Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skeldal do koše ! Napoleon Games do průvanu !

    Shledává ještě někdo tu neuvěřitelně odfláklou androidí "konverzi" Bran Skeldalu jako hodnou skartovače ? A já už myslel že odfláklé konverze se objevují jen na PC :(
    • ucho
      neviděl jsem. tak se můžeš alespoň rozepsat o tom, co všechno je tam odfláklé a špatně...
      • Jedním slovem - všechno .
        Nebudu se vyjadřovat k obsahu původní hry , který je vlastně stejný , ale to co jsem viděl na tabletu vypadá jako emulovaná verze ze ScummWM .
        Takže původní rozlišení převedené na Android , k tomu částečně funkční původní ikonky a menu (neaktivní filtr pro SB pro v nastavení dává tušit ;) ) . A protože někomu došlo , že takové titěrné blechy nebude většina trefovat kapacitním stylusem , tak okolo hlavní obrazovky (,kterou tím ještě víc zmenšil ) přidělal ikonky s nejdůležitějšími ovládacími prvky a LUPU ! (s kterou však nelze pohybovat a interaktivně se zobrazí jen text který uznali autoři , že by asi bylo třeba zvětšit )

        Pokud by to fungovalo neřekl bych ani blecha , ale ti pomocníci okolo nejsou k dispozici vždy a co je horší , tak se nezobrazí pro všechny akce .
        Klukům jsem fandil a doufal , že konverze se jim podaří , ale tohle ? Děkuji pěkně , příště by to chtělo položit se víc do kódu a nesnažit se jen tupě emulovat starou PC verzi .
        • Hlavni obrazovka neni zmensena, pruhy jsou tam v pripade, ze zarizeni nema pomer stran 4:3. Coz vetsina androidu nema.
          Zajima me, u ceho chybi lupa, zatim jsem to nezkousel dal nez par minut a ac je to neohrabane, tak s ovladanim problemy nemam. Ale treba ta lupa bude chybet pozdeji.
          • No třeba u generování postavy ... vidím jen první tlačítka pro rozdělení zkušeností , ale potvrzování - lupu musím deaktivovat protože je statická ! .... Totéž při nahrání party .... jo ty jsi zvolil nahrání a nemáš nic uloženo ? ... Back nefunguje , zkratky nejsou , a ESC na androidu asi běžně nebude ... WTF ?

            Ne na tohle nemám nervy , možná to ještě zrevidují , ale zatím škoda slov .
        • Keyz
          Tvl u toho popisu se mi chce smát i brečet. To je opravdu zoufalé jestli to tak je.

          Navíc na telefonu, kde lidi čekají, že to prostě zapnout ono se to bude dobře ovládá to je o to větší propadák.
        • ucho
          hm, to nezní jako něco, čemu někdo věnoval moc času a ani to moc neodpovídá těm penězům, které se na to vybíraly...
  • Disney se rozhodlo neobnovit ochrannou známku Star Wars 1313.

    R.I.P.
    • Jack1947
      Lego je lepsi, SW RPG ala MASS EFFECT odzvonilo. *9*
  • Kozy
    http://www.eurogamer.cz/articles/2014-01-20-odbyt-levelu-v-poslednich-msicich-spadl-o-2-tisice-vytisk
    • ringmancz
      no prostě investigativní žurnalistika
    • smejki
      Když se jednou Level proosciloval nad Score (resp. Level rostl, zatímco Score kleslo, nevím, jestli byl level výš), tak o tom jenom tweetnul a článek nikde. Připomíná mi Krkovičku, řezníka, kupce a sedláka v jedné osobě, který si mne ruce, jakmile může napsat něco byť jen zdánlivě negativního o jakékoliv konkurenci, tím spíše pokud jde o redakci Games/Levelu.
    • x_ander
      JD si tyhle kecy prostě nemůže odpustit :-D
      • jindra.veliky
        jaky? normalne a slusne informuje o prodejich casopisu
        • x_ander
          V tomhle konkrétním článku urážky vynechal, to je pravda. Ale když zná človek kontext a jeho dřívější názory ať už na Level či konkurenci obecně, tak je jasné, že tímhle článkem si opět jen masíruje svoje ego.
    • Lukyz
      Mě by zajímalo co to má pan Doskočil za mindráky *1*
      • ucho
        to mě raději ne :) ten člověk podle mě herní branži nerozumí.
  • GTA 5 PC

    Už se to ví asi 2 týdny, blik.

    http://www.igameresponsibly.com/2014/01/09/rumor-gta-v-pc-release-march-12th/
    http://www.igameresponsibly.com/2014/01/09/rumor-gta-v-pc-release-march-12th/

    atd.
    • 2 týdny? Pff. Já to vím už od doby co existuje kozí sýr, blik. Ale to jako nemůže nikdo nic napsat když se objeví nějaká zmínka? To by zde tedy mohli být jen recenze a čau, nazdar. *3*
    • sry tento link je další třeba ..

      http://www.ibtimes.co.uk/gta-5-pc-release-brazilian-retailer-confirms-release-date-1431956
      • http://www.ign.com/articles/2013/10/10/gta-5-allegedly-coming-to-pc-in-spring-2014
        • lol clanek starej 3 mesice :D dokud nepotvrdi R* datum vydani tak sou vsechno jen spekulace :)
      • prvni je odkaz "rumor"="fama" tech je hodne uz od vydani GTA V na konzole, a druhy je potvrzeny od prodejcu a je tam krasna veta
        "there is still no official word about the PC release date for GTA 5"
  • Cosi

    GTA V Pc

    Dneska mi přišla k faktuře za Pc hry nabídka abych si předobjednal GTA V na PC za 1097 Kč. Uvedené datum vydání 12.3.2014. Zdroj: Gameexpres
    Další možnost zakoupení je například zde: Xzone

    A díky obchodu od Games.cz víme, že na PC vyjde už od vydání na konzolích.

    Tak kdy přijde oficiální oznámení? *4*
    • Miserius
      Tady někdo těžce zaspal *1* Třeba Xzone tam má GTA V PC už od prvního traileru co ukázali... Obchody tohle rádi dělaj, naženou si předobjednávky a kdyby to náhodou fakt na pc vyšlo, už maj "náskok"... Vážně věříš že takle obří a očekávaná hra by 2 měsíce před vydáním neměla jedinej trailer,info, medialni kampan?
      • Nepamatuji si, že by čtyřka na PC měla nějaký obrovský marketing. Ale to může být tím, že marketingové plky okamžitě vypouštím...
        • Miserius
          Je jasný že vyjde na pc... Ale soudit to podle toho že jí nabízej obchůdky je hodně mimo.... A kor třeba ještě brát ohledy na datum co si vymyslí gameexpres... Mužu se mýlit, možná je gameexpres natolik duležitej Rockstaru, že mu dává nějaky tajný informace který nikdo jinej na světě nezná *2*
          • S tím samozřejmě souhlasím, ale to už je trochu jiné téma :)
  • x_ander

    Server Joystiq zjistil, co se stane s jednotlivými Games for Windows Live tituly po ukončení služby.

    No speciálně Dark souls by mě zajímaly, pořád jsem se ještě nedohrabal konce a nerad bych, aby to najednou kleklo.
    • mně zas Gears of War, mám je na DVD ze Score a za boha se mi to nedaří spustit...
      • Ronox
        Na FB stránce Score psali, že to je ošetřená verze, tak jim zkus napsat.
        • už se mi to povedlo, chtělo to nainstalovat ještě jinej klient GFWL, než kterej přikládají na tom DVD... ovšem hrát to stejně nemůžu, páč nejde zapnout VSync (na nastavení ve hře ani forcenutí v Catalyst Centru to nereaguje) a naopak vypnout motion blur, takže se mi z hraní dělá zle :D
      • vlastik.plaminek
        Nevím jak je na tom verze ze Score, ale u normální retail verze byl problém s časovým omezením licence a dalo se to řešit buď crackem nebo přenastavením data ve widlích, ale už si nepamatuju, kolikátého to bylo. Strejda Google kdyžtak poradí.
  • Tomb Raider se koncem roku stal ziskovým titulem.

    sláva, tak snad bude další díl!
  • ringmancz
    nedělní otázky už nejsou, ale jednu tu mám :) zkoušeli jste někdo v poslední době sdílení her na steamu?
    • ucho
      to nejde jen selectnout usery, kterým to chci nasdílet? to se musím na jejich kompu přihlásit na steam a autorizovat počítač?
      • Ronox
        Jop přesně tak.
      • ringmancz
        nakonec jsme ten problém vyřešili. na steamu píšou, že to jde autorizovat nějak vzdáleně, ti potom přijde na mail link, kterým to schválíš - "Všimli jste si, že si Váš kamarád nainstaloval hru, kterou si také chcete zahrát? Pošlete mu žádost o autorizaci Vašeho počítače. Po schválení této žádosti bude jeho knihovna her zpřístupněna pro všechny autorizované uživatele, kteří budou moci jeho hry stahovat a hrát. "

        ale nenašel jsem, jak se ta žádost posílá
    • Ronox
      Jop zkoušel. Strýcovi a kámošovi jsem nasdílel knihovnu a funguje to v pohodě. Někdy jim to neukáže sdílený hry, ale stačí relog a je to zase v klidu. Jinak jednoduchá rada jak to očůrat, aby mohlo víc lidí hrát, tak stačí přejít do offline režimu.
      • Tohle očůrávání s offline módem ale nepotřebuje žádný sharing. A Valve si to, předpokládám, nějak hlídají, to by mohlo nekonečně lidí fungovat na jednom účtu. Ale hezky se projevuje ta česká/slovanská/východoevropská mentalita, hned všechno přečůrávat.
        • Ronox
          Na tohle jsme přišli náhodou a nebylo to tak, že bych hned googloval jak to očůrat. To jestli to valve ošetří je mi jedno, protože do té doby mi volali jestli můžou hrát nebo ne.
          • No, asi to neošetří, ono to moc nejde. Ale tím lépe, aspoň mohu mít zapnutý Steam permanentně na "pracovním" laptopu v offline modu a zároveň normálně na PC :)
            • Ronox
              No tak šlo by to, kdyby při spuštění hry ze sdílený knihovny vyžadovalo být online nebo po 30ti minutých check in.
  • Kingdom Come

    http://www.youtube.com/watch?v=YJi1aT_SuiY :O
    • Pilgrim66
      A klasika. Two Steps from Hell. Ne ze bych si stezoval. Na tyhle veci jsou proste nejlepsi...
      • jindra.veliky
        ja bych k tomu pustil Reznika - Nerdi
      • No jen aby to nedopadlo jak Requiem for a dream. Dnes už tu kdysi úžasnou hudbu nemůžu ani slyšet.
        • Myslíš Summer Overture, že...
        • Pilgrim66
          To jo no...

          Nastesti u TSFH je vzdycky z ceho vybirat.
    • Keyz
      Je to tak hnusně nahrané, že nikomu nedoporučuj se na to dívat a počkat si na 21.

      - I když za mrknutí na nick toho mistra kdo to nahrál to stojí.
      • http://play.iprima.cz/re-play/re-play-2014-3 - lepší kvalita
      • ucho
        náhodou je to nahrané slušně. jen doufám, že finální video bude trochu jinak sestříhané, tady je to vše takové hektické, tak snad to upravili pro tu upoutávku.
        • Keyz
          Jo. Delší to snad bude.

          Zase takové dramatické trailery prostě fungují... Filmy to tak mají a lidí to pořád sledují.

          - Já nechápu, proč to někdo nahrál na telefon navíc šikmo a v malém rozlišení. Když ten pořad lze snad shlédnou na netu. Ale + že si dal tu práci.
          • Chybí tam vozová hradba

            http://www.youtube.com/watch?v=BqK2xr2dCEg

            Btw co to bylo za jednoty v tom zástupu kde čekali na boj? Husité přece nebojovali takto, jako prasata na jatkách, kdy stojí a čumí na nepřítele a pak se na sebe vrhnout.
            • Vsiml sis to cislo "1403" v logu te hry ?
  • Tomb Raider: Definitive Edition poběží na Xbox One a PS4 v rozlišení 1080p a 30 FPS.

    ZÁZRAK! 30FPS při fullHD! Nevídané! Och bože! Hned si běžim koupit do obchodu konzoli!
    • ucho
      v tuhle hodinu jsou obchody přece zavřený... navíc je víkend. počkej na pondělí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit