Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana

    Druhá epizoda BioShock: Infinite - Burial at Sea vyjde 25. března. A návdavkem je tu ještě obrázek.

    Jeee, vždyť říkali, že za Bětku to bude beze zbraní, ne?
    • "Všichni lžou."
  • HB tentokrát se Sidem Meierem
    civ 3,4 ,ace patrol, railroads v základu
    BTA je tentkrát přes 8 $ a je tam civ 5 + gods, a brave new world je až za 15$
  • Banner Saga na GOG

    na GOGu dneska konečně vyšla DRM-free verze Banner Sagy za pěkných 22,50 USD
  • nekromant33

    The Elder Scrolls Online: Imperial Edition se prodává 5x lépe než standardní verze.

    První zkušenost s TESO: Rychlost downloadu v launcheru lítající hůř než u torrentů. Budu mít štěstí když to do dalšího beta weekendu stáhnu.
    • Pilgrim66
      Dejte si pozor zda máte v nastavení vybranej EU server. Změnte to a restartuje klient potom. Mělo by se to zlepšit. Já teďka jedu na 6MB/s
      • nekromant33
        to jsem udělal hned, stahuje to hodně lidí a jestli je to peer2peer tak se to snad časem zlepší, no uvidím do pátku to snad stihnu :D
    • Spades
      Nevím, kolik ti jedou torrenty, ale mě 30 MB/s fakt nejedou...
      • nekromant33
        lítá mi to všude ale průměr 200 kB/s na 30Mb lince není ono... a neběží mě nic co jinýho krom prohlížeče co by jí vytěžovalo.. a reddit a fóra jsou toho plný, nejsem sám

        edit: tak už to teď jede normálně, tak snad už dobrý --- o pár minut později zase jak na houpačce
      • frag.ment
        Těma 30 MB/s si seš jistej? To je teda ale zatraceně rychlá linka..
        • Hanzales
          Mně se Steam občas dostane i na 35MB/s, většinou to mají ale vytížené a stahuje to kolem 4-10 MB/s. Spíše jsou případy, kdy to tahá 150 megový update a stahuje to po kousíčkách a pak to ještě čeká na dotáhnutí pár kilo, což nechápu :)
          Jo aha launcher :) ty tuším většinou fungujou na principu peer-to-peer stahování ne? Tam se těm rychlostem nedivím. Mně se všechny tyhle launchery vždycky strašně s tím stahováním táhly...
          • spis mam dojem, jestli tu kolega nenarazel na osminasobny rozdil MB vs Mb

            protoze 35MB/s, to bys musel sedet nekde na pateri, pokud ano, tak ano, zavidime *5*
            • Spades
              @frag.ment@tiscali.cz a @n
              Ano závidíš správně :) Mám gigabitovou přípojku skoro na páteř. Jediný můstek je kolejní server.
              Na SPEEDTEST neměřím rychlost svého připojení, ale routerů po cestě :D
            • Hanzales
              Jo jo, koukám, probudila se ve mně chvalidupka, potupu i mínuska přijímám v plném rozsahu. (ještě pro jistotu: no sarkasm) ;o)
  • Steam

    Steam ma docela velkej vypadek, zas nakej DDOS nebo neco planovanyho?
    • frag.ment
      Slyšel jsem, že jde celej Steam do kytek a ruší ho, protože na tom prej Valve prodělává. Takže všechny krabicovky, které potřebují Steam prý pojedou normálně dál, ale ti, kteří mají plnou knihovnu digitálních verzí her, tak mají smůlu a už si z toho nic nezahrají.
      • gurus
        blbost
    • Serwery k hovnu,hlavně že bude přehrávač..
    • Keyz
      Koupili ho Číňané.
  • Pilgrim66

    The Wolf among us ep 2

    Tak dohráno, 2x.

    Epizoda super, ale je kratší než první... Doufám, že to není precedens. To samý s čekací dobou...
    • Máte někdo xbox verzi,mě to pořád píše "coming soon"
    • Jack1947
      To je teda, zklamani ze je jeste kratsi kdyz uz ta 1 nebyla v porovnani s WD nic dlouheho. ( aspon co si pamatuji).

      Hmm kratke necele 2hodiny a kupodivu jsem se shodl s ostatnimi jen u 2pripadu. ( nevadi) no a nezbyva nez zase cekat na 3epizodu pak 4,5... a mola by bejt druha serie.

      Jo ted bude snad WD 2 ne? a ty dalsi projekty.
    • Keyz
      O kolik je zhruba kratší? Jestli to lze odhadnout.

      Já to zatím nezkoušel, peru se stále s Might and Magic *16*
      • Pilgrim66
        Záleží jak rychle hraješ první playthrough mi trval asi 1:30 druhej jsem tim ze jsem ten pribeh uz znal asi hodku.

        Takze bych rekl ze tak o pul az trictvrte hodiny, zalezi jak rychle hrajes a jak ses moc duslednej.
  • Spades

    The Wolf Among Us Episode 2

    Podařilo se vám někomu stáhnout episodu 2? Já mám nonsteam verzi (z Telltale shopu) a po připojení mi to nehlásí update, nic. A když dám spustit EP2, tak to napíše dowload is unavaible.
    • Spades
      Tak už sem to dohrál. Kdo chce spoilery?
      • 4hodiny? tak to je vlastne nadprumerne dlouha hra, na dnesni pomery *6*
        • Spades
          Tak vynasob to 5ti
    • Pilgrim66
      Mně se auto stáhla ze steamu, ale ještě jsem ji nespouštěl.
      • Spades
        Já to kupoval na Amazonu, takže sem dostal jen tu kokotskou Telltale shop verzi, která nemá autoupdate.
  • Obrazem: Koncept arty 27 typů oblečení pro Geralta z The Witcher 3.

    To je asi rok staré...
  • ringmancz

    Spekulace: V červenci vyjde na PS4 GOTY edice hry The Last of Us.

    proč do bleskovky nenapsat i Beyond, když to tam zmiňuje?
    • protoze beyond je hipsterskej skvar *6*
  • Kozy

    Steam Music

    http://steamcommunity.com/groups/steammusic#announcements/detail/1498873168009439000
    • Ježiši .. už jsem si říkal konečně něco dobrýho ze steam oddělení a ono je to zase taková s prominutím <>. Fakt díky za to, že si můžu přehrávat moje vlastní alba na disku a přitom hrát!! Revoluce jak hov@do. Doteď mi nešlo pustit zároveň steam a přehrávač nebo nedej bože používat multimediální nebo globální klávesy. Musím si konečně zvyknout, že většina valve novinek je pouze prásknutí po čumáku a nebýt vždy zprvu nadšený ..
      • Jde o SteamOS a BigPicture mod ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit