Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s.hih
    ten co udělal Namalsk nebo ti co udělali ČSLA by uspět mohli *3*
    • Pravda pravda, predelat CSLA do Army 3 ovsem spolu s nejakou mapou ala Chernarus...to by pro me byla ta nejzajimavejsi volba. "Near future" veci a vyprahle recke ostrovy me moc neberou.
      • celoush
        MAA už někde uváděl, že pracují na Arma 3 verzi.
    • jeste I44,breaking point,epoch,....
  • Sry za off topic ale mužete mi doporučit nějakou dobrou čistokrevní střílečku, nemusí být nejnovějšího data. Něco jako Doom 3, Wolfenstein 2009 (který ale bohužel není na steamu). Něco ve stylu jako Hard Reset, který se mi ale podle dema nelíbil.
    • Nevim co je podle tebe dobra a cistokrevna strilecka,ale muzes zkusit treba Defiance. Je to sice MMO,ale zdarma a trial si muzes vyzkouset temer bez omezeni(pouze mensi mapa).
      Pro me velmi mile prekvapeni. A samozrejme to jde plnohodnotne hrat solo.
    • Je zvláštní, že já ho v knihovně na Steamu mám. Musel jsem si ho koupit dříve než ho pak časem stáhli. Ou jé :)
  • na druhou stranu je to dobra zprava, ted z toho možna nekdo udela i valecnej simulator a doda tam scenare co maji hlavu a patu. škoda že si na delani army nanjmuli odborne poradce (a tim nemyslim platfusaka co jen zabiji lidi, ale nejakeho dustojnika co ma o valceni prehled)
  • Uz jenom cekam kdy se tady objevi ti chytraci co tady v tech predchozich komentech o ARME psali jak by to vsechno udelali lip. Jak je tahle kampan nanic a tamto nanic, prco neudelaji Sibirske zasnezene, zmrzle mapy atd. Ted maji moznost.
    • conflig
      ooo nějaká zasněžená mapa, sněžné camo hmm. to bych si nechal líbit
    • Tak takovy experti do toho nepujdou. *1*
      Joo kdyby to mela Bohemka na Cryenginu, pak by urcite z toho dovedli udelat zazrak.. *3*
      • A co jim v tom brani, cryengine je zdarma pro nekomercni ucely, muzou se realizovat.
        Jenom jde o to, jestli na to ma i po jine nez graficke strance.
  • tohle je nespravedlivý protože to diskvalifikuje všechny lidi co neumeji modovat; ja chci taky ty penize *13*
    • Možná tě to překvapí, ale... ona většina soutěží někoho diskvalifikuje už z podstaty věci, že jde o to být v něčem nejlepší. *3*
  • Proč tohle neudělala Bethesda? Její hry se prodávají z velké míry právě proto, že je dodělají moddeři.
  • Jen aby ten vylet placeny Red Crossem nebyl do Syrie *1*
  • Velmi sympatické gesto podpořit modery takovou obrovskou částkou.
    • Myslim ze pro ARMU3 je tato sutaz kriticka a potrebna, kedze obsah hry je zatial celkom MEGA FAIL. Dufam ze uz niekto vyrobi obdobu Conquestu z BF serie, PvP co sa bude dat hrat na normalnych serveroch a nielen Uber serveroch...
      • Nechci ti do toho kecat, ale Conquest mod je v Bohemia hřách už od prvního Flashpointu *3*
      • sam si megafail..co chcceš z army spravit BF?
      • MEGA FAIL udělali možná tak tvoji rodiče.
        Když si vzpomenu na modifikace jako ČSLA, FFUR, DAY Z a další velké mody, tak už tehdy si za to někteří zasloužili dostat nějakou tu "korunu".
  • Neni ta castka trochu mimo ?:)
    • 13Mkč je masakr.
    • celoush
      Taky ti to přijde málo? *2*
      • mega dala BIS, zbytek platí bývalý "kolega" Kája Mořický *3* *2*
  • Tak šup šup s ČSLA, konečně se vám to kluci zaplatí *1*
    • Vis jak tyhle akce dopadaj? Ti to popisu - moderska komunita se rozpadne a mod chcipne. Proc? Mno protoze se dycky najde vul, kterej se "jmenem vsech" o ty prachy prihlasi a ti, kteri na modu makaj pro svy poteseni gratis se na to pak vyserou, protoze nechtej bejt za debily.
      • celoush
        Ty neznáš kluky z ČSLA a jejich historii, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit