Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ty si vážně myslíš, že 23 euro jde přímo vývojářům? *1*
    • ...tak EA se zatím hledí svého opodál...
  • Mě zaráží rychlost vývoje a kvalita hry.
    Dnes alfa za rok beta a hotová hra asi za 5 let :-)
    Na hře dělá pár lidí vše trvá věčnost. Ve hře jsou stále stejné chyby jako v modu.
    Prodáno 850 000 kopií to je hrubý zisk 571 000 000Kč. ( - provize, atd.)
    Za takové peníze by hra měla být o hodně lepší a vývoj by měl být vidět!!!!
    Škoda že peníze za prodej nejdou zpět do hry, ale někam jinam :-(
    • Trošku nechápu tvojí logiku, jestli jsi na hrách tka závyslí že ani né 4 týdny po vydání ranné alphě si stěžuješ na to že tam není to co v betě/plné hře. Nepřipadá ti to divný? Ty pracyh do hry jdou z5, ale všechno nemůže být hned, pokud nejsi trpělivý tak hraj jen plný hry a hry s early acces nehraj.
      • Já přece vůbec nic nemám proti tomu jak hra vypadá teď.
        Jde o to že to má být hra a ne mod.
        Teď je to tak že jen mod je přejmenovanej a opakujou se stále stejný věci.

        Jen to bohemka poslední dobou hezky se...!
        Když může vydat Armu bez kampaně za plnou cenu a lidi to koupí :-) No jo no.
        Dayz mám koupenej a i všechny díly army.
        Jen v tom prostě už nevidím to nadšení jako tomu bylo u dvojky army kde byl posun a snaha vidět.
        • Veskoslav
          Četl jsi vůbec proč se Arma vydala bez kampaně? *7*
          • Ano čtu vše. Proto jsem taky tady :-)
            Jen prostě vydat "hru" kde není vlastně co hrát je opravdu napováženou.
            Řekněme u Battlefieldu by to třeba šlo ten si většina lidí kupuje pro hru více hráčů, ale Armu ne.
            A čekat měsíc dva něž budu moct postoupit v kampani (než vyjde další díl) je hrozné.
            • Jack1947
              Spis bych se zamyslel proc to ma furt ty stejne bugy, (propadavani, skoky tanku) dil co dil. Pak bych az resil ze z toho udelali bugarnu na dily.
            • Veskoslav
              Když může vyjít bugfest Bf4, tam problém absence u Army III je to poslední, co by mě nějak trápilo. Obzvlášť když jsem za ni dal polovinu současné ceny.
    • Ty znáš předchozí náklady na vývoj že už si vypočítal zisk?
      • Píšu hrubý zisk.
        I kdyby zbyla jen půlka tak za 250 000 000Kč by měl vývoj i hra vypadat sakra jinak!!
        • Veskoslav
          Chlape, ty jsi buď naivní, děcko nebo blbý. Vyber si.
          • lepsi, nez bejt veskoslav
    • Zisk máš špatně. Steam si bere 30% z prodeje....
  • Tahle hra je extremne zajimava. Ale stejne se divim, kolik lidi hraju uz alfu. Ja to ale hrat nebudu, v online hrach sem hrozne hodnej a kooperativni, takze bych byl porad dead *15*
    • Veskoslav
      Ani ne. Mě vícekrát zabila zombii či moje blbost než jiný hráč.
      • Shaker
        50/50 pravda je, ze z lidi se postupem casu stavaji samice od prasete (z nejakyho duvodu je svi*e zakazany slovo) a nechteji riskovat, takze ostatni radsi rychle zabijou, i kdyz to neni nutny, ale vyjimky se obcas stavaji. Napriklad kdyz te hned po spawnu potka nekdo, kdo ma vybaveni a zbran, ty pro nej nejsi hrozba, hraje solo a rad si pokeca :)
        • Veskoslav
          Když nemá zbraň, nezabíjím. Jakmile vidím, že vytahuje zbraň, zastřelím bez milosti.
          • Shaker
            Jasne, tenhle postup mam taky, ja jen ze dost lidi strili uz kdyz te vidi a ty o nich nemas ani paru... ja treba chodim normalne s prazdnyma rukama s M4 a sekyrou na zadech a doufam, ze lidi napadne, ze nejsem jeden z tech, co strili na potkani a budou se ke me chovat stejne. Zatim ziju :)
  • Jack1947
    No, nekdo se treba jeste drzi te Alpha verze neboli MODU do ARMY2 pac tahle hra je pro nekoho vice hratelna nez "STAND ALONE" nebejt to o znacce a o tom ze je toho celkem dost slibeno do budoucna no jestli tam budou bugy a podobne nesmysli z Army mame se jeste na co tesit , zatim jen pro oddane FAJNSMEKRY jak se zda.
  • V prvom rade by hru mohli normálne optimalizovať (o tom sa nezmienili)... hra ktorá vyzerá na rok 2009 a na mojom novom mid - end ntb ide na 10-15fps...
    • no na full ta hra vyzera velmi dobre, ty rok 2009 :D , a to ju este budu vylepsovat, a nemozes sa cudovat, lebo mid-end notebook toho fakt vela nezvladne bohuzial, nepomoze tomu ani to hrozne notebookovske rozlisenie 1280x800 , to je low-end pc *1*
    • Veskoslav
      Akorát, že tvůj mid notebook je výkonostně silně pod průměrem normálního pc... *7*
    • Já bych řekl, že hra nevypadá vůbec špatně. Optimalizaci ještě neřešili, protože je to alpha verze, víš co to znamená, ne? *3*

      http://imgur.com/a/C0HiU
      • mě přijde že vypadá úplně stejně jako ARMA verze *3*
        • Jen mi oproti puvodnimu modu slape podstatne lip uz ted. Mozna kvuli mensimu mnozstvi zombie
      • Jack1947
        No, zadara by to asi moc neprodali. (nic ve zlem).
    • hznk89
      Když je hra na max, tak vypadá pěkně. Optimalizace není žádná a sám Dean Hall říkal, že na tom ještě nemakali. Ale uznávám, že hra jede vážně hrozně.
    • Mid-end ntb (to je rec jak svina) odpovida low-mid stolnimu PC. Takze co by jsi chtel? Mam pocitac stary 3 roky(mozna i vic) a jede to uplne v pohode.
  • to rovnou můžou začít dělat do ARMA 3 enginu, když to vyjde až někdy za 2 roky
  • KIMCID
    kde je ten SP?
    • jiri.doh
      Přijde za rok *3*, bude rozdělen do tří částí (1. Die, 2. Turn, 3. Kill and Feed) a distribuován formou tří bezplatných DLC. :)

      PS: I love this game :)
  • tonnymontana
    je to uzasny ze na steamu se proda i hra v takto ranem stadiu. az skoro neuveritelne:) jen se bojim ze DayZ ujede vlak preci jem uz se o ni strasne dlouho mluvi, fanousci prekusuji bugy a nedodelanost kvuli atmosfere a ted se doctu ze beta bude za 12mesicu? mno nevim nevim ale podle me je ted pro studio lepsi drzet ji ve stavu v kterem je popripade trosku updejtovat. preci jen vic penez z toho pri plne verzi asi jen tezko vyrazi. Je s podivem ze nikdo nedela nic podobneho pres kopirak s prachy za zady kdyz je o to takovej zajem. Vetsinou jsem jen narazil na hodne spatne "kopie" coz je take paradoxni ze nejaka rana alfa porazi i hotove tituly. Uvidime ja drzim projektu urcite palce i kdyz se bojim ze mu to vyfoukne nekdo rychlejsi
    • tak otázka jestli by třeba za 2 roky, kdy by vydali hotovou hru jestli by si pamatovaly nějakej mod DayZ, když ted je to žhavý a otázka jestli by vlastně ještě byly Zombie v oblibě
      • Vrook
        Vono dayZ je ale samo vo sobě mnohem míň vo zombících, než většina ostatních zombie her. A to nemyslim jen kvůli tomu, že v současný verzi standalonu je jich na mapě spawnuto šíleně málo.
        • JezboX
          S tím, že zombíci člověka vidí na ma kilometry daleko a proběhnou si zdí i plotem, tak jich je akorát *1* Tady je možnost je leda sejmout nebo obejít hodně ze široka. Nemluvě o tom, že plížení je úplně k ničemu. Vidí vás i když člověk je vidí jen jako tečku v dálce. A hráči to samé když v dálce mizí tráva. A pochybuju že s tím něco udělají protože to je vlastnost toho enginu. Ale co i tak se u toho královsky bavím *3*
          • Vrook
            Jo, tak my hrajem ve skupince a většinou je jeden člověk, kterej prostě veme sekeru do ruky a o připadný zombíky se postará, zatimco vostatní maj v rukou kvéry. Ale pamatuju se, že v modu jsme se plazili aby se žádnej nenaagroval, páč na zabíjení jich bylo moc a hráče, který naběhli do města a všechno za sebou natáhli, bylo vidět prostě na sto honů.
            Jinak ten agrovací radius těch zombíků - všimni si, že když si za nim tak se nenatáhne ani z metru - ten nějak spravit půjde. Vim, že v modu se to měnilo furt a furt si s tim hráli.
            Jen je toho třeba spravit mnohem víc. Teď se zaměřujou na problémy se serverhopingem kvůli gear farm a combat logováním, za což jsem rád a potom doufám nějak opravěj zvuky, páč třeba střelba se ozývá tak, že nelze absolutně určit směr, což je u hry tohodle ražení docela na prd..
            • Vrook
              Jojo a o lidi, co by tu práci rádi dělali a dělali by ji dobře by nouze nebyla. Jestli si pamatuješ, tak původní dayZ mod měl strašně moc odnoží vytvořenejch menšíma moderama a moderskejma skupinkama, který dělali různý nový mapy, nový funkce, modely atp..
              Dokonce si pamatuju, že tyhle lidi psali Rocketovi, že kdyby chtěl nějakou pomoc se standalonem, tak to budou dělat klidně zadarmo. Teď má bohemka prachy na to, aby je zaplatila, tak snad se to někam hne. *3*
            • JezboX
              Mod už jsem dlouho nehrál, ale nebylo to tam tak že se dalo proplížit celkem solidně? Tady se plazím v trávě a spozorují mě na velkou vzdálenost. Práce mají jak na kostele... Snad by mohli pár lidí přidat, když prodali tolik kopií. Přeci jen těch nahlášených bugu jsou ticíse (i když je tam spousta redundantních).
          • Jack1947
            že zombíci člověka vidí na ma kilometry daleko... Kde jsem to jen videl... *7* Joo, v Arme. *15* Eh, tamto byli vojaci ale zda se ze to je to same defakto.
  • DeDy
    Při slevách na Steamu jsme s kamošem narazili na hru Contagion. Je taky dostupná jako Early Access. Její herní možnosti jsou podstatně menší oproti DayZ, ale ta atmosféra je naprosto úžasná. Můžu vřele doporučit také pro to, že jsem nezaznamenal žádné chyby z nedodělané hry.
    • Kozy
      Jak moc se to liší od No More Room In Hell? Podle videí mi to přišlo dost podobný.
      • To by mě taky zajímalo. Ale co vim tak na NMRIH musíš mít otevřenej port jako třeba u terrarie, což spoustu lidí neví jak nastavit.
    • No jako na chvíli to zabaví, ale že bych chtěl procházet tu věznici pořád dokola..
    • Pete.palis
      jj, sice jsou tam jen 3 mapy, ale královsky se bavim...prozvánění protihráčů mobilem a nasledný vibrace v patře nad tebou = adrenalin, zvuk zbraní, celková destrukce zombie... *1*
      já bych řekl mix Left 4 dead (ne tak zběsilí a akční) a DayZ (co se týče šmejdění)
      • Veskoslav
        Tak to jsi ty! Jsem včera strachy prostřílel celé patro *10*
    • Taky jsem koupil a můžu jen doporučit, ale než k Dayz bych to přirovnal spíše k L4D ( až na to že tam zombie moc neběhají a nejsou tam speciální zombie jako je například Tank v L4D)
  • xorxox: zalozit si vlastni server a tam se to naucit - tim si pripravis o 90% zazitku... ver mi, ze tu hru tou hrou dela to, ze nevis co mas delat, nevis kam mas jit a nevis co ocekavat... prave jsi zdrhnul skupince zombie? super, ale pred tebou akorat stoji jiny hrac a miri na tebe puskou... interakce s ostatnimi hraci je to co dela hru nejzajimavejsi... takze jestli si chces uzit adrenalin a strach, bez do toho naplno, jinak to nema cenu
    • XorxoxTalarius
      Dobre, a s tou postavou je to jak? To proste mam jednu postavu a nekam mne to soupne? Nebo mne to priradi na jeden server a v ten moment jsem odsouzen hrat s tou postavou tam?
      • Postavu si založíš v menu a můžeš si jí pak přesouvat v pohodě mezi servery ( jednoduše se na jednom serveru odlogneš a na jiném zase přilogneš na stejným místě kde si skončil na minulém). Jinak zatim to vypadá že postava je vázána na nick na steamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit