Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jinak kdyby si někdo chtěl zahrát znova Grimrock doporučuji mod Master Quest který upravuje základní hry případně další modifikace v TOP na nexusu.
  • DeDy
    Grimrock 1 hodnotím 11/10. Dungeon Master byl důvod opustit ZX a přejít na Atari ST.
    Dungeon Master a Chaos Strike Back považuji za nejleší hry v dějinách.
  • Keyz
    Na tohle se velice těším. Je vidět, že pracuje dobře a nové nápady AI je supr.

    Po lehkém zklamání které mám z M&M to potěší ještě víc.
  • jonatan.hanzlik
    Jo jo, Legend of Grimrock, moje druhá hra kterou jsem si koupil (po Minecraftu). Už se moc těším na další díl!
    • Se mas cim chlubit...
      • davidBray
        tak když by ti bylo13 :)
  • těším se na řešení hlavolamů v exteriírech.
  • Kedy si uz uvedomite ze krokovaci system v MMX nie je pretoze je to oldschool ale pretoze je to lacne a Ubisoft su prasive socky ?
    • Ono to mozna jako troll vypada, ale vetsinou to mnohem jednodussi na vyvoj je. Takze i mnohem levnejsi. M&MX me i tak celkem mile prekvapilo. Alfa byla naprosto tragicka, ale plna hra se hraje celkem dobre. Sice je tam porad kupa nedodelku, o odflaknuty grafice celkove, recyklovanejch assetech do halelujah atp... ani nemluvim.
      • Ano, to je sice mozny, ze je to jednodussi, ale to neznamena, ze se to vyvijelo proto, ze je to lehci. Vidim to spis jako navrat ke starsimu zpracovani, ktere je i v dnesni dobe dobry.

        Prispevek trolla nepise nic o nedodelcich ale utoci na krokovaci system a proto jsem ho kvalifikoval jako trolla :) Pokud se mu nelibi a nebo ho nezna tak ho nema hrat.. simple as..
    • soihlas, tak zabugovanou a zoufalou hru jsem dlouho nevidel. S oldschoolem to spolecnyho nema nic , jen je to hnusny jak noc... zahrajte si radsi MM V +data pokud chcete krokovat, anebo MM VII pokud chcete poradny rpg... a za usetreny prachy bezte radsi na pivo.
    • Troll alert *5*
  • Odulin
    Dobrá zpráva. Teď jedu M&MX a tyhle krokovací dungeony pro mě prostě stále mají své nenapodobytelné kouzlo. Nu nezbýva než čekat a těšit se.
    • v MMX me mrzi treba ten posion :D behem souboje vychlastam klidne 5 lahvicek jak nic, to aby clovek sebou nosil nakladak s lektvarama :D A kolikrat jeste ublizuje stejne jako kdyby do vas nekdo stale mlatil. Kolikrat se poison dela tak ze je slabsi a v celkovym souctu to da jako kdyby do vas treba dvakrat nekdo prastil a nebo to oslabilo staty.. *2*
      • a co takhle naka support class, co hodi ochrany kouzlicko, neni?

        jednou, az budu mit cas a klid jsem se na to chystal...
        • Tak ono se to muzes naucit, na zacatku to rozhodne problem je. Ale neudelal jsem jeste tolik kroku, abych mohl soudit dalsi faze hry. Ale na zacatku je ten posion dost silnej. Zamrzelo me i to, kdyz mi postava upadne do bezvedomi jedno kolo pred koncem souboje a diky tomu nedostane vubec zadne expy (jako by tam vubec nebyla).
          Tedy postaveni postav je potom dost neprijmne jelikoz neexistuje neco na zpusobu tanku. Dale se me nepodarilo ani u MMX trefit nekoho lukem i kdyz je dve pole dal a to z toho duvodu, ze na me z blizka nekdo utoci (zkousel jsem prepinat pres TAB, ale ten fungoval jen na ty postavy prede mnou). S redukci range (bow) o 50% je to skutecne doplnek, nikoliv primarni zbran (tezke spis nedoporucuju pouzivat lukare, i kdyz ja osobne ho chci vyzkouset, zda nekde nedojde ke zlomu.
          • ogami
            poison zas takovy problem neni, zalezi asi, jak mas poskladanou partu. ja mam dva kouzelniky, hned od zacatku jsem mel celestial armor (absorbuje dmg), regeneraci (kazde kolo zahealuju celou partu) a odstraneni otravy (pripadne poty). kdyz dosla mana tak jsem si odpocinul, coz vyjde podstatne levneji, nez neustale chlastat poty. jako tanka mam trpaslika valcnika a nerekl bych, ze tank v tedle hre neexistuje ... aspon pokud ho neberu jako tanka z dnesnich MMO, ktery drzi cely souboj potvory na sobe. investoval jsem hodne bodu do valecnictvi (momentalne mistr) a je tam nekolik velmi uzitecnych skillu, ktere dokazi zachranit zadek slabsim postavam v tu nejhorsi chvili. S lukem je to jak pises, je to spise doplnek. Z pocatku se hodi u kazde postavy inestovat aspon bod do luku/kuse, coz usnadni rozjezd. Vetsina souboju stejne probiha tvari v tvar. Elfa rangera jsem uz od pocatku spis trenoval jako obourucniho dykare, z pocatku sice nemel poskozeni nic moc, ale ted na 23lvlu s mistrovstvim v obouch disciplinach (dyky, boj dvema zbranema) je to nejvetsi dmger na jeden cil v parte, pokud mu to kritne a cil je spravne dubufovany tak to opravdu lita.
          • Odulin
            Jsem s postavami teprve na 10.levelu, takže nemůžu tolik soudit, ale s tím bezvědomím a 0 XP jsem si toho všiml také. Poison mě zatím moc neštval (i když ubírá slušně), ale třeba bude hůř. Já si udělal družinu 2x fighetr,1xscout a 1x mage, ale když bych začínal znovu šel asi do více mágů. :)
  • KIMCID
    no jednička byla super, ale nedohrál jsem jí.
    • Dohral jsem, nebylo to spatny, pobavil jsem se. Bohuzel jsem od toho cekal prilis :)
    • Já si trochu pomohl návodem *3*, ale i tak mě to bavilo.
      • KIMCID
        Já se šprajcnul na jednom místě tak jsem to vzdal.
  • hlavně že se na ostrov dostanem ne? *4* *4*

    edit: reakce na příspěvek pode mnou
  • Já bych si tipnul, že na ostrově zcela originálně ztroskotáme v bouři *1*
    • maros.goc
      nie ..ako zločinci na neho budeme privlečení ..proste ako v jednotke do tej hory..tak teraz na ostrov :)

      vyzerá to inak super lepšie ako 1 ..len skoda toho striktneho krokovacieho systemu, tie uz riadne zapachaju hnilobou,...to si svojho casu uvedomil aj boh Bradley s Wizards and Warriors s free roam kamerou :(
      • hmm uvedomil si to a stejne mu to nepomohlo, ani W&W neprekonalo Wiz7 :)
        • Wizards and Warriors sice nepřekonala Wizardry 7, ale je to jeden z nejlepších klasických dungeonů, co vyšly. Bohužel po neúspěchu Dungeon Lords Bradley někam zapadl a série Wizardry dnes žije jen na Playstationu...
      • Nevim, ale me prave krokovaci system sedi. Nerikam, ze u vseho ale je to proste zanr Dungeony. Osobne bych rad primo nove zpracovane Lands of Lore nebo neco na ten zpusob. S tim super pribehem, tou rozmanitosti, hadankami, moznost nakupovani aj. Tem starym hram se Legend of Grimrock s prominutim priblizil okrajove, ale to neznamena, ze jsem si to neuzil.. je jsem od toho cekal vic, a stejne tak cekam, ze toho bude vic i v teto dvojce.
        • Odulin
          Jj přesně. Nový LoL bych bral všema10.
        • maros.goc
          kroky po grid based prostredi by mi ani tak nevadil keby sa to takto hralo len v uzkych dungeonoch...vo volnom prostredi to vyzera proste hrozne dnes ...najlepsie by bolo keby sa grid system ukazal len pocas subojov ktore by boli tahove ...ale okrem subojov by sa po svete pohyboval hrac s free roam kamerou :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit