Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě, že jsem si nedávno při akci Fallouty z gogu stáhnul. Až mi slza ukápla, když jsem se asi tak po sedmnácti letech vrátil do Junktownu, kde byl pořád na tom samém místě správňák Killian *4*
  • aha co takhle už vydat nový Fallout *1* *1* *11* *8* *7*
    • nejlepší by bylo kdyby Dan Vávra předělal Fallouta 2 do Cry enginu *1* *1* *1*
    • Ale izometrický určitě myslíš..
      • Jednoznacne, Fallout 3 me nesedl :(
        • Ten kdo miluje izo.měl to asi hodně těžké.U mně to právě dvojkou skončilo.
  • Tushan
    ještě že už je dávno mám *5* *1*
    • StanleyCZ
      Taky, ještě z dob, kdy jsem ani nevěděl, co to nějaký Steam/GoG je.
    • Napodobne pri akci GOG, kdy byli zdarma :) Jen si ted na ne udelat cas, ale az po dohrani Dragon Age: Origins, kterej na me stale ceka :D
    • Jo presne. A navic na gog.com, takze se nemusim strachovat. At jdou do riti s DRM pro deset a vice let stare hry...
      • Spades
        To je ještě aktuální brát Steam jako DRM? Já to na GOG nechcu, protože bych to musel někde skladovat. Takhle na steamu si řeknu, že bych si to zahrál, tak si to stáhnu a můžu to klidně hrát offline, nevidím v ničem problém.
        • StanleyCZ
          Vždyť na GoG to tak funguje také. Stáhneš instalák, nainstaluješ a už tě nic nenutí ho nechávat v PC. Můžeš si hrát offline, bez přihlašování do jiných programů.
          • Spades
            Proto nevidím důvod toho hate na Steam. Pokud někdo používá GoG takhle, pak tam není žádný rozdíl oproti Steamu. Jediný důvod používat GoG a nadávat při tom na Steam je to, že Steam musí být zapnutý, ale když ho mám zapnutý furt kvůli chatu, tak je mi to snad jedno ne?
            Steam poslední dobou dostává úplně zbytečný hate. Nebýt Steamu, tak tu všichni kupujeme krabicovky za 600...
            • K tomu můžu napsat jen jedno: haters gonna hate

              Proč by si pubertáci nezanadávali na steam když jediny co znaj je jak krást z pirátské zátoky že :)

              My co vyděláváme víme svý a zasmějeme se tomu, já osobně jsem rád že takový lidi na steamu nejsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit