Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plain Sight Steam Key: PW3GY-FYX3R-Q965A
  • Faerie Solitaire Steam Key
    https://www.humblebundle.com/gift?key=6DGEFsP3eAaAR5fA
  • risa2000

    nová diskuse pro rozdávané klíče

    Nechcete založit zvláštní diskusi pro rozdávání klíčů? Kdo se tady tím má prohrabovat *3*
    • Máš grupu na steamu...
    • nekromant33
      a povedzte mi Kefalin, ako si predstavujete take zakladani diskuzi na games.cz?
      • risa2000
        Představuji si to tak, že podobně jako je nekonečná diskuse pro fight club a nekonečná diskuse k bleskovkám, tak bude na hlavní stránce odkaz na nekonečnou diskusi pro rozdávání klíčů. Myslel jsem, že je to poměrně snadno představitelné, ale jak vidím, bylo potřeba to vysvětlit *1*
        • Miserius
          Byt tu takova sekce nekde verejne tak je tam devadesát tisíc socek co to tu rozkrádaj i normálně + lidi co by sem chodili jen na to
          • risa2000
            Nejsem proti rozdávání, ale absolutně mě to nezajímá a je mi úplně jedno jestli to někdo "rozkrádá" nebo ne. Nechápu, proč to ale musí zabírat polovinu příspěvků v diskusi k bleskovkám. Pochybuji, že to nějak zabrání tomu, aby se to "rozkrádalo" míň, ale zato to zjevně dost znepřehledňuje diskusi. Proto navrhuji, ať se to řeší někde jinde.
  • jindra.veliky

    Novej level

    Novej Level bych si docela rad koupil - jenze cena 99,- to zabiji. Musel bych totiz platit stovkou a pak si vzit bud jednu korunu nazpatek a tudiz bych vypadal jako somrak, co chce i tu jednu korunu - nebo bych ji musel nechat a to bych vypadal zase jako totalni namyslenej a bohatej vul, co nechava dysko jednu korunu....dokud se to nevyresi, tak smula.

    Idealni ecna by byla 79,- a dysko 21,-
    nebo
    cena 119,- a dysko 31,-
    *4*
    • nebo zadarmo a dysko 100 *5*
      • preci jenom, davat jako dysko mince, to je jak u somraku na dvorku *5*
    • Jack1947
      Trolling failed... a ted zas z jineho soudku snad nebudeme dlouho cekat na clanek o novym Levelu.
      • jindra.veliky
        chapu, ze zrovna ty si nepripadas trapne, kdyz cekas u kasy na 1 korunu zpatky *15*
        • Jack1947
          Mam predplaceno, takze si v tomto pripade divne rozhodne nepripadam (naopak). *4*
    • A nebo si ho předplať...problém vyřešen *1*
      • Ronox
        To by musel složit litr v jeden moment a zas takovej borec to není *1*
        • jindra.veliky
          aby mi ho mohla ukrast postacka nebo soused? Cesi jsou socky
          • Podle sebe soudím tebe?
  • Veskoslav

    Spíše pro hráče Doty 2

    Většina "setovek" je teď o 75% levnější. Tudíž kdo si chce pořídit něco nového na svého oblíbeného hrdinu, tak je ten pravý čas.
  • Jack1947

    Vyšlo GTA: San Andreas na iOS. Android a Windows Mobile verze dorazí později v tomto měsíci.

    No, tedy ta Windows verze je pro mne celkem prekvapeni, nebot jsem vubec necekal ze nekdy bude v tomto systemu nejaky vetsi potencial. Tak zjevne se blizka na lepsi casy mno. *12*
    • Vyšlo GTA: San Andreas na iOS. Android a Windows Mobile verze dorazí později v tomto měsíci.

      Windows Mobile je již dlouho ukončený a nepodporovaný systém. GTA SA vyjde mimo jiné na OS Windows Phone.
      • Jack1947
        Windows phone nebo mobile, sumak a burt. Hlavne ze to jsou wokna!!! *4*

        Neodvazujte se nekdo to zpochybnit, pak by to meli i tam spatne... Windows Mobile versions coming soon:...

        Jak rikam ku*burt. *3*
        • To šumák není a Windows v pravém slova smyslu to taky nejsou. Může to být Windows Phone nebo Windows RT, nebo dokonce Windows 8 na tabletu. Šumák a buřt to není protože ty verze nejsou mezi sebou kompatibilní (samozřejmě ani se starým Windows Mobile).
        • Ano tím pádem to i tam mají špatně.. To je tak když se opisuje a nepřemýšlí se nad tím *4*
  • ucho

    PS+

    http://www.amazon.com/dp/B004RMK5QG?pf_rd_p=1688145402&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&pf_rd_i=468642&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=09XHEA8TSKEJV14SHZ34

    jak je to s nákupem na amazonu. je to použitelné pro ČR nebo ne? asi ne, co?
    • tak karta je na US učet. Na PS 3 možeš mať viac učtov. Americký si vytvoriš jednoducho. Vytvoríš si US adresu pomocou nejakej www stranky a zadaš ju do PS3. Tu istú adresu použiješ na US Amazone a môžes nakupovať ak maš Visa alebo MAster card. ALebo priamo na PS3 store cez Paypal. Tie karty su pre rôzne regiony a neda sa použiť US karta na CZ
      • ucho
        jo, to jsem se pak taky dočetl. no na PS3 čachrovat s účty nechci, a tam je to na shopu za 1299,-. jen mě zajímalo, jestli je to jinde levnější, ale je to asi jedno, ta cena je ok.
        • no pre mna je to jednoduchšie .. oficiálny PS store naSlovensku nie je takže mám len US. A pri prepočte dollar na euro je to skoro o tretinu lacnejšie :)
          • Miserius
            Na nakupování her se vyplatí mít US účet, ale US maj znatelne horsi PS+ hry (az ted 2x se jim to relativne povedlo)... Ale souhlasis v pravidlech ze zakladas ucet a udas region ve kterym si, nebyl bys prvni ani posledni kterymu to pak zablokovali... Stejně tak banujou sdílení účtu...
            • Miserius
              Jojo, musel bys mit mega smulu aby zrovna na tebe přišli... Akorát ti teda nezávidim US PS+ hry, občas to tam je fakt bída
            • Jack1947
              Tak to tak hrozne zas nebude, jen mozna "nehoda". Neznamena ze se to nemuze stat prave tobe treba. *3*
            • je mi jasné že to Sony môže urobiť. Ale podľa IP adresy to už určite dávno vedia.
              Je však veľké množstvo ľudí , čo používa účty s rôznymi regionmi a Sony s tým zatiaľ nič nerobí. AK mi zablokukú účet prídem len o hry z PS+ ktoré som vlastne nekupil.
            • Miserius
              Coo? Jde jen o to ze zrovna muze mit smulu a mrknou se na nej, uvidej ze je z Evropy a ma US účet a ban, bezne se to deje, jen na vetsinu lidi neprijdou... Ale kdyz uz na nekoho prijdou a ma tam koupeno 20 her tak stejně ban
            • Jack1947
              To zni celkem hororove... tedy za predpokladu ze by vazne clovek si chtel neco na PS koupit.
              *8*
  • Tilwaen
    Jen tak pro zkrácení dlouhé chvíle - poznáváte všechny? *4*

    http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aozyEEA_700b.jpg
    • Pilgrim66
      Kdo je ta v levym dolnim rohu? Neco mi to pripomina, ale nevim co.
      • shefield2
        http://www.giantbomb.com/morrigan-aensland/3005-2714/ *5*
    • MickeyMutant
      http://images.alphacoders.com/260/260121.jpg

      Řešení: http://owl.fatal.ru/answers.jpg
      • MrSanta
        Teď nevím, jestli je to dobře nebo špatně že jich poznám mraky.
        Cyberdémon soupeřící v páce s Diablem (asi) vede *1*
      • Tilwaen
        Tak tady je tedy pro mě většina naprosto neznámá *1*
      • Jack1947
        Horni je prehlednejsi, a vejde se na celou obazovku. Ten tvuj je takovy mis-mas. *3*
    • Naštěstí ne. *5*
  • Keyz

    King's Bounty: Warriors of the North – klíč pro Steam

    VYVx1T-RXY7X-x2XPJZ
    x1 - Poslední písmeno autorova příjmení který napsal knihu "Velká šachovnice" z roku 1999
    x2 - První písmeno známe herní série (3 díly + datadisk) od studia Piranha Bytes
    • Horst_Fuchs
      Taky přispěju s King's Bounty: Warriors of the North. Aby to bylo spravedlivý vytvořil jsem zájemcům na steamgifts privátní giveaway, kterej končí přesně o Vánocích. *5*

      http://www.steamgifts.com/giveaway/bJs4Y/kings-bounty-warriors-of-the-north
    • moc ti děkuji :) jsem velký fanoušek kings bounty
  • michelangelocz

    Otazka dlouhodobym clenum PS+

    Jak dlouho PS+ predplacite a ktere hry jste v ramci PS+ nabidek hrali, pripadne dohrali?

    Ptam se protoze jsem se clenem PS+ stal na par mesicu (byt spise omylem) a dosel jsem k zaveru, ze me osobne vubec nesedi.
    • ja som teraz v akcii na amazone kupil PS+ na 1 rok za 29 USD a tak mam predplatené do 2015 :) Hral som Infamous 2, Hitman absolution, Dragon Dogma a teraz prisiel Borderland 2 + som si poťahoval kopec hier na PSvita
      • michelangelocz
        Uprimne ja mit Vitu, tak mi PS+ prijde daleko vyhodnejsi. Vzhledem k tomu jak velky mnozstvi nabizenych PS3 titulu me miji.
    • Miserius
      Mam to cleou dobu takže mam všechno z tohodle seznamu pro EU http://en.wikipedia.org/wiki/Instant_Game_Collection
      • michelangelocz
        Tak to jestli sis vsechno i zahral, nebo snad cirou nahodou i dohral... Kazdopadne z tech 128 jsem si koupil jen 10 (Burnout, Trine 2, Deus Ex, Limbo a Machinarium – na PC a BioShock, Ōkami, Demon's Souls, Ico & Shadow of the Colossus na PS3) a muzu je hrat znovu, kdykoli se mi zachce. Nestalo se ti napriklad, ze sis nektery ty hry normalne koupil, protozes je zkratka chtel hrat a na PS+ se objevili az pozdeji?
        • Miserius
          Vetsinu jsem hral, ale rozhodne jsem vsechny nedohral... Z všech těch her tam bylo tak 10 který jsem fakt chtěl a třeba jsem na ně zrovna šetřil a velký množství to byly hry který jsem si řikal že bych si je rád zahrál ale nechtělo se mi je kupovat a přesně takový hry od tý služby očekávám a chci... Teď mě zase potěšili Borderlands 2 a DMC, oboje jsem si chtěl zahrát (Borderlands 2 znova a DMC zkusit)
          A jak rikas, stalo se to ze jsem mel hru doma a byla v PS+, tak jsem krabicovku prodal a většinou mi to zaplatilo další 3 měsíce *4*
          • michelangelocz
            Hrajes evidentne daleko vic nez ja – jak casove, tak i kvantitativne – a to pak je PS+ sitej presne Tobe na miru. Ja tolik casu hrani nevenuju, byt o sobe s klidnym svedomim muzu rict, ze o tom co trh nabizi mam dobrej prehled. A na zaklade toho si pak porizuju jen nektery hry, kterejm o to vic na nejakou dobu propadnu :)
            • Miserius
              Možná vypadá 120 her hodně, ale jeto během 2-3 let a jak řikám, nedohrál jsem všechny, dohrál jsem tak třetinu, zbytek to byly hry ze me zajimalo jak se hrajou/vypadaj a v pulce mě to pustilo...
    • ringmancz
      předplaceno mám dva měsíce, ještě jeden mi zbývá a plánuju prodloužit. dohrál jsem 2x Spec Ops, NFS MW a Catherine. kupoval jsem si to kvůli Dragon's Dogma, kde jsem pár desítek hodin strávil a ještě hodlám strávit a teď hraju GRID 2. chvíli jsem hrál i AC3, ale to mě nebavilo. teď mě jenom mrzí, že jsem nestihl Okami a Amalur.

      je to jak s předplatným na MMO, pokud na to nemáš čas a chceš raději občas hrát krabicovky, tak se ti to moc nevyplatí.
    • Ronox
      Remember Me, Hitman, Metal Gear Revengance, Red Dead Redemption, který jsem sice dohrál na x360, ale pak znova na ps atd. Je toho docela dost.
    • to ti taky nema sedet, to te ma vycvicit pravidelne odvadet sony desatky *6*
      • michelangelocz
        Videt ja v tom zajimavou protihodnotu, tak odvadim ;)
      • Jack1947
        Zeptal se a ty nepises k tematu... styd se, hate neni patricny. *10* Nemistny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit