Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment

    Xbox One verze hry Titanfall zabere na pevném disku až 40GB. Instalačka PC verze pak zabere 21GB a 48GB...

    Sleduju, že se s nějakou kompresí apod. moc nezabívají, ale 40 GB mi i na dnešní dobu připadá už fakt dost. U PC hráčů je to celkem v cajku, tam lítaji HDD v terabytech, ale pro konzolistu je celkem opruz.
    • God-of-War
      Je to docela hnis no. Uvažuju o TB HDD.
    • Jack1947
      Kdyz muzou hrat uz pri instalaci tak to takovy opruz rozhodne neni.
      • Už tě mama nechala testovat? Co má dopr*ele společnýho hraní při instalaci s tím, že ti to zabere na disku 40 gb ??? Vzpamatuj se už.
        • Jack1947
          V podstate nic no... jen ze nemusej zbytecne cekat az se hra nainstaluje coz na PC takovahle moznost neni. (bohuzel).
          • A co jako, na PC můžeš instalovat a dělat milion dalších věcí u toho. Na PC máš TB místa a superrychlé SSD disky. Než stihnu přečíst tvůj další super příspěvek, tak mám hru nainstalovanou.
            • Že na něj vůbec reaguješ...
    • kennyB
      A pak ještě několika gb-tové patche *9*
  • Assassin's Creed V se nebude odehrávat ve feudálním Japonsku. Nové spekulace poukazují na průmyslovou revoluci či...

    4ku AC jsem dohrál a kupodivu mě i docela bavila (hra roku určitě ne), ale pokud se v 5tém dílu nějak výrazněji nezmění gameplay, tak nevim nevim...
  • AC

    Internetem se šíří zvěsti, že pátý díl Assassinů se bude odehrávat během 19. století ve viktoriánské Anglii, vypravivší příběh jakéhosi obchodníka Samuela Faye. Hra by měla být poháněna novým nástupcem Anvilu, a nevyjde na staré konzole.
    • letosni patej dil? obcas mam pocit, ze nic jinyho ani nevychazi, krome indies *5*
    • hrůza pátej dil?!a opět vyjde na vánoce a behem posledních 14 dnu vyhraje hru roku.... *1* *1* *1*
  • ZLOĎEJ

    Tak mám za sebou první hodinu hrani zloděje.A jsem spokojen.Už se těším až mne v pátek dorazí krabička.
    • Inquisitor
      ZLOĎEJ?.......
      • KIMCID
        thief
    • Keyz
      Ano je to opravu skvělá hra.
      www.anlks.co.uk/Stuff/Thiaf.html
      • dobrý *1*
  • Keyz

    Nový Thief jde hrát i v prohlížeči.

    http://anlks.co.uk/Stuff/Thiaf.html

    Ty kecy strážích
    *1*
    • MickeyMutant
      HINT: Walking under light makes you visible, unless you are in a stealth mode*1*
      • Keyz
        Pak ten kec když jdeš okolo stráže.

        "Jsem rád, že nikdo neví, že jsem slepý" *15*
  • Cosi

    Uplay slevy

    Když má Ubisoft na Steamu ty slevy, tak jsem koukal na Uplay, a taky tam jsou pěkné akce. Například Ghost Recon: Future Soldier za 5 euro
    Assassin’s Creed Liberation HD 5 euro

    Tedy levněji než na Steamu
    • Future Soldier jsem už koupil ve slevě před delší dobou, asi před měsícem to rozehrál a zklamaně odložil po pár misích, protože se to tak nějak hraje samo.
      • Cosi
        To jo no, taky jsem si říkal. Když nejsou lidi, s kterými se to dá hrát, tak je spíš o tom označit dronem nepřátele a vydat příkaz ke střelbě.
    • future soldier byl celej den na štýmu za 3.74 €
  • C-BEAM

    Thief 4

    prvé internetové recenzie Thiefa sú na svete,

    GameSpot - 6
    Eurogamer - 6
    IGN - 6.8
    Polygon - 6
    EDGE - 7

    hru mám rozohranú a s nízkym hodnotením súhlasím, ako fanúšik si kludne odpočítajte 2 body.
    • Hanzales
      Já jsem fanoušek napůl (hrával jsem rád prví dva díly). Vypnuty komplet všechny pomocníky, obtížnost na nejtěžší a docela baví, výzva to je a zpracování taky lepší.. Btw když člověk nechá otevřenou truhlu, tak si toho stráže všimnou, stejně tak reagují na zvuk zlomeného paklíče, nebo rychlejší kroky ve vodě. Chytří zrovna nejsou, ale výzva na stealth furt je. I k prozkoumání toho je dost. Já bych dal třeba klidně 7-8. Není nějak extra překvapení, ale nevede si to zase tak úplně špatně:
      http://www.metacritic.com/game/pc/thief/critic-reviews
      Své kvality to taky určítě má, ale nutno podotknout, že na to nahlížím jako na jinou hru. Takové ty "promakanější" hry už asi opravdu čekat jen od nezávislých vývojářů, moderů atd. Velké studio hru pro užší skupinu hráčů pamětníků asi nevypustí a aspoň dobře za tu možnost povypínat komplet všechny ty pomocníky, udělátka, obtížnost je pak navíc ještě docela dobře customizovatelná.
    • Horst_Fuchs
      Potvrzuju, že je to srajda. Většinu nablblých ukazatelů a pomůcek sice jde vypnout ALE, skákat nelze, spadnout nelze, použít lano lze ale jen kde to hra milostivě dovolí, tunelový levely a zastaralá grafika navrch, to jsem teprv pár minut ve hře... *11*
      • Thorar
        Skákat nelze? To jako fakt? *8*
        • C-BEAM
          skákať môžeš ale len tam kde ti to hra dovolí, vitaj v roku 2014 *1* takže ak chceš preskočit meter širokú pascu, nemáš šancu, master thief to nedokáže pretože sa v podstate ani nevie odlepiť od zeme.
          • Jack1947
            Vzdyt Thief neni jedina hra kde nejde neco preskocit, (no mozna jedina kde se neda skakat vubec.) Neni to i treba tim ze je trochu stary preci jenom, uz nejaka leta ma zasebou ne ?
            (Garret)
            • Jestli si mentálně zaostalý tak se omlouvám ale pokud nemáš žádné papíry a nechají tě volně chodit mimo vypolstrovanou místnost tak mi prosím prozraď co zobeš! To musí být taková síla, že bych to rád nechal otestovat na léčbu rakoviny.
        • Keyz
          Copak nevíš, že zloděj neskáče protože by dělal hluk?
          *15*
      • nekromant33
        + AI stráží ze Skyrimu
        • Keyz
          To je snad dobře ne? Ta hra měla všude 10/10. *5*
    • MickeyMutant
      Ach jo, další legenda na kolenou.
    • Tak vzhledem k tomu jaké klenoty tu dostávají 8čky apod. (CoD, 2 hodiny datadisk) ten Thief musí být ultramega sr*č*k*a. Nevím proč, ale tak nějak věřím, že to bude fajn. Píšu to jako nefanoušek té značky.
      • kennyB
        Sakryš, tobě TLOU nějak leží v žaludku *8*
        • Jack1947
          Chudak, vsecky penizky nahazel do ultramegasilneho super stroje - na konzoli nezbylo a jak zname Co nemuzeme mit to hejtujem... *15*
          • Jacku, normálně tyhle věci neříkám, ale kdybych chtěl, tak si koupím i tebe jako otroka. A to nejlepší - za svoje. S cizíma (od maminky) se nemachruje, že?
            • Co by jsi delal s otrokem? Jedine, ze by za tebe psal komenty, ale ty by byly zrejme pravy opak toho, co by jsi rad napsal ty *1*
            • Jack1947
              Takze jsem se strefil ze ? Ou, primo do masa! Doublekill!!! *2*
            • Otázka je, co b jsi s takovym trotlem dělal.
    • Inquisitor
      Bohužel se to dalo čekat. Takže zůstávám u darkmodu :)
    • Vcelku mizérie. Škoda. *9*
  • Radioaktivni_surikata

    Obrazem: Grafické porovnání PSV/PC/X360 verze Borderlands 2.

    Tak není to zázrak, ale to jsem čekal. Jenže co je hlavní a bleskovka nezmiňuje je fakt, že Borderlands 2 na Vitu podporuje cross savy mezi PS3 a Vitou. Jinými slovy to budou fakt Borderlands 2 a ne nějakej přiblblej spin-off, jak se spekulovalo. A včetně 6 DLC, který jsou tuším už zahrnutý do hry. Jdu bouchnout šáňo, na jaře opráším Vitu :)
    • frag.ment
      A to tě bude fakt bavit hrát takovou střílečku na Vitě a její pidi obrazovce? Podle mě to vytratí atmosféru, kterou hra má a dá se to vyzchutnat jen na pořádné TV nebo monitoru.
      • Radioaktivni_surikata
        Mně Borderlands 2 nijak zvlášť atmosferický teda nepřijdou, zase tak moc vyjukanej z jejich cellshadu a komiksový grafiky nejsem. Malá obrazovka mi na handheldu nevadí. Kdyby jo, tak ho v první řadě vůbec nekupuju, to je tak nějak podstata věci, že handheld je přenosná konzole a domácí kino s sebou nikdo tahat nebude. Tohle je přesně ta hra, kterou Vita potřebovala. Zábavná s desítkami/stovkami hodin hratelnosti, do který nemá člověk problém z fleku naskočit, takže mu nevadí, že má mezi hraním třeba týden mezery, což je přesně můj případ.

        Tablety sem vůbec netahejte. To je akorát přerostlá hračka, která na hraní nemá aní pořádně uzpůsobený ovládání. Sice se k tomu dá dokoupit klávesnice, ale to už člověk může rovnou tahat laptop. Nevyhypovat to před pár lety Apple, tak by po nich dnes pes neštěknul.
        • Handheld, mobil, tablet ... princip je stejný, malinkatá obrazovečka a matlání po displayi. Humus a proč? Proč proboha, když existují velké KVALITNI monitory a nabušená pc. Ale tak každého věc, že. Kdo se nechá oblbnout blbostma, ať si je užije, když se mu to líbí :)
          • Opravdu, zcela vážně, taháš monitor, stolní pc klávesnici a myšku aby sis mohl po cestě zahrát? On mluvil o tom, že Vita je PŘENOSNÁÁÁÁ, tudíž asi bude mít menší display. Boha že já na takového trolla reaguji.
          • Matlání po displeji? Ty's nikdy neviděl, jak taková Vita nebo PSP vypadá, co? Chudinko, pod tím kamenem ti určitě je zima :(
          • To si raději dám do kapsy nabušenou kalkulačku a koupím třicet konzolí, než abych ztrácel čas s takovýma chujovinama jako KVALITNI monitory a nabušená pc. Fujtajbl!
            • troll detected
      • Jj asi jako čumět na film na tabletu.

        Lidi by se měli víc naučit využívat stroje a ne naopak.
  • Pracuje se na oficiální češtině do League of Legends.

    citim sa pritom ako keby som hral warcraft 3 cz *8*
    • Veskoslav
      To chce odvahu srovnávat češtinu v LoL a W3.....Podobnost tam je, ale polovina postav je udělaná strašně. Teemo, Fizz či Anunu z toho jsem brečel, jak promluvili:)

      http://www.youtube.com/watch?v=prt4m6d2sBM

      Kdo by jinak nevěděl, tak tady je překlad postav:
      http://www.youtube.com/watch?v=7iiwSMfSbW4#t=88
      A tady Warcraft 3 dabing
      http://www.youtube.com/watch?v=migXb7XeCAA
      • Pilgrim66
        PETIZAREZ!

        Dostal jsem podobnej vytlem jako ten chlapek co to natacel.
      • nekromant33
        Jde to srovnávat, protože W3 bylo udělaný taky podobně strašně, jak překladem, tak "hereckými výkony".
        • "Já sem temnota!" - Human Knight
        • Veskoslav
          Co to meleš? Jeden z nejlepších překladů, který dostal uznání i od Blizzardu a fanoušků taktéž.
          • nekromant33
            Ano, jediná hra, kde jsem mohl s pěti žumpama zničit základnu nepřítele. Kladivo zhouby se taky povedlo... Jestli tohle byl jeden z nejlepších překladů, tak jsem rád, že umím anglicky natolik dobře, abych nemusel při hraní číst, případně poslouchat takovýhle věci. I kdyby se některý google translate chyby daly prominout, furt to nemění nic na tom, že výkony dabérů byly otřesný. Hůř četl snad jen ten člověk, co daboval Deana Caina v seriálu Superman.
      • Pracuje se na oficiální češtině do League of Legends.

        Jake podobnost tam je jake podobnost tam je. Je to naprosto to same, herci i efekty aj celkova uroven kvality. Ze je tam par postav mimo nevadi, celkovo je to fajn.
        • Spades
          Jako efekty jsou možná strašné i ve WC3, ale proč má proboha efekt announcer? Vždyť v originále efekt nemá...
          • nekromant33
            trochu echo má
            • Spades
              Ale to není echo, to je šmoula prostě...
    • Spades
      No nevim nevim... ta ve WC3 byla o dost lepší. Měli více dabérů, a nepožívali debilní hlasové filtry.
  • Kretivní ředitel Neil Druckmann chtěl nechat v Uncharted 2 zabít Elenu.

    to je ale panečku ... dmntní bleskovka !

    takovej malej spoiler, proč to sem vůbec píšete?
    • montatatana
      V cem spoiler? Ani jednou tam tusim nijak ohrozena na zivote neni.
      • No právě, ohrožena není čili odpadá veškerý strach pro ni, kdo to ještě nehráli, vážně demence. A o chybě, kterou asi ani není schopný v těch pár slovech všimnout ani nemluvě. Za TOTO opravdu někdo někomu platí ????
        • veškerý strach *o ni , samozřejmě ..
      • Kretivní ředitel Neil Druckmann chtěl nechat v Uncharted 2 zabít Elenu.

        ale je *3* minulý týden jsem to čerstvě dohrál
    • Protože hra je už dost stará na to aby se o ní mohlo mluvit včetně spoileru
      • Těžko je spoilerem něco, co ve hře nikdy nebylo.
        • Kretivní ředitel Neil Druckmann chtěl nechat v Uncharted 2 zabít Elenu.

          ale pokud jsou v příběhu dvě možnosti a někdo ti vyzradí tu druhou, tak logicky ti spoilerují tu první...

          když to převedu na tenhle příklad, tak v jednu chvíli tam hráč očekává, že umřela... ale ona ve skutečnosti neumřela ...a to se hráč doví až potom ...ale po přečtení tohodle titulku to prostě už očekávat nemůže *3* a ztratí při hraní ten pocit strachu o ní
          • Ano máš pravdu, nedošlo mi, že by to někdo ještě nehrál. Je to přeci jen už nějaký ten rok a díl nazpět *3*
          • To jednodušším krátkozrakým bytostem nevysvětlíš.
            • Geniální internetový prorok? Tak to blahopřeju! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit