Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eets Munchies - Steam

    6C5F-SAXL-Y1TK-7H2Q
  • ucho

    Steam akce

    Na Steamu je nyní ve slevě prequel hry Rambo: The Video Game. Za 1,19 eur je to myslím dobrý kauf.

    http://store.steampowered.com/app/259340/?snr=1_614_615_WeeklongDeals_616_29
  • Veskoslav

    Vtipná reklama na Titanfall:)

    http://www.youtube.com/watch?v=YGtMrF3cvZE
    • Brumla

      Nejlepší na celé té diskuzi je : "buy ps4.. and get titanfall on pc.."  *1* *1* *1*
    • kennyB
      Celkem dobrá *3*
  • I když to do bleskovek nepatří musím se s Vámi o něco podělit. Po dlouhé době jsem se rozhodl udělat si pořádek na svém Steam účtu od přebytečného plevelu z HumbleBundle a "úžasných" her z Levelu. Napsal jsem tedy na podporu Steamu a zaslal jim seznam her, kterých se chci zbavit. Nejen že jsem se dočkal pozitivní odezvy a téměř okamžitého smazání inkriminovaných her, ale navíc jsem dostal nabídku kdykoliv smazané hry, dle mé vůle znovu obnovit.

    Tím chci jen říct, že mě jejich přístup naprosto uvidil. V ČR na vás pomalu obchodník jde s vidlemi za pouhý dotaz navíc. Make love Steam, not Origin / Uplay.
    • Jack1947
      "Good Samaritan"... *15*
    • level fullky

      ty hry z Levelu si ale označení "úžasné" nezaslouží, protože ani jedna z těch steam her co měli nebyla vubec špatná -
      Botanicula, King's Bounty, Trine 2, Red Orchestra 2, Giana Sisters
      • Co najdete v Levelu 239? O tom jsme si povídali v rámci našeho tradičního videopředstavení nového čísla...

        Race 07, Giana sister - vůbec mi nesedla.
    • Thorar
      Nestačilo by si v seznamu udělat kategorii třeba "odpad" a tam to naházet?
      • Hanzales
        Tak to mám já "garbage" :) Také jsem psal na Steam, aby mi odstranili nějaké položky, ale na mně se tehdy ještě vyprdli, tak jsem to pořešil takto :)
      • ...

        Nestačilo...
    • Veskoslav
      A mohu se zeptat nějakého rozumného důvodu proč si mazat hry ze Steamu? To jako aby jsi opticky měl "hezčí" knihovnu?

      Navíc proč sis tedy dával ty "úžasné" hry do knihovny, když si je pak dle svých slov mažeš? Není to trochu demence? To samé v případě Humble.....
      • Co se do něho vůbec serešš? Jeho věc, že se chce zbavit balastu. A ještě mu začneš nadávat do dementů. Jedinej dementt široko daleko jsi tu ty.
        • Jinak slušná fascinace, jak jsi během minuty udělal ze svých -4 u svého komentu ihned +8 ještě dřív než jsem stihnul dopsat komentář. Ale jo, člověk, co považuje troly za něco vtipného bude nejspíš stejný jako oni.
          • Viš jaký je tvůj problém milý Grímo? Ty se nemáš jak schovat pod anonymem. Tebe prozradí každé slovo, co napíšeš. Dokážeš to pochopit? Nebo máš potřebu se neustále ztrapňovat?
            • Hanzales
              lambada: pravdu díš :)
            • Tak multinicky zde pouziva vicero lidi, ne jen Veskoslav, co jsem si tak stihnul vsimnout. A neni tomu tak davno, kdy tady jeden/vicero lidi s multiucty osocovali ostatni multiuctare prave z toho, ze pouzivaji vice uctu/prezdivek.
              To pak byla vazne usmevna debata.
              A pak jsou tu jedinci, kteri vidi Veskoslava uplne vsude a meli by se jit lecit, pac jim z toho "slavneho" Veskoslava zrejme docista hrablo. *1*
            • Hanzales
              Sorry, musím reagovat, ale je nás více, co si toho tvého schovávání se za anonymní nicky všimlo, samozřejmě z dlouhodobějšího hlediska, kdy se to vžy jen časem potvrzuje. Právě proto jsem si tě odebral zase ze Stýmu, neb se nedokážeš postavit za svůj názor, nebo se obhájit sám a někdy úplně zbytečně kopeš kolem sebe (ať už jde o reakce na trolls, nebo jako v tomto případě na neškodný komentář.. Nezlob se na mně ale "Není to trochu demence?" je tak trochu nadávka do demence.
              Druhá varianta je, že to skutečně nejsi ty a někdo píše schválně tak, aby to vypadalo, že se za ten anonym schováváš. V tom případě si ale za to opět můžeš sám. Kdyby jsi tady poslední měsíce nevyhlásil těm trolům válku (jako že ty jejich hlody nemusíme myslím nikdo) tak tady z té diskuze není takový chaoz. Ty jejich mínuskovací praktiky také vzešly z tvých reakcí na ně (ho, kdo ví) Prostě to tak nežer, ty individua ignoruj (jak sám doporučuješ) a třeba tu bude zase trošku více klidu. Tečká! :)
            • Nebo jsi jenom natolik blby clovek, ze kazdy je podle tebe Veskoslav....
            • Takže. Kolik těch osobnosti vlastně máš? Jeden tvůj nick si mě schoval a druhý mi to oznamuje. To už zavání opravdu něčím vážným.
            • Skryl si Te, takze tve blaboly nevidi, jestli ocekavas jeho reakci.
            • Jasně. Co ti zbývá než umlčet pravdu? Ach a detroller- to je velice nenápadné Grímo :)
            • Ty si myslíš, že jsem Veskoslav? Dobrá tedy: sekce: detroller: zařadit: umístit: potvrdit a sbohem. Nemám potřebu mít neskrytého obdivovatele trolů. Jinak píšeš jako he/he. Stejný styl, všechny napadáš.
        • No asi neumíš číst, jak už jsi několikrát ukázal. Pokud nevidíš rozdíl mezi demencí a nadáváním do dementů, tak je to pak těžké.
      • ...

        Jelikož, prohlížím Steam skrz Big picture mod z obýváku (kde jsou filtry značně omezené), musím se probírat kupou balastu.

        Přidávám si je snad proto, abych si je mohl vůbec vyzkoušet, nesoudím podle předsudků jako ty.

        Diagnozy si nech prosím od cesty.
        • Veskoslav
          Soudit podle předsudků? Ale kdeže....Jenom mi přijde podivné si něco přidat, zkusit a pak to chtít smazat. V knihovně mám hry, co chci a hraji, ne proto, že je dostanu, tak je tam prásku a někdy to možná vyzkouším, protože to bylo v Levelu, Humble nebo jsem to koupil v akci na Steamu.
          • ...

            Dobrá tedy, koupil jsem si Level u kterého byla Giana Sisters, jelikož mám rád plošinovky (Trine, Rayman, Braid, Limbo) a tady dokonce dostala znáku 9, tak jsem si přidal a nainstaloval. Nesedla mi a nelíbila se mi, tak jsem jí prostě odinstaloval a teď v rámci jarního úklidu jsem jí nechal odstranit i z knihovny (hlavně kvůli výše zmíněnému).
            • davidBray
              já tam mám takhle zombie driver, ne ten HD, ale ten původní a děsně mě ta hra irituje jak je prostě moc špatná :D
            • ...

              Uvidíme, v podstatě podpora říkala, že to funguje na principu banu. Pouze hru zamčou a zneviditelní, takže pak stačí jeden e-mail a zase jí odemčou (s čímž už samozřejmně nepočítám).
            • Veskoslav
              Dal bych tomu čas a třeba později se vrátil:) A pokud by averze přetrvala, tak je pochopitelné. Jinak nový Big Picture by už měl mít tzv "skrytí", kdy si zvolíš, které hry se ti v tom módu budou zobrazovat a které ne.
            • ...

              Zbyla mi po ní spíš taková averze, věděl jsem že si jí nebudu chtít zahrát.
            • Veskoslav
              No ona ze začátku nebaví, to jsem měl podobně, ale později je to skvělá hra. Jednu radu, nemaž ty hry, občas totiž zjistím později, že daná hra je skvělá. A spoléhat se na to, že je Steam obnoví může být nešťastné (čímž nechci říkat, že to neudělá)
    • montatatana
      A jaky ze ma smysl se tech her zbavit? :)
      • ringmancz
        a co teď děláš s těma F2P hrama, co ti tam přidali? *1*
      • No některé hry z Bundlů fakt jen hyzdí profil a pokud vím že je hrát nebudu ....
      • ...

        Čistě subjektivní věc...
    • ...

      Abych ukázal taky "lidskou tvář", tak tady máte nálož klíčů, jak se říká DRM free (bez hloupých otázek). Ranní ptáče...
      Origin:
      Dead Space Origin Key - DHQQ-XVL6-WDX3-HZ9D-3DXG
      Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key - 22S2-9LAN-NFEC-73P2-9UV5
      Crysis 2 Maximum Edition Origin Key - 7GZZ-VMNE-PPDP-XT6R-Q5N7
      Dead Space 3 Origin Key - 6BQY-UNME-UY3D-HMWA-TYAW
      Medal of Honor Origin Key - 94LL-DUXN-MNLG-NS6N-CEDQ
      Mirror's Edge Origin Key - EWUL-5EJN-HQEP-7SHA-MANJ
      Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key - 8QGG-BALD-ZFAM-NW5N-WCWP
      Populous Origin Key - 3QRR-KSLC-XYTQ-QC9A-TH3N
  • Současná situace games.cz aneb hra s ohněm

    Games.cz má to štěstí, že tu není nějaká vážná konkurence. Zaprodaný EG a zruinovaný BW(ikdyž recenze tam nejsou nejhorší). Kdyby tu byla nějaká vážná konkurence, tak by se možná hnuly ledy. Recenze jsou tu mizerné, články jsou překlady z google translator a bleskovky jsou několik dní staré a ještě psané jako od dementa. Jediné co jste tu měli dobré, tak jste tu měli vtipné trolly, jenže ti už se na to tady vysrali nebo jste je promazali cenzurou. Takže tu zbylo duo Veskoslav+Jack a v každé diskuzi píšou ty svoje moudra.
    • Veskoslav
      Rozklikni si můj profil a podívej se na počet komentářů a pak na počet článků, které zde jsou. Nejsem ani u 10%. Ale co bych chtěl po blbečkovi, kterému přijdou trolové jako GGG a spol vtipní.

      P.S: Pokud ti to tak hrozně vadí, nechceš zase táhnout o dům dál a tam psát své moudra? Máš desítky zahraničních médií, když ti nevyhovují ty české. Ale to by jsi musel umět jazyk, co?
      • Asi si to neuvědomuješ, to už tak u hlupáku bývá, ale králem blbečků jsi tu ty a tvoje královna Jack samozřejmě. Považuješ se za nějakého znalce, co má vkus, jenže hraješ ty nejhorší série a hry, co byly vydány. Jsi samozvaný mudrc, co normální jedince rozčiluje. Plížíš se tu jako Červivec Gríma a si vychytralý. Nekritizuješ pod svým nickem, používáš anonymy a když ti na to někdo přijde, tak vytvoříš další. Hanba tobě, co jsi tady zavedl. Už mě to po těch týdnech nedalo a tak jsem se vyjádřil. *10*
        • Jack1947
          Blb, navzdy blbem, jakozto ignorant ignorantem... Ámen vila de griece. *15*
        • davidBray
          hochu, tvoje starosti na moji hlavu :D
        • nekromant33
          Asi ti to zbortí svět, ale pokud veskoslav zároveň není GGG, tak to nezavedl. Samozřejmě argument o njehorších sériích a hrách je platnej, ač značně subjektivní.
        • Nechci se nikoho zastávat, ale jeho komenty mi přijdou většinou naprosto normální a k věci, pokud tedy zrovna nereaguje na urážky kterými ho tu ty a tobě podobný zbytečně častujete. A pokud ti ten člověk tak strašně vadí, tak nechápu proč na něj reaguješ. Prostě ho ignoruj a budeš mít klid.
    • Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2014 zdarma Civilization Revolution.

      nezapomínej na doupě.cz :)
    • Souhlasit, se s tebou dá protože je pravda že bejt tu nějaká schopná konkurence tak Games by už se stali svým vlastním popelem. "Naštěstí" zde žádná není a tak se nemůžeme divit že stále dýchá, jenže dýchá a jak? spíš by se dalo říct že dodýchává, nepřímo to připomíná situaci dnešní již tak pokažené herní scény, těch pár Patriotů ( věrných uživatelů) ví o čem mluvím.
      Tím nechci malovat čerta na zeď, byly zde párkrát i případy vzestupu ale tak všichni víme že nejlepší léta mají zde za sebou. Prach , bída a síra ... pak jediné co zde zbývá je hřiště lidem - trollům co si tu řeší osobní komplexy a zjevně to nikoho netrápí (negativní reklama taky reklama že?)

      Přeji hodně, štěstí i když co zde pozoruji, nevím. Věstit neumím ale tady to na dlouho moc také nedivím. Však světlé zítřky nejsou nic nemožného. Nadále budu pozorovatelem jakož jsem byl i do teď. *4*
      • Tady by se mělo slovo Eurogamer normálně blokovat,protože takovou lůzrovinu jsem dlouho neviděl.Kopad do zadnice ty czuráky a zabavit jim vobčanky.
        • hele hrdino. eg vede jouda, ale nejde tam uprit to ze se aspon nejak rozvijeji
          • Inquisitor
            Na eg teď rozvinuli nový styl trestu, člověk může psát komentáře, ale nikdo je nevidí. Už nějakou dobu mi přišlo divný, že nedostávám žádný plus ani mínus a nesouhlasí počet komentářů. Tak se kouknu z mobilu a taky že jo, moje komentáře nikde. Na moje dotazy na redakci proč to tak je, nikdo nereaguje. Tim pro mě eg definitivně skončil.
            • Inquisitor
              1.1: Tak nový pro mě no :)
            • Tento nový styl trestu je nový asi tak jako je Drda "Karel" Hutt tolerantní a nevulgární. *3*
            • Inquisitor
              Jo jd je inovativní člověk :)
            • davidBray
              ale to je dobrý, můžeš si psát co chceš a oni pak nemusí nic cenzurovat :D:D každej se tam vykecá a je spoko :)) na EG jsem byl asi jen jednou a přišlo mi to divný, takže tam nechodím a neznám poměry toho serveru.
    • nekromant33
      vtipné trolly? ty se směješ mentálně postiženým? shoříš v pekle
    • ucho
      ale prd, články jsou od některých autorů slušné. ano, najdou se černé ovce, ale co už.
    • :-*
  • Dishonored 2

    http://www.vg247.com/2014/03/03/dishonored-2-e3-2014-reveal-flagged-by-mysterious-slide/
  • nekromant33

    South Park cenzura

    http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2014/03/censor.jpg
    viva la pc verze
  • Keyz

    A je to tu zas *1*

    http://byznys.lidovky.cz/proc-nejsou-ve-stredoveke-hre-z-cech-zadni-cernosi-ptaji-se-v-zamori-1pr-/firmy-trhy.aspx?c=A140228_145020_firmy-trhy_mev
    • Jenom s mesicnim zpozdenim? Koukam ze ceske noviny jdou do sebe.
      • Pilgrim66
        Lepsi nez nikdy. Zase jednou clanek co se tyka her a nerika ze jsme psychopaticti vrahove... To uz je skoro zazrak.
    • Made my day *4* *4*
  • :D :D

    http://byznys.lidovky.cz/proc-nejsou-ve-stredoveke-hre-z-cech-zadni-cernosi-ptaji-se-v-zamori-1pr-/firmy-trhy.aspx?c=A140228_145020_firmy-trhy_mev *1* *1* *1* *1*
  • Nuuvem Carneval 2014

    Výprodej za pěkné ceny http://www.nuuvem.com.br/
    1 R$ = 8,80,- Kč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit