Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uff doufám že tohle je sen .....to nemůže být pravda....jestli toto je myšleno vážně tak.....můj život nemá smysl.....prosím Games,stop...please stop
  • Llour
    500K liber *3*
  • ringmancz
    http://randomgifs.com/images/idgafwytb.gif
    když si to na games myslí, tak klidně. já jsem hrál z loňska asi tak tři hry takže si sám rozhodnu o tom, co bylo nejlepší
  • Kozy
    Hahahaha, ale já jsem spokojen, už jsem se bál že vyhraje Gone Home.
  • uprimne cekal někdo ze to vyhraje něco jiného ? ja cekal AC nebo GTA.
    • Já čekal, že vyhraje Last of us. Ale je pravda, že proti námořnickýmu chorálu to bodovat nemůže. *7*
      • Keyz
        Nj zombie nezpívají no :(
        • Veskoslav
          A co Beetlejuice?:-P
          • Za Beetlejuice zpíval přeci někdo jinej *3*
        • Malleth
          Ale zase maj hezčí zuby
    • Veskoslav
      GTA to být nemohlo, protože prohrálo ve "své" sekci.
      • Prohrálo v sekci, kterou vybíral vybraná redaktor. Nyní vybírala celá redakce, tak toto se na to nevztahuje. Ale to ty určitě víš. Pravidla jsou pravidla :D
        • Veskoslav
          To jsem nevěděl:) Ale i tak by to bylo divné, kdyby to vyhrálo:) Navíc loi to vyhrála exkluzivka na konzoli, tak letos něco, co hráli všichni *1*
      • Keyz
        Asi nebylo dost dobré no. Soudil jsem to podle sebe :)
        • Veskoslav
          Já jej nehrál, takže nesoudím. Jednoho kamaráda šíleně bavilo, druhý to ani nedojel, protože ho to přestalo bavit.
          • Keyz
            Hrál jsem pár hodin u kámoše.

            Soudě podle změn to je pokrok a podle toho jsem to bral. Nemám rád když to vyhrávají dokola věci co jsou často to samé. Celkem jsem koukal, že se změnila k lepšímu i AI, menší odolnost, 3 postavy....

            - Doufám, že hlasování čtenářů bude z všech her co za rok 2013 vyšly.
    • Keyz
      GTA bych bral, opravu pokrok co jsem mohl konečně vidět.
  • s.hih
    Čekal jsem, že Ubisoft vyhraje až Best of 2014 za Tetris pro next-gen (pokud ho letos vydá), ale Best of za rok 2013 bych netipoval. Ale budiž, já bych vybral GTA V.
    • Člověče, ani nevím proč, ale mně ten tvůj Čáryfuk vždycky dokonale zvedne náladu *1*
      • Keyz
        Já si zvedám náladu tvorbou toho borce:
        http://www.youtube.com/user/CaryMaryFuck

        *1*
        • http://www.youtube.com/watch?v=h8-OlE-mv4Y&list=TL_vKjdKuhwfPQmGVp2v-QL4eqm3P-0z3P :D
        • Tilwaen
          Má tam slušné pecky *15*
        • Taky mám tohoto ještírka v odběru *2*
  • MidnighT91
    Neuvěřitelné...
  • Veskoslav
    Nebudu psát, co si o tom myslím. Napíšu svůj a půjdu si dát sprchu, vychladnu a pak si přečtu, co tu ostatní píšou:-D

    1. Metro Last Light
    2. Rayman Legends
    3. AC IV
    4. Far Cry 3 Blood Dragon
    5. Starcraft II HoTS

    Hry na konzole tu nemám žádné, protože jsem letos žádní nekupoval a tak nechci soudit.
  • Mart9
    Aleš v jednom z podcastů prohlásil, že ho GTA přestalo bavit v první hodině. To je pak těžké vyhlásit GTA hrou roku, když to jeden člověk z redakce hejtuje *1*
    • Proč, ale Assasins Creed IV vždyť' obtížnost je skoro nic výzva žádná příběh má tolik klišé charakterů a dialogů že by to dalo na Béčkový film a navíc hra jen kapitalizuje na faktu že lidé chtěli víc bojů na moři. Hlavně mě dostává ten systém boje kdy na sebe pán ve videu natáhnul 20 nepřátel a pak je postupně odrovnával za držení jednoho tlačítka pro blok 1 zabil a další nastoupil a těch 18 koukalo jak mu to jde. Na konci to zvládl a ztratil jen kousíček HP baru jo hold technické zpracování je opravdu nadřazené všemu co jsme v roku 2013 viděli...
    • Smutný je "psychopat" dá Assassins Creed 3 7/10 a pak tři měsíce brečí v každym druhym článku jak strašně špatná je to hra.
      • Ona to nebyla až tak strašná hra, jenom to bylo obrovské sklamání
  • Kolko ste dostali zaplatene zato ze date AC vyherocom a spravite im reklamu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit