Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu ze jsem cekal ze mobilni TT bude sra*ka tak za me to tentokrat dostane Alien.
  • Na EG hejtujou Vavru, tady zase Cageho, protoze jim pred lety nedal rozhovor :-).
  • Za mě rozhodně také Paper's, Please jako překvapení roku. Přesah do roviny politického komentáře, stylová grafika a působivá atmosféra. V hledáčku mám ještě Rogue Legacy.
  • dr.gonzo
    beyond a ani remember my tam rozhodne nepatri,obe sem hral a skvele se bavil,naopak tam patri crysis 3 a dead space 3 to jsou ty hry u kterych sem litoval utracenych penez
    • Crysis 3 je paradni hra, jednoznacne nejlepsi dil serie a prvni, ktery byl konecne dobre koncepcne promysleny a mel odladenou hratelnost.
      • Veskoslav
        Crysis 3 je poněkud lepší než 2. díl, ale stále je to stěží průměrná FPS s nádhernou grafikou a IQ AI na úrovni Joe, která postrádá WOW efekt a krásu prvního dílu.
        • Ale stejně všem kraluje první díl Far Cry.
        • Přesně tak když srovnám 1 s 2 a 3kou tak ideově a přístupem tvůrců jsou to úplně jiné hry. Naposledy co mě bavila FPS tak právě crysis 1, potom dlouho nic a pak far cry 3 než se dostavil stereotyp
        • nejsi ty nahodou ten co se ptal v diskuzi k vavrovmu kickstartru kolik je 3x3?
  • P3RS3CUToR
    Tak tady sem viděl jasně jako propadák pro fanoušky Total war 2 šit (
  • Zklamalo mě především Total War :(
    • fallanga
      Mě také. Ale je to hratelné.
  • Zklamání Dead Space 3. Takhle výbornou sérii umí dojebat jen zkurvený EA. Naflusat jim do ksichtů.
    • A co na tom bylo vlastně spatnyho? Me to bavilo.
      • Co-op, od čehož se odvíjely i chabě nadesignovaný lokace (tvůrci prohlašovali, jak bude výrazný rozdíl mezi SP a Co-op SP a přitom úplný hovno), dále důraz na akčnější složku hry (což je mínus, protože na vás NEUSTÁLE nabíhají nepřátelé, až to po chvilce začne být hodně absurdní), nulová atmosféra, lidští nepřátelé se zbraněma, "cover" systém a dodge pohyb, který byl vlastně na nic, protože v 9 z 10 případů mě necromorph stejně mrdnul, takže tak.

        Jediný, co na trojce bylo opravdu zábavný, byly části zvenčí, kde si poletoval a opravoval motory či něco, protože to vypadalo nádherně. Ale jinak srajda.
    • A neudělali EA náhodou aji Dead Space 1? Takže kdyby těch zkurvenych EA nebylo, tak ta série ani nevznikla...

      Chtělo by se to nejdřív zamyslet, než ze sebe něco vypotíš.
      • V době kdy vyšlo DS 1 tak EA ještě za něco stála ale jakmile přišel rok 2011,2012 všechno se to začlo jeb-_-t
      • Nadávám jim proto, že dojebali TŘETÍ díl, ne první. Příště vypnout omezený myšlení, než začneš reagovat.

        To bych pak stejnou salámovou logikou mohl říct: Activision to dílem Ghosts pěkně dojebali, ale kdyby nebylo nich, tak tu vůbec nemáme kvalitní Modern Warfare? Chápeš?
      • jindra.veliky
        kdyz dneska je moderni nadavat na vsechny ty osklivy korporace... *4*
  • maros.goc
    najvacsie sklamanie je hra ktora nikoho nezaujima? :) ale no tak, boli urcite vacsie sklamania nez nejaka blba mobilna blbost ....

    pre mna je najvacsie sklamanie Alieni a Tomb Raider
    • MarekTV
      "Nikoho nezajímá" je trošku hrr, půlka herních matadorů na Transport Tycoonu vyrůstala a nedivím se, kdyby se těšila i na její mobilní odnož...
  • Pre mňa bolo tohto roku prekvapenim Metro Last Light, pretože po skvelom prvom diely, prišiel druhy ešte lepši a sklamanim bola recenzia naň...skutočne, všeobecne, nedocenena hra...ostatne "pecky" tohto roku som ani nedohral...hram SC 2, neni čas...
  • jonatan.hanzlik
    Teď jste mě potěšili. Souhlasím s těmito volbami, jen si musím postesknout, že vaší pozornosti uniklo skvělé Risk of Rain, podle mě mnohem lepší než Rogue Legacy
    • Veskoslav
      To je ta hříčka s deštěm na PS3?
      • jonatan.hanzlik
        Myslím že ne... :
        http://www.youtube.com/watch?v=3Zh30kl6nwY
        • Veskoslav
          Aha. Děkuji

          Já myslel, že je to toto:http://www.youtube.com/watch?v=T5E-STO4n60
          • jonatan.hanzlik
            U toho bych dost možná usnul :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit