Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Všichni jistě uhodnou, co za hru se skrývá na obrázku:)

    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31/1425397_679527875412800_1180456997_o.jpg
    • Tilwaen
      Dán Vávra se srandovníma punčoškama? *2*
      • Zdá se mi to nebo tam je 2x na obrázku? Vpředu a dál.
        • Ataker

          Yosuke Matsuda (prezident a CEO Square Enix): Chci pokračovat ve vydávání nezapomenutelných her.

          Mně tam připadá všech pět stejných akorát jinak oblečení...
          • Jack1947
            Zatra, takze tu mame nahodne generovani postav Dana vavry akorat v jinych puncochach. Wew. *8*
    • Já nevím, je to tam napsaný, ale tipnu si - Skyrim?
      • Veskoslav
        No sice to není úplně vono, ale vezmu to.

        P.S: až teď jsem si všimnul, že je tam popis no:-X Původní obrázek, co mám, tak je bez něj. Moje chyba:)
  • Pilgrim66

    Warthunder ekonomika

    http://i.imgur.com/KqZednN.png

    Rusko asi postihla težká hyperinflace, kdy během jednoho patche zdraží o 659%
    • Díky za odpově dole. Takže pravděpodobně přesávám hrát WT, protože tohle je dekapitace celý hry. Na výzkum jednoho jedinýho letadla třetí třídy potřebuju 70 000 RP! A přitom za výborně odehranou hru, kdy sem na prvním místě se skóre přes 2300, mám asi 6000 RP. A to nemluvím o tom, že můžu zkoumat v jednu chvíli jen jedno letadlo na národ. A případný transfér RP stojí neuvěřitelně moc Lvů. Nechť je Gaijin sestřelen z nebe.
      • Pilgrim66
        V klidu, ja 130 000 na bomber od kterýho jsem byl půl ranku daleko.
        • No, u Rusáků sem měl level 10, tam sem radši ještě ani nekoukal. Navíc ta směšně malá částka RP po bitvě se ti ještě dělí na výzkum modulů, a snad ještě i na zvyšování hodnosti, protože mám 18. úroveň, a na další mi to píše asi 91 000 (předtím asi 900 000).
          • Pilgrim66
            Ja 12 u japonců, na G8N Renzan jsem potřeboval půl levelu, teď od nuly 130 000 (aka stovky bitev). Nejvtipnější je, že u toho starýho systému mi ten rank lezl rychlejc (pro všechny letadla) než teď pro jedno.
            • No právě. Starej systém byl nastaven dokonale. Na nový letadlo si se sice musel snažit, ale nechtělo to po tobě strávit u toho život. K čemu mi sakra je přes milion RP, když bych musel prodat ledvinu, abych měl na Lvy, co by ten převod zaplatily? Pokud nevrátej starej systém, a to nevrátěj, tak tu hru zabily svou touhou po mamonu. A jestli na tom tanky, na který sem se tak těšil, budou stejně, ani je nezkoušim.
  • Prosím aby na tohle nikdo nereagoval a vlákno bylo tudíž co nejkratší. Žádám vás, abyste si nechali ty svoje věčný diskuze o +-, doktorovi a Veskoslavovi. Je to dlouhý, nudný, pořád to samý a, co je nejhorší, zabírá to místo tady na diskuzi a člověk se pak tim musí prodírat, aby se mohl podívat třeba na odpovědi na nedělní otázky, což je mimochodem supr nápad a tleskám autorovi, nebo nějakou diskuzi opravdu k věci. Děkuji každému jedinci, který mě pochopil.
    • Dík za potlesk. Vzniklo to z nudy a ani jsem netušil, že se to tak rozjede a bude tolik ohlasů, tak proč v tom nepokračovat. Příjemná změna od těch "jiných diskuzí", a navíc je to jen v neděli, takže nikdo nemůže nadávat, že to tady spamuju. ;)
      • Jack1947
        Ty jsi s tim zacal ze ? Ty otazky mi taky pripomeli neco a rozsirily obzory. Takze diky. A aano pokracovat a pokracovat.
      • Veskoslav
        No díky Tobě jsem objevil i několik zajímavých kousků, co se pak řešilo u otázek:)
  • ringmancz

    Jedna zpráva na nudné nedělní odpoledne

    Sony is hiring developers for "人喰いの大鷲トリコ"—which is the Japanese title for The Last Guardian. Interestingly, the job listing says it's for PlayStation 3 game development ...
  • Jsou nějaké herní mechaniky / engine fičury (jakkoliv se to nazývá), ze kterých jste se ve své době v dané hře posadili na prdel, či vám přišly hodně stylový? Napíšu pár příkladů, ze kterých jsem byl unesenej já, aby jste mě lépe pochopili.

    Max Payne - Bullet time (první hra, která s tím přišla a myslím, že nás nebylo málo, co z toho byli na větvi)
    Assassin's Creed - free running, odstrkování lidí
    Metal Gear Solid - schovávání se do krabice, otazníky a vykřičníky nad hlavama nepřátel
    Splinter Cell: Conviction - zobrazování aktuálního úkolu na zdech
    Dead Space - dynamický real-time inventář přímo před obličejem
    Just Cause - přitahovací hák (ale vyřádit se s ním dalo pořádně až ve dvojce)
    Hitman - možnost se za kohokoliv převléknout
    Tak co u vás? (překročen počet odstavců... :/)
    • Gothic - Poprvé jsem se setkal s tím, že npc měly svůj denní program...jak já se bavil, že jsem jen ubohoučkej kovář, co si ve starým táboru vydělává na živobytí
      Age of Mythology - když ty mytologický bestie dělaly nějaký über combar, třeba kyklop chytl vojáka za nohu a zahodil ho..byl jsem z toho paf
      Rome Total War - k tomu nemám co říct *8*
      World of Warcraft - když jsem to před lety poprvé hrál...bylo to vážně...něco. Kor když jsem to znal z Warcraftů..mohl sem bojovat s jinýma hráčema, procházel sem známý místa..
      Asi si na nic jinýho nevzpomenu, ale hlavou se mi toho honí tak milion...když sem poprvé hrál Morrowind (u Oblivionu to bylo silnější, ale ne poprvé), měl jsem tam tolik zážitků
    • Jack1947
      Divim se ze nikdo nenapsal o Vybornem ale nevyuzitem enginu Havoc ktery byl a je da se rict v demolici dosud neprekonan, co ze se jedna jen o urcity skript kdyz to krasne fungovalo. *4*

      ( Vraci se mi vzpominka na 1Mercenaries na PS2 coz byla podcenena hra a nedocenena ty demolice byly v te dobe dokonale a koukal jsem na ne fakt dost , jo no taky jsem byl jeste celkem malej ale co no).
    • nic originalniho poc sluncem

      Demon's, Dark Souls – umirani :)
      Zaklinac – "muj vlastni" nelinearni pribeh
    • nekromant33
      Ten Max Payne a Hitman sedí.
      Za sebe GTA 3, protože dokud byla hra 2D, tak mě prostě nepřišla tak obří a svobodná.
    • ringmancz
      Hitman (asi jednička) - látky a listy reagují na postavu
      The Darkness - můžeš se ve hře podívat na dva skutečný filmy, používání jednoručních zbraní
      Super Meat Boy - replaye
      GRID - flashback
      Marvel: Ultimate Alliance - super uber cool útoky všech 4 postav dohromady, už si nepamatuju přesnej název
      Fahrenheit - ovládání a časový limit v konverzacích
    • Half Life 2 - Ta dokonalá fyzika, šoupání se všim možnym i nemožnym a hrátky se Super Gravity Gunem
      Crysis - To samý (+ šly kácet stromy :))
    • Veskoslav
      Soldier of Fortune: Odstřelování končetin
      Quake: chození pomocí myši+WASD
      Warcraft III: rpg hrdinové
      Max Payne: Bullet time
      AoE: Změna stylu budov při přechodu na další vývojové období
      GTA: možnost zabít prakticky cokoliv a jezdit s čímkoliv
      SW KOTOR: Možnost zapauzovat scénu a vybrat vhodné prostředky na likvidaci
      Crysis: To, že jsem málem usmažil stroj na realistické grafice, kdy procházka džunglí a pouhí
      zafoukání větru bylo něco.
      Portal: Hra, která ukázala, že FPS může být takovou výzvou, že mozek je více než rychlost střelby
  • War Thunder

    Dotaz - po updatu se volné zkušenosti převedly 1:10 na RP body. Mám teď možnost ty RP body nějak využít? Protože pokud chci urychlit vývoj letadla, mám možnost je převést, jenže to po mě chce Lvy, a to hrozivý sumy. Takže - k čemu mi vlastně jsou? Mám jich přes milion...
    • Pilgrim66
      Chceš dlouhou nebo krátkou odpověď?

      Úplně k ničemu.
  • Veskoslav
    Hele. Klidně mi dávej mínuska trolí debílku, ale ty, co odpovídají na otázky, tak prosím nech na pokoji. Děkuji.
  • Tady je zase nablito, vás opravdu některé uspokojuje, že si tu přečtete anonymní top 5 od nějakýho cizího borce, se kterým by jste si třeba v realu neměli co říct?

    PS: předvídám, že dle minusek asi jo :)

    Za dva dny se tu člověk nedozvěděl nic zajímavého... bída, děs a opět bída....
    • Veskoslav
      Klik, klik *1*
      • Miserius
        Už dorazil, během minuty jsem dostal -9... kdyby to aspon dělal nenápadně
        • Jack1947
          Jop, jenze hlavni Obet v jeho hledacku je hlavne Veskoslav a jeho "reinkarnace" ... dneska se asi nudi vic, tak si rekl ze zacne naklikavat drive aby to vsechno chudak stihl. Skoda, to jedine co anonymni uzivatele mohou je naklikavani. Tedy kdyz to maji tak radi, bylo by na ne az moc tvrde jim to brat. *4*

          Jeden to urcite bude, bud nebo to je naka Grupa co se v tom strida. Holt je to celkem narocne, to takhle zvladat .
          • Miserius je Veskoslav? No ty jsi taky dobrý poššuk.
            • Jack1947
              Coze? Co to meles, proc se vlastne ozyvas. O tobe ani o nem jsem nic nepsal. Tak klid. Ja psal o tom ze klikac to ma osefovany a mysli ze vi o jake reinkranace jde, tak neplet sem neco jineho, dik.
        • Veskoslav
          Kdyby to dělal nenápadně, nemáme ve 3 ráno z +1 -49 za 10 minut *1*Navíc si myslím, že to bude tenhle. Kdo jiný by uměl napsat clickbota než ten, co si umí skrýt svou identitu úplně.
          • Miserius
            Neřešim, mam duležitější věci na práci, třeba si něco zahrát *1*
            • Veskoslav
              Já dělám školu no.
    • Jack1947
      Pokud vim blejes tu hlavne ted ty, tyden co tyden. Dulezite je ale pro tebe ze ses regnul vid, jinak by si sem asi psat nechtel ze. Ze ji zavedli. Jasne nelibi muzes odlest, jenze to se ti nechce ze. Tim ze sem nablejes tak by jsi (ted uz ne) podnitil jen bliti blitku od jinych.

      Mylis se uroven je tim pozvednuta vyse a nikoliv do nizin. Jenze to ty zjevne nechapes, tak sis pobrecel a zase za tyden navidenou. *4*
    • nekromant33
      máš pravdu, kdykoliv dám přednost pi*ování rhulada

      možná budu na konec každýho postu, kde to bude potřeba, dávat (s) jako sarkasmus pro naše pomalejší spoludiskutující
      • Jsem nestihl ani dopsat příspěvek a hned ti šupla místní partička -6 *1*
        • nekromant33
          yaaay, má sláva mě předchází
          • Veskoslav
            No spíše zdejší debílek zapnul zase clicbota a jede.
    • Veskoslav
      Jo čekal jsem, kdy se objevíš. Každý týden a pořád dokola meleš ty samé hovvna. A pokud se tady tak mocně trápíš. Jak se říká, můžeš jít naprosto jinam. Nikdo, opakuji nikdo Tě tady nenutí být, Obzvlášť, když každý týden napíšeš defacto to samé a pak tu zase přitáhneš a opět zvracíš to samé.
    • Miserius
      O to vubec nejde... to by pak neměl význam třeba Oskar protože neznáš tu komisi... To tě nezajímaj nějaky dobrý hry který třeba ani neznáš? Nebo prostě ignoruješ jakýkoliv vyhlašovaní či žebříčky?
      • Srovnávat třeba Oskary (ne nejsou pro mě směrodatné měřítko kvality) s diskuzí těch trollů tady je zcestné. Rád se občas mrknu na nějaký žebříček, ale když mám pod sebou napsaných 20 anonymních lidí, kdy polovina jsou navíc místní ****** , tak to mě vážně nebere a jen to tu svíní místo. Osobně mi to absolutně nic nedá a když se tě za pul hodiny zeptám, ať mi řekneš kdo co psal, tak taky nebudeš vědět.
        • Miserius
          Tak trolly mam vyfiltrovaný takže jsou mi u zadku... Když tě to tak irituje tak to nečti a neplácej nesmysly
  • MidnighT91
    Tak taky zkusím přihodit svojí troškou do mlína.

    Napište mi 5 vaších oblíbených videoherních parťáků nebo spojenců...
    1: Leonardo da Vinci
    2: Grunt
    3: Triss
    4: Leliana
    5: Bob a Bill Kerman :)
    • Pilgrim66
      V náhodném pořadí

      1: Xara (Dark Messiah of Might and Magic)
      2: Celá ME banda, kdybych musel vzít jednoho tak asi Garrus
      3: Elika (Prince of Persia)
      4: Farah (Prince of Persia: Sands of Time)
      5: Asi Elizabeth i když měla IMO navíc, ale teď mě nenapadá žádná jiná
    • Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...

      Marcus, Metzger (Fallout), Mort (Planescape), Holoduke (DN3D).....
    • Vrook
      Sam a Paulie z Mafie, Wu Zi Mu a The Truth ze San Andreas.
    • Ronox
      1 - Ellie - The Last of Us
      2 - Alyx - Half Life 2
      3 - Elizabeth - Bioshock: Infinite
      4 - Garrus - Mass Effect
      5 - Otacon - MGS
    • Kozy
      Z hlavy mě napadnou jen dvě 1) Dog/God z Fallout:NW
      2) Zaeed Massani (můj nejoblíbenější parťák vůbec, frajer v Arnieho stylu)
    • Jack1947
      1. GOW (DOM)
      2. COD (GHOST/PIERCE/REZNOV co si budeme povidat ze ?)
      3. ME (ALENKO/VEGA/LIARA pac jsem snima absolvoval ve 3dilu nejvice misi - nemuzu se rozhodnout kdo byl nej/nebyl)
      4. JOKER- bez nej by to samozrejme neslo ze. (ME)
      5.... dopisu az si vpomenu.
    • nekromant33
      1. Wrex - ME
      2. Thane - ME
      3. Garrus - ME
      4. Shale - DA
      5. Gorn - Gothic

      Ať si o DA a ME nebo BioWare říká kdo chce co chce, ty postavy jsou super (možná kdybych hrál Baldury tak je nahradím postavam z nich, přepokládám, že jsou dělaný podle podobnýho mustru).

      A speciální cenu dostává Mud z Gothica. Kdo hrál ten pochopí.
    • rancor1223
      1. Garrus (Mass Effect)
      2. Tali (Mass Effect)
      3. Elizabeth (Bioshock: Infinite)
      4. Komentátor ze Stanley Parable
      5. Kdokoli z Thomas Was Alone
  • Veskoslav

    Odpolední chvilka

    Nedělní otázky pana "Ten bez nicku"

    1. Jaká je podle Vás nejpřeceňovanější hra?
    2. Jaká hra je naopak podle Vás nejvíce nedoceněná?

    1. Call Of Duty MW2
    2. Lemings Revolution
    • 1. Bioshock Infinite
      2. Sins of Solar Empire
    • Pilgrim66
      1) World of Warcraft
      2) Dark Messiah of Might and Magic, Alpha Protocol, Binary Domain (sorry nedokázal jsem to udržet u jedný)
    • rancor1223
      1. Arma. Je celkem jedno která. Nefungujou všechny stejně a značná část české komunity to zaslepeně ignoruje. A Brothers: Tale of Two Sons (sorry, nemohl jsem se rozhodnout, musel jsem napsat obě).
      2. Gothic 3 (ne, že by neměl dost příznivců, spíš mě překvapuje kolik má skalních odpůrců)
    • Jack1947
      1.GHOSTS ( hlavne co se tyce toho ze stale to kupuji a hrozne to vynasi, cekalo se od toho jejich pohledem vice).

      2. Tech her bude vic, neumim to tak rict ze jedna Alpha Protocol, Cryostasis, Sniper Elite. Jejich vice... tak aspon 3. ( Proste je to tezke, se rozhodnout pro jednu a to nemuzu).
    • MidnighT91
      Diablo 3
      Alpha Protocol
      • Skyrim bloodline vampire the masquerade
    • Malleth
      Za poslední rok
      1) Bioshock Infinite
      2) Shadow Warrior
    • nekromant33
      1. Série Metal Gear
      2. Alpha Protocol nebo Europa 1400: The Guild (ačkoli dostala pokračování)
    • Miserius
      1) Bioshock Infinite
      2) The Line / Warband
    • 1. League of Legends
      2. Anachronox

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit