Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Ta Lukášova zmínka o (pozdně) renesanční hudbě ke Kingdom Come mě trochu vyděsila. To by bylo něco jako jazz k bitvě u Slavkova nebo hip hop k atentátu v Sarajevu. Doufám, že se ve Warhorse chystají zařadit něco, co u nás v té době skutečně trhalo hitparády, a ne něco generického z úplně jiného místa a času, jak to bohužel bývá obvyklé třeba ve filmech.
    • janchor
      Ta zmínka byla jen seknutí se ve století. Myslel jsem samozřejmě hudbu, která renesanci předcházela.
      • MickeyMutant
        Když budou chtít být akurátní, tak budou mít problém. Jakmile se budou pokoušet o nějakou světskou (neduchovní) dobovou hudbu, tak si jí budou muset buďto cucat z prstu, nebo se uchylovat právě k pseudorenesančním kreacím.
        • janchor
          Myslím, že poučený cucání z prstu historická akurátnost přežije. Ale dochovala se přece i spousta sekulární hudby, ne? Plus ta duchovní bude mít ve hře určitě taky svoje místo.
          • MickeyMutant
            Ve zkratce - ne. Budou muset vycházet ze sakrální, kde budou stejně improvizovat co se týče temp, obsazení, nástrojů a mnohého dalšího. Osobně si myslím, že se na to v téhle formě nakonec vykváknou, pokud o tom takhle vůbec někdy uvažovali, hodí tam jeden nebo dva chorály a zbytek doplní renesanční zobcovkou s bubnem.
            • MickeyMutant
              Taky by mě zajímalo. Napadá mě Jistebnický kancionál, který je ale stejně o něco mladší.
            • janchor
              V tom případě by mě upřímně zajímalo, co jsou ty na Kickstarteru avizovaný "note for note songbooks".
  • Jak se někdo ptal na ten Nezávislý rozcestník, musím říct že bych podobný formát taky uvítal. I když souhlasím s tím, že indie hrám se věnujete, Nezávislý rozcestník byl fajn v tom, že shrnoval v jednom článku nejzajímavější tituly, krátce rozebrané - o spoustě z nich bych se jinak nedozvěděl, protože samostatné preview/recenze by na ně pravděpodobně nevyšly.
    • MikeiXX
      Přesně tak! Máš naprostou pravdu. Marek Král měl obrovský přehled a výborně shrnoval info z celého spektra Indie světa. Momentálě můžete jako alternativu používat Akumulátor na indeegames.cz, GlaDOSík má také velký přehled a píše velice čtivě.
  • chtěl jsem poprosit - neřvěte a nepřeřvávejte se tolik do těch mikráků - poslouchám vás v práci v plnym kanclu lidí a musim to furt tlumit nebo dávat nahlas.. :-) díky!
    • Mart9
      O takovém zaměstnanci sní každý šéf.
      • btw pracuju jako IT koordinátor, mám pod sebou lidi, takže si nevymýšlím. Každý pátek se prostě musí poslouchat podcast, přes to nejede vlak. A pokud se pohybuješ v IT tak jistě pochopíš, že poslouchání podcastu nemůže absolutně rušit při práci (proto nechápu tvojí poznámku)- ano,až na ten občasný křik - proto jsem to psal.
        • Mart9
          A tví poddaní si mohou během toho také poslouchat něco svého?
          • Co tady brečíš? Taky poslouchám v práci podcasty a normálně u toho pracuju. Nebo si snad myslíš, že při práci musí být absolutní ticho? Někdo si k práci pouští rádio (má kolegyně), někdo podcast (já).
          • nechápu,co mi chceš říct? Požádal jsem o tlumení křiku do mikráku a ty mi tu povídáš cosi o poddaných...zřejmě nějaký komplex nebo jsi se špatně vyspal?
            • Cosi
              Třeba si to Johny poslouchá do sluchátek, přeci není tak neomalený, aby si to pouštěl do reproduktorů.
            • Mart9
              Nechápu, co nechápeš. Říkáš, že si šéf a před celým kanclem si posloucháš podcast. To není nejlepší příklad pro lidi, které máš pod sebou. Tudíž se ptám, jestli si i oni mohou také něco poslouchat, nebo jestli kážeš vodu a piješ víno?
      • a když jsi ten šéf tak co? Tak o takovém šéfovi sní všichni zaměstnanci? :-)
  • blixa

    Karel je marod...

    Takze dneska bohuzel dneska bez nej.. :(
    • Cosi
      Nadpis jsem poprvé přečetl jako: Karel je mamrd.
    • Keyz
      Škoda :(. Co dělal? Jel na kole?
      • jnsCZ
        V tramvaji :)
    • Kurvník, zrovna na Drdu bych ten FC pustil. *13* Tak ať ten zánět špeku rychle vykurvíruje a příští týden se ukáže.
    • Nééééé tvl...Drda na hrad.A co telemost? *13*
  • Star-man

    Nechtěli by jste někdy pozvat do podcastu Farida Starmana? V dobách hrej podcastu to býval jeden z mých nejoblíbenějších diskutérů a ve Fight Clubu se zatím oběvil pouze asi 2-3 krat...
    • zdeeneek
      K tomu se pripojuju - Faridovy podcastovy detailni rozbory cehokoliv byly skvely a Farid patril taky mezi moje oblibeny diskutery.
      • Luke
        Existuje určitá šance, že se objeví příští týden.
        • To rád slyším (vlastně čtu).
        • smejki
          Juch!
    • janchor
      Chtěli a zveme, ale Farid je vzácný zboží.
      • Pořád maluje wallpapery pro EA? *5*
      • montatatana
        Navrhuju kompletní obnos z donate!
    • To když budem sázet na exotiku, volil bych spíš Chalida Hammata. Jeho recenze kdysi ve SCORE zabíjely, ani nevim co dělá dneska..
  • Ferdis2

    nečakaný dotaz

    Tak kedy bude ten špeciál o Kingdom Come: Deliverance s Vávrou, Klímou a Bocanom?
    *1* *1* *1*
    • smejki
      Až Dan vystřízliví, čuju. *15*
    • Petr Poláček to slíbil, Martin Bach to potvrdil, Pavel Dobrovský souhlasně přikyvoval. Je to jistá věc a já klukum dopředu děkuju :)
      • trolling?

        Vy jste teda trollové. Sotva to Martin vypustil z úst, už se mlátil do hlavy, že vůbec něco říkal. KC je teď jedno z nejžhavějších témat na herních serverech, takže je jasné, že by byli kluci rádi, kdyby je někdo z Warhorse navštívil, ale sami to nejspíš příliš neovlivní. Prostě buď příjdou, nebo ne. Do 2015 mají času dost.. *2*
    • Keyz
      Chtěl jsem se zeptat příště, protože má být Drda. Ale dobře, že si to na to někdo rychle vzpomněl :)

      To by bylo dobrý, vzhledem k úspěchu na KS a ta rychlost výběru, je to tuším jedna z největších. Taky je dost dotazů na hru a daná sestava k tomu má co říci. Navíc ten kdo viděl přednášku z Bocanem, tak ví, že to to je mistr vtipu *15*
      • Drda může přijít na Velikonece, až se budou barvit vejce :)
        • Kozy
          Jeho?
  • Vypadá to že Warhorse daj ten kickstarter uplně v pohodě
    • jindra.veliky
      takovy teorie mas od opicaku nebo je zvladas sam?

      Ja myslim, ze se to dostane na 299 000,- a pak uz nikdo neprispeje
  • jindra.veliky
    A co fo Fight Clubu nekdy pozvat pana Skromacha? Hry hryje

    https://www.facebook.com/zdenek.skromach/posts/10200548147465604?stream_ref=10

    *11*
    • Jack1947
      "aby nutili lidi neustále "apgrádovat" počítače"

      *7* *15* *3* . (Toto je ve vlade prosim)
      • Technická, Škromach ve vládě není a být nemá.
    • Keyz
      Hlavně, že našel driver (Asi byl v šuplíku.) a nemusel apgrádova.
    • hhhhh málem jsem se zalknul kafem.
  • Mart9
    To velké "Zmikunde!!!" v Levelu na straně 23 je překlep, nebo nepovedený vtip? *1*
    • janchor
      http://kultura.idnes.cz/opraski-sceski-historje-0wy-/literatura.aspx?c=A131213_135105_literatura_ts
      • Ano, velice trapné.
        • Jack1947
          Nahodou celkem vtipnej titulek. *3*
      • Mart9
        Díky, takže nepovedený vtip.
    • málo okouníš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit