Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Původně jsem chtěl přijít hájit čtvrtej díl. Do včerejška jsem nahrál nějakých 40 hodin v MP spolu s kamarádama a jako nějaký pády hry byly, ale nic tak otravnýho, tak jsem si říkal, že patříme mezi ty šťastlivce, který nemají moc velký problémy, ale co se začlo dít včera? Od včerejška nás to každých deset minut vyhazuje s crashem na plochu. Systém jsem projel veškerejma appkama na pročištění, BF4 jsem znovu stáhnul, zkoušel klasickou 32bit verzi a nic! Připojím se, zalaguju, vystřelím a crash s chybovou hláškou bf4.exe. Dám tomu čas do zítřka než vyšlu hněv spravedlivého na technickou podporu což mi stejně nepomůže, ale jedno je jistý. Za tohle může to deb-i-lní přetahování se s Activisionem a vydat hru dřív než CoD na úkor stability. Já teď hodnotit nebudu číselně, protože jsem furt nasr-a-nej, ale jinak jsem si těch cca 40 hodin fakt užil. Hloupoučkej single player jsem rychle přejel a beru to, že je to fakt věc navíc. Dřív série SP vůbec neobsahovala až pak s BC odnoží to přišlo a pak chuť EA nakopat pr-dd-el Acti ikdyž proč nakopávat zadnici někomu komu ten produkt už umírá a musí fejkovat sales. Do neděle bych se s 8/10 klidně ztotožnil, protože ten MP nás fakt chytnul a přitáhnul staré kámoše se kterýma jsem dřív pařil CS a BF2 na lankách, ale po těhle trablích hodnotím jednoduše: NEKUPOVAT! Prostě si počkejte. Jestli chcete zábavnej multiplayer, který vám vydrží hodně dlouho, tak si chvilku počkejte a já doufám, že kluci v DICE makaj jak uhrovatý a že se jim pod prstama kouří, protože je jako firmu mám rád a věřím tomu, že oni chtěli čas navíc.

    Tak emoční výblitek ukončím a půjdu se vrátit k nervům u Super Maria :D
    • Tak já to střízlivě hodnotím tak, že si počkám tak 6 měsíců, než si hru koupim. Snad bude verze se všemi DLC.
      • Ronox
        Do doby kdy budou vydávat DLC v rámci Premium programu, tak živo na serverech bude .. pak očekávej klasicky BF5 nebo momentálně plánovaný Battlefront.
  • Asharak
    Jop, fakt nudná kampaň... ta loď to úplně zabila, trojka byla daleko zajímavější a zábavnější... ještě že to skončilo tak rychle. Už mě nebavilo čekat až konečně budu moct udělat něco co bylo zjevné už hned, jen to zdržovaly nějaké "cutscény" (ani ty rozhovory nebyly nijak záživné). A ten konec mě donutil... ne vlastně co jsem to zkoušel spustit znovu a spadlo to, odinstalovat.
    Ale pokud je v MP nějaký lepší rozdíl oproti trojce tak klidně řeknu, že je to ok hra. U zbraní nevím jestli to bylo realistické nebo špatné, ale už to šlo trochu hůř někoho zabít :) Ale to bylo i možná způsobeno sekáním.

    A grafika po přečtení na PCT pro mě zase zklamání co se týče nastavení, jinak možná o něco lepší než trojka, ale jen malinko. Až na ty low-res textury země nebo proč mi to ukazovalo kostečky při pohledu z bližša... ( http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/28303-ocekavany-battlefield-4-spickovy-fyzikalni-engine-i-destrukce?start=6 )
  • Sestava co rozběhla BF3 na maximum rozjede BF4 na medium/high detaily. Co vím, tak přesně v tomto rozmezí medium/high má BF4 běhat na Playstation 4, byť v rozlišení o kousek nižším než 1080p.
  • IWKYN
    Kvůli těm chybám a padání, který ještě furt přetrvává bych tomu dal tak 5/10!
    Hra je to velmi zábavná a povedená, od BF3 vypilovali všechno co bylo potřeba a tak nějak všechno zlepšili, ale když se to nedá hrát, tak je to všechno holt prd platný....
    • A za týden to budeš měnit? Jak se na to pak bude tvářit někdo, kdo bude číst recenzi za měsíc. Na všechno Aleš upozorňuje, tak není snad problém. Čísílka, jojo. Některý lidi holt pálej :)
  • Zase milion prispevku od lidi, co nevedi, ze existuji i dobre hry, ne jen CoD a Battlefield.
  • Robotron3
    Mě se líbí, jak na games.cz se nikdy nedá odhadnout, jaký hra dostane hodnocení. Podle letmých dojmů z recenzí a reakcí mi přišlo, že tak ze slušnosti tomu dávají průměr, ale je to spíš propadák, tak si řikám, na games to bude mít tak 3/10, ty se s tim nepářou. A ejhle *15*
    • Oni tomu davaji prumer ze slusnosti a je to spis propadak? Urcite pises pod spravnou recenzi?

      http://www.metacritic.com/game/pc/battlefield-4/critic-reviews
      • Robotron3
        Eurogamer.cz Doupě a tak.
        • Vzdyt tam recenzovali jen singl...
        • Jack1947
          "EuroGaymer" je brilantni priklad tedy *7* .
          • Robotron3
            Ano
  • jinak ta grafika je totalní hnus hrál sem to na High ,pak sem zapl bad company 2 a grafika byla tak 2x lepší :D stary dobry Future Shock *1* *1* *1*
    • ty efekty sou možná dobré a lepší,,,ale textury a ostatní věci sou totalni hnus
      • texturi su humus? chlapce texturi a modeli su to najlepsie, co dnes v hre mozes vidiet! Ty si pekne mimo *1* ale teraz je to asi moderne tvrdit o BF4 ze ma hnusnu grafiku *6*
        • *1* *1* *1* Slovensko hazi zase perly
          • Jack1947
            Posledni COD co za neco stalo? Proc ne... mel si dat radsi za priklad COD:GHOSTS. *7*
          • Prestan si mysliet,ze si nieco viac s Ceskym obcianstvom...popravde ste v rovnakych srackach ako my *1*
            Ale ked ma ta hra proste texturi najlepsie, tak ich ma a nebudem tvrdit ine len preto,ze je to hypovana hra, ale to si musis spustit na ultra, nie pozriet video na youtube *15*
            • hrat takuto hru na konzolach je uz fakt na gulku, skusal som to chvillu gamepadom, dik, radsej skocim z mostu ...a k tomu to hrat dobrovolne este aj v horsej grafike *7*
              Tak potom nehodnot graficku stranku hry, ktoru si nevies ani nazivo spustit v maximalnej kvalite, ktoru dovoluje, su sice aj krajsie hry ako BF4, ale zrovna tie texturi a modeli objektov (vacsiny) su dnes na spici.
            • proč bych si to měl spustit na ultra ,kdybych to měl hrát na PS3 nebo Xboxu tak bych si myslel že hraju cod 4
      • celkově ten zažitek a pocit ze hry je uplně divný
        • nemluvě o faktu že se na ten hnus, prkenné animace a hrdinu v bezdomoveckých hadrech člověk musí dívat zblízka protože to nejde pořádně odzoomovat *1*
        • Jack1947
          Prdlajdum, zabavilo to a svuj ucel alespon v SP splnilo. *4*
      • Jack1947
        Aha, engine z BFBC2 asi tak... co je na tom hnusneho nechapu, je to treba hezci nez COD recyklat stokrat a furt stejne, pozlatko a za nim jen nudna sed. *3*
  • Uchcávám *1* *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ&feature=share&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
  • Škoda že při oznámení BF4 EA říkalo že mají v plánu něco co by v BF3 nebylo možné... ha ha ha
  • LuckyBaal
    A dost tohleto! Tak kolik jste dostali? ,,Single player je zde jen do počtu'' a to vaše odpuštění bugů je taky někam (do nebe určitě ne) volající.
    • Jack1947
      Jenze SP je jen do poctu, na druhou stranu uplne ho vypustit... by se take nemelo. I kdyz neni nic moc co hodnotit, horsi nez minule a s vice efekty.
      • LuckyBaal
        ale mě nezajímá, že je do počtu. Mě jde o to, že říkali jaká to bude bomba atd. Trailerů na to bylo hafo a teď tohle?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit