Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jabbo126
    Moc nechápu co je to tu za hodnotící hatery. Hra má svůj pixel-art styl, který se někomu sice nemusí líbit, ale rozhodně nejde o nějaký odpad, který by urazil. To že existují freewarovky které vypadají lépe (ano hry od Bena Chandlera jsou opravdu pixel-art skvost), ještě neznamená, že tohle nemá svoji atmosféru a potenciál. Alespoň mě je pocit z téhle hry příjemný a záleží také hodně na příběhu a rozsahu. Vůbec bych to neodsuzoval. Záleží za kolik se bude plná hra prodávat. Je fakt, že 20€ bych za to asi nedal, ale počkám si na finální recenzi až hra vyjde. Mě rozhodně neodrazuje.

    edit: mimochodem, než začnete vynášet soudy, doporučuju zahrát demo. Mě hodně bavilo (je poměrně dlouhé), skvělá hudba a zajímavý příběh. Grafika mě nijak neurážela.
  • GlaDOS
    No, tahle grafika je tak na freewarové úrovni (Ani to ne. Ben Chandler vydává zadarmo jednu adventuru za druhou a všechny vypadají daleko lépe, než Alum). Divím se, že vůbec vybrali na Kickstarteru požadovanou sumu.
  • ... Na druhou stranu, když člověk vidí, že i taková ošklivost vybere na KS deset tisíc dolarů, tak si řekně: Kolik by asi vybrala fakt hezky udělaná adventura? *3*
  • tak toto je iny odpad, divim sa ze to niekto podporil. art na urovni 7 rocneho dietata
  • A já si myslel , že časy Oslího ostrova se už nevrátí ... že bych kvůli kickstarteru také oprášil Wintermute ?
  • Miluju pixelart a obecně ručně kreslenou grafiku, když to někdo umí, lezou z něj překrásný věci.

    To ale bohužel neni tenhle případ. Působí to jako malůvky vodovkama v hodině výtvarné výuky na prvním stupni základní školy :( Bez jednotnýho stylu - "každá ves jinej pes", některý lokace jsou ucházející a jiný jsou stylem jak matějská pouť ... adventury a indie scénu můžu, ale tohle asi nepodpořím :(
  • Kozy
    To vypadá dost příšerně, hlavně ten nejednotnej styl.
  • To ja taky, ale co si budeme namlouvat, ten ksicht na uvodnim obrazku je silene legracni.
    • Khanemis
      S tím musím souhlasit. Výtvarný styl je pěkný, trošku naivnější, ale vypadá dobře. Jen ten úvodní obličej působí (a ještě více ve videu) dost nepovedeně. A neřekl bych, že je to přímo autorský záměr:) Ale možná s těmi penězi budou mít možnost některé věci ještě i dopilovat.

      Jinak to vypadá velmi dobře, zápletka je celkem zajímavá. Teď je doufat, že ji dokáží i hezky rozvinout. To demo budu muset zkusit:)
      • To si jako myslíš, že když nasbíral prachy na kickstarteru, tak jejich grafik najednou získá talent na malování? *2* Staré malované adventury jsem miloval, i jejich grafiku - ta ale byla vytvořena umělci, kteří uměli krásně malovat a měli styl. Tohle je opravdu patlanice na úrovni 1. třídy ZŠ. Divím se, že tam vůbec někdo něco poslal, ale lidi jsou očividně dnes ochotni platit za každou hovadinu.
        • Khanemis
          Ne, ale třeba si seženou lepšího, alespoň na výpomoc s problematičtějšími věcmi:)
  • Ten skalní obličej mi připomněl Swigridovu kletbu :)
  • Mahcake
    Zbožňuju tenhle art style. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit