Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amen blizzko *12*
  • Priznam se, ze jsem byl zhruba pred dvema mesici premluven prohnilym bratrancem, abych se do WoWka vratil, po rocni pauze, odhodlan Azeroth jiz nikdy nenavstivit. Co si budem, zase u toho sedim jak blazen a bratrance po nocich proklinam.

    Abych reagoval - premysleli jsme se znamymi nad budoucnosti wowka, nebudou prece datadisky vydavat do nekonecna, kdesi se dokonce tvrdilo, ze stovka bude finalni maximalni level...toho, ze pak zavrou realmy bych se ale od Blizzu opravdu nebal, treba takove D2 bezi dodnes a to jim, opravte me, jestli se pletu, nenese ani korunu.

    Ze f2p nebude jsem jenom rad. F2p se sice DA udelat velice citlive a vstricne k neplaticim hracum, nicmene stale mam vtiravy pocit, ze opravdovou, lehce kapitalistickou, rovnost prilezitosti zaruci jenom p2p, a ja si pokazde rikam, kdyz blizzu ty tri stovky posilam, ze to je stejne polovina toho, co necham v hospode za jeden vecer, tak se prece nebudu upejpat, ne?
    • Ja som tiez znova zacal asi tyzden dozadu, hlavne kvoli nostalgii ktoru som pocitoval pri hrani Hearthstone. Zacali hrat aj dalsi dvaja kolegovia a navzdory tomu aka stara to je hra, stale nema podla mna konkurenciu. Hral som aj Rift aj GW2 a ine, ale WoW je jednoducho najlepsia. Zase pri tom stravim spustu casu a uz teraz sa tesim na WoD.
  • Presne tak! Radsi platit mesicne 13 ecek a mit pristup k cele hre, nez ve stylu Neverwinter popup tabulek - "hohoho ahoj dobrodruhu, koukam, ze jsi nasedl na oslika, ale za pouhych 5 euro ti dam na dva tydny hrebce, chces?" "hohoho, ahoj, koukam, ze se divas na jiny talenty nebo co to tu mame, za 5 euro si je muzes zmenit, chces?"...

    Ve F2P hrach, pokud je chcete "hrat" stejne jak P2P, utopite mesicne mnohem vic penez, nez nejakych 13 euro.
    • jde to udělat dobře nebo špatně, neverwinter se rozhodl dělat to špatně a navíc sami sobě zničili úmyslně ekonomiku během prvních dvou týdnů :)
  • Hra je zastaralá a už nemá co nabídnout. Nehrál bych to ani zadarmo. Ale na těch pár let s wow strávených budu vždycky rád vzpomínat.
    • Souhlasim, taktez jsem na WoW zacinal a jsem za to rad, dnes tam jdu max pokecat s prateli ale jinak to uz nehraju. Uzivam si moznosti GW2 *3*
  • !In Your Face!
  • Proc jste zrusili diskuzi u flashky zdarma? Chtel jsem tam napsat, ze posledne co jste meli akci flashku zdarma tak jsem nic nedostal. A to jsem se snazil vse udelat jak melo byt.
    • registroval som sa ked bola akcia s tymi 3 hrami , no flashka by sa mi ovela viac zisla dalo by sa to nejak zmenit ? Chcel by som to vymenit aj tak ste to este neposielali :)
    • blixa
      V tom clanku jsou napsane kontakty, na jaky telefon nebo email se obratit s dalsimi dotazy, klidne i s tim tvym.. Pokud jsi flashku minule nedostal, mohlo se odehrat vice problemu: 1) nevyplnil jsi PIN3; 2) Flashka se ztratila cestou; 3) Neprisla ti a ty ses nam neozval...

      Pokud nam napises email, klidne jeste ted, overime to a pripadne ti posleme flashku jeste dodatecne, spolecne s tou "varkou" z letosni akce..
      • No já jenom, že jsem tam viděl jeden příspěvek a diskuze byla zablokovaná/zamknutá. Tak jsem myslel , že.... ale to je jedno. Pravděpodobně došlo k něčemu jak píšeš. Když jsem viděl opět ,,akci na flashku,, tak jsem si vzpomněl ,,, *13* Nijak už to nebudu řešit ani se znova účastnit, tvoje reakce mě uspokojila *3* zatim a příště více k věci
      • Spis by bylo zajimave, zda ti co se minuly rok zaregistrovali, budou zarazeni tez do souteze o ty hry. Ne ze bych o ne stal, ale vzhledem k faktu, ze lidi dostanou i ted lepsi flashku a jeste jsou zahrnuti do souteze o tri zminene hry, tak lidi, kteri vyuzili obdobneho v minulem roce, za to ze byli rychlejsi dostanou mene.

        PS: me se to sice tyka, ale nemam zajem ani o jednu hru ani o flashku :).
        • Před rokem jsem si koupil mobil měl bych dostat tenhle rok nový model zdarma? Ne. Osobně mám taky flashku z minulýho roku ale žadnej problém v tom nevidím.
          • To je trosku rozdil, jelikoz si dany produkt s timto kupujes, nyni se snazi nalakat na akci dalsi lidi, teoreticky bych mohl zrusit mojeID a zalozit si novy a jaky by v tom byl rozdil?

            Ale jak rikam, me je to ukradeny i ta flashka je mi ukradena,... nepouzivam ji :D a kdyz tak mam vetsi flashku. Tady jsem sel z toho duvodu, ze jsem si nechtel registrovat tiscali a zaroven, jsem tu chtel mit identitu. *5*
    • Protože u reklamních sdělení třetích stran redakce diskuzi nezpřístupňuje pokaždé?
  • walltar
    F2P je vážně odpad ... navíc to vede společnosti k myšlenkám jako například tohle:
    'When you are six hours into playing Battlefield and you run out of ammo in your clip and we ask you for a dollar to reload, you’re really not that price sensitive at that point in time'
    Bývalý CEO EA ... Pay 2 Reload.
    • zaleží na tom jek se ten model nastaví, ja hrál napríklad ghost recon online a bylo to nastavene luxusne. a myšlenka mikrotransakci taky není v zakladu špatna, když jsem hrával secret world tak jsem si málem koupil nejaky obleček pro svou postavu akorat nemeli nic co by se mi libilo
  • MrSanta
    Ve free-to-play nevěřím. I kdyby jim to hrál "jenom" milión lidí, pořád se jim to sakra vyplatí.
    Zvědavej jsem co bude Blizzard s WoWkem dělat, až (jestli vůbec) vydají to tajuplné nové MMO. Buď to zaříznou (a fandové se zblázní), nebo se spoustě lidí nebude chtít přejít do Titanu. Leda by předplatné spojili - máš WoWko, můžeš valit i Titana.
    • Amen. *1*
  • dethro
    A je to dobře, taky nevidím důvod to zavádět. Vždyť F2P model byl zaveden aby konkuroval WoW :D
    • tenhle clovicek to blbe formuloval, ale ma pravdu, spousta konkurencnich MMO (pote co se poucili z nekolika pripadu neuspesnych her jako Warhammer nebo Lotro, ktere ze zacatku staly plne na predplatnem ala WoW) zacalo propagovat f2p jako protivahu WoW. Snizili tak vstupni bariery pro hrace doufajic, ze prilakaji vice hracu a to i z tabora WoW...
      • dethro
        Presne tak jsem to myslel, diky za objasneni
      • ze f2p existovalo davno predtim je jina vec. to nezpochybnuju.
    • První hra s F2P modelem vyšla v roce 1996, ty šašku, takže tvůj komentář je bezpředmětný..
    • co to je za kravinu ty de*ilni, poj*bana, zk*rvena, za*rana p*co ? :D
      • Taky dobrej pacient.
        • me uplne bezne jednani se zparchantelym produktem dnesniho sveta - clovekem s fejsíčkem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit