Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám rád Fight Club, ale posledné dva podcasty Eurogameru vás úplne prevalcovali...holt kecanie bez servítky a nalinkovanej lajny, je oveľa oveľa zábavnejšie....kedysi dávno to bývalo dobrým zvykom i FC neutnúť debatu v najlepšom, lebo sa trošku odklonila a čas tlačí....
    • Mortuus
      Jednou se ta debata utnout musí, jinak by se dalo kecat několik hodin a na to asi není nikdo moc zvědavej. Ze začátku mi Pavel tou svou profesionalitou vadil, ale časem jsem si na něj zvykl a dnes jsem i vděčnej, že umí podcast aspoň korigovat k nějakýmu cíli.
  • Audio

    zkoušel jsem na večer si poslechnout poslední podcast..po protrpěných 15 minutách jsem ho musel vypnout. To škubání zvuku (hluchá místa) je trochu moc i na mě, polohluchého slepce.
    • Mortuus
      Zvláštní je, že mně se začal škubat zvuk asi az po 10 minutách. Během unboxingu PS4 to šlo suprově a pak, když si kluci sedli, to zase začlo. Minulej díl to samý, taky až po nějaký době to začlo. Tak snad to kucí vyřešej :-)
    • blixa
      Pust si audio verzi: http://games.tiscali.cz/podcast/?id=193

      Cele tohle je zrejme zalezitost nekde mezi xsplitem a youtube. Snad to do priste vychytame.
    • michelangelocz
      Technicky problemy jsou holt technicky problemy, me spis prijde, ze FightClubu nejak dochazeji sily. Zda se mi cim dal vic utahany, unavny, jakoby delany ze servacnosti, spis nez ze zajmu a chuti to delat – mozna by pomohlo vydavat podcast jen jednou za 14 dni.

      PS: Ted zacali vydavat podcast i kluci z CRWE a to primou konfrontaci zkratka nesnese - jejich podcast je totiz cerstvej a je SUPER!
  • Keyz
    Škoda, že jste tu PS 4 taky nerozebrali :(

    Ten test konzole bude čište hraní? Je to HW, tak by mohl být i nějaký HW (jak to topí, výkon..)
  • Čufs klucí,

    chci se zeptat, zaregistroval sem se na MojeID, vypnil PIN3, který mi dorazil poštou a nijak nikde nemůžu najít, kde se vybírá ta flashka games? Díky za odpověď.
    • blixa
      Flashky se budou rozesilat az koncem ledna.. Psalo se to v tom doprovodnym clanku tady na Games a bylo to uvedeny myslim i u ty registrace..
  • Chci se zeptat, kdy začnete vydávat ta videa z GDS? Aspoň odhad, nemůžu se jich dočkat.. Dík
    • blixa
      Pravděpodobně v průběhu příštího týdne.
      • Nezabudli ste na nás?
        • Not a Single Fuck Was Given... tady to máš, a podporuj příště přes donate.. *11*
  • risa2000

    Xbox One - skvělý launch?

    Když pominu původní šachy s always-online a always-on Kinectem, kde si člověk mohl říci, tak dobře, chytli se za nos a budou to dál hrát férově, tak poslední události kolem Forzy jsou přesným obrazem toho, jak se za nos nechytli a znovu zkoušejí, co si zákazník dá líbit.

    Potíž je, že i kdyby xbox one byl technicky lepší (na hry), což, jak se ukázalo není, tak si ho nekoupím, právě kvůli arogantnímu přístupu Microsoftu. Z tohoto pohledu bych se tedy rozhodně označit launch xboxu za dobrý neodvážil.
  • ja to už počúvam iba na youtube a kvalita zvuku mi príde ok...neviem čo sa niektorí sťažujete...
  • risa2000

    hlasitost ve #156

    V audio verzi je docela nevyrovnaná a v některých pasážích je dost nepříjemné to poslouchat - buď není slyšet Martin s Petrem, nebo Pavel strašně řve. Minule jsem to hájil, ale teď jste mě zklamali.
    • Draken69CZ

      156 není nic v porovnání s 157

      Tak tu nevyváženou hlasitost přejdu, ale to sekání co se v posledních FC objevuje, a poslední 157-ka tomu dává korunu, už ne. Jo kluci se omluvili, ale sakra dyk už to dělaj ňákej rok a ty technický problémy by se snad měli eliminovat na "jednou za deset let", nebo nás snad chtěj dotlačit k "donejtům" na lepši výbavičku? A když už tady píšu tak zmíním ještě jednu věc, je mi jasný že za FC nedostáváte asi ani korunu navíc, ale pokud někdo z vás nemá náladu na to povídání tak snad aď se radči nezůčastňuje, ty otrávený xichty a tón ala "mám vás všechny v PYČE" moc na zážitku nepřidaj.

      P.S. Já Vás mít rád :)
      • Luke
        Co dodat. Snad jen: zase jsme se naučili o něco víc nevěřit technologii a příště si dáme o to větší pozor.
      • blixa
        Sekani zvuku se objevilo ve dvou poslednich FC a nejspis souvisi s updatem streamovaciho softwaru, kterej pouzivame. V pripade 157ky se to projevilo jen ve videu (zvuk nahravame zvlast), 158 se bohuzel podelala na vice mistech a proto je i to slyset i v audio verzi (ta je tentokrat jen stazena z video zaznamu). Kazdopadne, neni to vubec o hardwarové vybave.

        Kazdopadne, o tu technickou stranku se staram ja, takze to jde na moji hlavu. Na druhou stranu, myslim ze tech. problemy jsme nemeli uz hodne dlouho, a to, ze se to ted seslo v jednom dile, je spis shoda nahod.
        • Ronox
          On vůbec se teď začal XSplit dost s*át. Zkuste FFSplit, kterej je free a podle mě o dost kvalitnější.
        • Luke
          Proboha, nepředjímej, 158. jsme ještě nedělali. :)
    • Pavel řve pokaždé, Martin nejde dobře slyšet takřka nikdy. U Lukáše a Petra záleží na tom, jaké je zrovna počasí... Zvuk žalostný, že by to nespravil ani záznam v DXD kvalitě.

      Je to náhoda? Chyba v Matrixu? Sotva.
    • Se neposer, ne pokazdy musi vsechno vyjit. Az zacnou padat atomovky, bude ti nejakej zvuk uplne u zadku. Takze se koukej vzmuzit a prestan tu brecet jak 10lety dite. Toto je znicujici pravda, kterou si musis pripustit.
      • Jenomže oni mají technické problémy každé vysílání. Jednou praskají mikrofony, pak není X nebo Y slyšet, potom někomu mikrofon vypadne... Kdyby to vysílali první měsíc, tak neřeknu, ale tohle už není ani k smíchu..
        • Zadny pokazdy, ty intergalakticka analni lizacko. Fight Club posloucham pravidelne a zadny problemy tam nejsou. Jen velmi vyjimecne. Takze si strc svoje zamoceny spodky do pusinky a spolkni svoje ego, evidentne ho neumis unest jak ubohoucke a trapnoucke je. Toto je znicujici pravda, ktera te rozdrtila. Tahni zpatky na teplogamer a neobtezuj lidi, kteri maji FC radi.
          • Luke
            Vyklidníme to, Zničující pravdo, co říkáš?
            • No jo, tak sorrac.
  • Blizzard Slevy

    Komplet wow za 15 eur, SC2 za 20 eur, HotS taky za 20
    • https://eu.battle.net/shop/en/
  • Corvus

    Dan Vávra a své hře

    Slyšte: http://www.rozhlas.cz/radiowave/stitky/_zprava/designer-hry-mafia-kdyz-nebudou-investori-vydame-se-indie-cestou--1280009

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit