Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co? Za to je jako Vávra placenej? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* Hry by mohly být ve finále levnější, kdyby se nemusely dotovat takové zbytečné profese.

    Takže kdyby Vávra nebyl ve Warehorse, tak se vůbec nic nestane....Nakonec by hra mohla být ještě za polovinu, protože by se ušetřilo ohromě peněz za jeho plat.
    • dela tam i spoustu jinejch veci nez jen desing questu, mimochodem
      • Treba? Sam priznava, ze neumi vubec programovat, coz mi u designera prijde dost zvlastni (nejake zaklady programovani by znat mel).
  • "..takže při tom vymejšlení questu je potřeba vycházet z vlastních zkušeností a přidat nějakou invenci.." chvíli pauza.. "opilý měšťan zabil svoji služebnou" :DD.. ale jako měl to dobře promáklý, prej jenom taková rozcvička, rok jsem nic nedesignoval :DD vávra je týpek
  • Pan Vavra je jasnym prikladem Dunning-Krugerova efektu. To co tady ukazal bych nehral ani z donuceni. Je zarnym prikladem cloveka co ma spoustu radoby chytrych kecu ale to co predvede v celku je ubohost.
    • Zvláštní, že napíšeš takovej agresivní názor a na rekaci napíšeš, že nemá cenu se o tom bavit.
      Nechápu, co tě vede k tomu, že přeceňuje svoje schopnosti. hra ani nevyšla a to, že bys ji nehrál je dost irelevantní (já bych takhle nerál her, co jsou úspěšný...).
      Nevšiml jsem si, že by se nějak povyšoval. Naopak odst často dodává, že je to jen jeho názor... očividně i to je pro někoho drzost :-)
    • a k psaní takového komentáře tě někdo nutil nebo jsi prostě jen blbec?
      • Nema cenu se s tebou bavit byla by to diskuse o vzajemnych urazkach ktera by kvalitu Vavrova slova nijak nevylepsila. Uvidis sam az to pan Vavra vyda. Teda pokud to vubec vyda.
        • No... on to ale nedělá sám. *3* Jen tak mimochodem...
  • calwin
    velmi sa mi páčia názory dana vávru... držím palce dúfam že warhorse vydá pecku
  • Strasne mi Dan pripomina trpaslika Zoltana z Witchera :D *8*
    • http://diablo.incgamers.com/gallery/data/500/cannot-be-unseen.jpg
  • Dobře, dobře.... ale na těch kostkách trvám :-)
  • wc?
  • co me na vsech open world rpg a mmo sere je. ze kdyz prochazim svet narazim na ruzna npc, ty sejmu, a pak prijdu do mesta, kde mi typek zada quest "sejmi ty npc", ale ja uz to do rima udelal! nechapu proc si hra nemuze pamatovat, co jsem na sve ceste udelal.
    • mužu se plest ale treba skyrim si tohle pamatoval, dokonce tusím pokud si vyzabijel nejake questove bandity, tak se ti aktivoval quest v denniku a že si mas zajit pro odmenu. ale nejsem si jistej. kde se ti tohle stalo?
  • TheGGGOne
    ta hra bude sračk4 *3*
    • sám jsi sračk4
    • sračk4, která ti nedá spát a celé dva dny trávíš diskutováním o ní *3* Mimochodem, ten Slovák ti moc nešel
      • ale nejradsi mam mudrce, u toho clovek nemusel ani premejslet, kdo to je *5*
  • Chtěl bych dělat ve firme, kde maji 2 měsíce na 20 A4 stránek. *14* Na to my máme 1 den a to se jedná o složitej právnickej text.
    • smejki
      účtenka není právnický text a ta tiskárna to roluje sama
    • Hmmm, chudáčku... zkus si 20 stránek Heideggera.
      Každopádně, jak moc musí být člověk omezený, aby srovnával tvůrčí práci a právnický text?
      • co kdybys začal používat jeden nick a nepsal pokážde pod jiným ubožáku? a co to meleš o Heideggerovi proboha?
        ty vazne ctes Heideggera, to studujes filozofii nebo co? to jen dokazuje jaky jseš totalni k..... A právo muže byt taky kreativní činnost pokud delas treba nejakou studii.
        Každopádne když nekdo píše quest o zabití služky 2 mesíce na 20A4 stránek tak to je dukaz jeho inteligence
        • nekromant33
          http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
          • ty jsi mi to ted nandal co pyčo žadny argumenty smrade
        • Píšu pod jedním nickem - věř, nebo ne. Filozofii nestuduju, neboj. Mimochodem ta agrese, povrchmost a sklon k všeználkostvý a překrucování se učí s právem, nebo to jen láká takový lidi?
          Pokud z tý studie pak složíš čepičku, nebo parník tak jo. Nevíš, o čem mluvíš.
          • ja vim že se to neda srovnavat a že to není to samy ale pointa byla že je to na tu práci moc dlouho. Navíc to byl jen takový nevinný žertík takže ta agrese prisla z tve strany pokrytče.
        • Když někdo tráví celý den dělám ze sebe vola v diskusi o něčem, co se mu nelíbí, tak to taky něco prozradí o jeho inteligenci
          • TheGGGOne
            takže zase nic konkrétního jen urážky *6*
          • *děláním

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit