je prostě PC a nikdy nic nevyjde výkonově lépe a levněji, než když si člověk poskládá sám PC. A pokud se v tom nevyznáš? Vždyť je to jednoduché, stačí chvíli číst a hledat, např. značení karet není vůbec nic složitého. Jenže to by jsi musel chodit i na jiné weby než games.cz, minimálně mrkni na pctuning.cz a extrahardware.cz
      • multicore AMD CPU and a discrete AMD Radeon R9 270 graphics card — that's a $180 GPU all by itself

        novinky vetsinou obsahujou link, kde se dovis vic nez z toho vykriku do tmy *5*
        • Jasně, ale můžou mít různý počet streamprocesorů apod. To je jedno, jestli je to 270tka, tak dost bída, podprůměrné herní pc + sh1t procesor. Xbox má taky 8core cpu .. Jaguary na 1,6Ghz :D
          • bida... ma to bejt konkurence pro konzole, takze bida vs bida, nemuzes cekat, ze ti za cca desitku da nekdo vykon za dvacku nebo i vic *5*
          • Radioaktivni_surikata
            R9 270 je podprůměrná? A kde, v Dubaji? Každopádně hotová sestava může klidně vyjít levněji, než když si to poskládáš sám. Pravděpodobně odpadne část řetěžce a pak už bude záležet jen na jejich přirážce. Pokud budou chtít vydělávat na HW, tak to bude asi dražší, než když si to poskládáš. Pokud budou chtít vydělávat na prodeji her, tak se klidně můžou dostat pod běžnou cenu i bez dotování. A kde jsi přišel na to, že se konkrétní typ karty může lišit počtem stream procesorů mě taky zajímá. Liší se možná tak takty a chlazením, ale pokud někdo vysloveně nepůjde a nezasáhne do jádra (proč by to dělal, neušetří), tak jejich počet nesníží. Jo že AMD vydá dva typy procesorů, akorát na jednom zamkne několik jader, to se dělá. Ale pak to prodávaj odděleně pod dvojím značení za rozdílnou cenu. To mi ukaž nějakou grafiku, která se v rámci edicí liší počtem stream procesorů. Napadá mě jen jedna, 560ti 340 či jak se jmenovala. A i ta nesla jiný označení...
            • Ano je, na fhd vč. aa atd. min 30+ fps bez propadů to nedá ve spoustě her ...
    • jeste pokud se v us rekne 500 dolaru tak u nas to bude 500 eur,bohuzel
    • Radioaktivni_surikata
      R9 270 není špatná karta, resp. poměr cena/výkon je dost dobrá. Je to tuším zrevidovaná HD 7870 a výkonově je přibližně na úrovni GTX 660ti. Nevím, jaká bude kompletní specifikace, ale za 10k to nezní marně.
      • nevyznáš se v tom
        • Radioaktivni_surikata
          pouč mě.
          • 660ti je trošku jinde...

            http://www.amd.com/us/products/desktop/graphics/R9/Pages/amd-radeon-hd-r9-series.aspx#5
            • Radioaktivni_surikata
              Že ta krabička bude pomalej křáp se neshodneme, protože to nevím. Nespecifikovanej procesor, velikost a typy RAM neznámý, to samý HDD. Nevím, jak to bude rychlý a pokud nemáš nějakej jinej spolehlivej zdroj, tak to nevíš ani ty. Ale že je R9 270 pomalej křáp, s tím fakt nesouhlasím. Na to, kolik stojí, nabízí hodně muziky a spoustíš s ní všechny nový hry ve full HD bez problémů a ještě se slušnými detaily. Já jsem šel do 760 HAWK, protože jsem chtěl o něco víc výkonu, precizní zpracování a cudu. A kromě asi 3 her (Metro:LL, Crysis 3 a BF4) mám všude víc výkonu, než kolik na 60hz monitoru potřebuju. 270 je sice znatelně pomalejší, ale ne dost na to, abych o ní říkal, že je to pomalej křáp. Ještě tak v kontextu se 120hz monitorem nebo rovnou 2 - 3 monitorama najednou, jinak těžko.
            • Protože ted dělám jiný věci a nechci to ted řešit a už vůbec ne tady mezi trolama na games. Myslím, že se shodneme, že ta krabička je pomalý křáp, pokud nemají v plánu něco s mantle, ale to už víc věřím nv gsync.
            • Radioaktivni_surikata
              Zato ty plácáš jen "já mám pravdu", ale jakejkoliv podklad jaksi zapomínáš přibalit. To je proti benchmarku na renomovaným nezávislým serveru celkem slabota, takže se nediv, že tě neberu vážně. Na počet stream procesorů jsi taky zapomněl reagovat, průměrnou grafiku měříš podle nějakýho svýho (a ještě dost divnýho) měřítka výkonu, ne podle toho, co mají lidi skutečně doma a debatu končíš "mám pravdu, neřeš to". To je teda slušný lol *15*

              A xko si nepletu. 270x je akorát továrně přetaktovaná 270 a ty fps jsou braný z klasický 270. Ona ta verze s xkem zas o tolik rychlejší stejně nebyla...
            • surikata, tobě rukama moc karet neprošlo co?jen plácáš snímky, to by bylo nadýl, zkrátka nemáš pravdu a dle mě si pleteš i xko, to je boostlá 7870 ... neřeš to. peace.
            • koukam, ze ten link neprenasi zaply filtry, tak pochopitelne se tam da vybrat "show only desktop GPUs" *5*
            • Radioaktivni_surikata
              http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_radeon_r9_270_review,17.html
              Tomb Raider: 270 - 66fps, 660ti - 69fps
              Hitman: 270 - 51 fps, 660ti - 47 fps
              MoH: WF - obě nastejno, 43 fps
              Bishock: 270 - 51fps, 660ti - 59 fps
              BF4: 270 - 49fps, 660ti chybí, ale o fous rychlejší 760 má 54 fps
              Metro: 270 - 36 fps, 660ti - 39 fps

              Takže mi řekni, co není pravda na tom, že R9 270 je přibližně na úrovni 660ti. Ten rozdíl je fousovej, spíš záleží na tom, která hra má na úvodní obrazovce logo AMD a která nVidie. Akorát u Bioshocku byl ten rozdíl podstatnej, jenže tam záhadně ztrácej všechny karty od AMD. Vidět to je třeba na porovníná 280x a 770, což jsou přímý rivalové, rozdíl 11 fps. To smrdí ovladačema, každopádně u zbytku her jsou ty karty srovnatelný.
            • v tomhle zebricku jsou hned u sebe, i kdyz pravda, ta 270 bez testovani

              http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
    • rancor1223
      Podle rychlého nahlédnutí do testů to vypadá slušně. BF4 ve FullHD na High bez AA měl 60FPS v průměru. Ale ta grafika dělá téměř polovinu ceny celýho stroje. Trochu bych se bál kvality ostatních komponent.

      A myšleno bylo samozřejmě dedikovaná, ale tak je to terminologie, kterou bych bleskaři odpustil.
  • Cal of Duty: Ghosts je nejhranějším multiplayer titulem na Xbox One a nejhranějším na PS4.

    fakt výkon z 5 her (tipuju) nejhranejsi :DDDDDDD
  • Mafie 3 - 05/14

    Jestli je to pravda, tak pecka ! (na PC + nové páčkovače)
    • frag.ment
      Nechápu co má někdo furt proti Mafii 2. Jedničku sem nehrál a dvojka jě dle mě dobrá hra (hrál jsem i s dotatečnýma DLC).
      • rancor1223
        S dvojku není víceméně žádný problém pokud jsi nebyl zasažen hypem. A to hypem masivních rozměrů. Naslibováno bylo mnoho. Jako, fakt, hodně. A nakonec toho zbylo jen málo, taková kostra... Nejvtipnější/nejsmutnější je, že se ani neobtěžovali vyndat ze hry nějakterý texty/dabing, kterej přímo odkazuje na obsah, který tam nakonec není.
        No a pak tu je ten problém, že si nehrál první díl, tam je kvalita příběhu, mísí atp trochu někde jinde.
      • Jedničku sem nehrál <- nasel jsem ten problem. *5*
        • Jack1947
          Asi tak kdo nehral 1cku, nemuze jinak nez nehodnotit. (to jsem ji poprve hral tu konverzi tehdy na PS2 a nedohral to ovladani bylo priserne.)
    • Radioaktivni_surikata
      I kdyby byla, tak to s tou peckou je docela smělý předvídání budoucnosti. Na jakým základě si to myslíš? By mě zajímalo, kolik zbylo z původního studia, který dělalo na jedničce. Moc asi ne, potom co je koupilo 2k. Nebo se pletu? Minimálně Vávra je fuč.
    • Zdroj?
      • Keyz
        Snad ne jeho vlastní sen v noci :D
    • Keyz
      Co je na tom pecka? Ani nevíme co to bude a jak to bude. Klidně to může být sra*ka :(
      • Zvláštní, někteří lidé se těší na hry od EA (BF etc) a jsou to pak sh1ty, kdežto na serii, respektive studio, které nikdy nezklamalo ne a předpokládají, že to bude sh1t ? Já se teda těším a věřím, že to bude dobrá hra.
        • Keyz
          Bohužel se na to nedá nikdy spolehnout. Nevíš jak moc to podmaní trendům atd.

          I když se taky na některé těším, tak se raději mírním a čekám na nějaké videa lepší informace :(
        • dvojka byla slaba jak caj? aspon bracha to hral a dohral prej jen ze slusnosti
          • brácha říkal jo? :) 2ka byla v pohodě
            • Dvojka byla nudny simulator kombinujici jizdu v aute a boxerske vlozky. S pribehem Forresta Gumpa a odflaknutym koncem. Strucne receno: obycejna tuctovka, nic kvuli ceho bych cekal na dalsi dil :)
            • Druhý díl podle mého názoru (a posbíraných informací) nebyl "v pohodě", ale byl a je to výsledek protichůdných snah vedoucích lidí o směrování projektu.
              Na jedné straně snaha o relativní realismus (ala Mafia I), na druhé straně snaha přiblížit hru co nejvíce masám (ala GTA).

              Připočteme-li vynucené vydání, výsledek je ryze průměrná akční hra s neuvěřitelným skrytým potenciálem (částečně využit díky modům, např. "Reminiscence of the hype"), kterýžto je ale u prodávané nemodované verze hry zašlapán do země snahou o co největší herní jednoduchost.
            • ja ho videl jenom rvat si vlasy u boxovacek v krimu... ze prej vubec nechape, proc to tam je, a ze cely je to divne poslepovany a sama cutscena...

              me moc nebavila ani jednicka, on byl jeji skalni fanda
  • oktavius66

    Obrazem (1/2): Snímání pohybu pro hru Uncharted 4 začalo.

    Bouchnu šampus ! *15*
    • mas na to vek ? :)
  • GTA San Andreas pro mobily příští měsíc.

    http://socialclub.rockstargames.com/news/article/51870/grand-theft-auto-san-andreas-mobile-coming-this-december
  • Vrook

    Konzole Xbox One občas zcela nerozeznají hlas jejich majitele a reagují i na hlasové povely z reklam.

    To ještě jde.. tohle mi přijde o poznání horší: http://www.geek.com/games/swear-in-a-private-xbox-one-skype-call-get-banned-from-xbox-live-1578227/
    • mate se chovat jak ms piska, zadny soukromy hovory, natoz sprosty, vy naivove *6*
      • Vrook
        To je předpokládám směřováno obecně, páč já bych nebral xbone ani zadarmo. Teda asi jo, ale obratem bych ho prodal právě nějakýmu trumberovi. A to si myslim, že by mi MS jen tak pro jistotku stihl dát ban i kdybych měl doma Xbone jen zabalenej přes noc v krabici. *15*
        • jj, obecny varovani, ze svoboda vypada jinak *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit