Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S pár takovejma věcma sem udělal chybu a zahrál si je po letech. Klasiky mají zůstat v paměti jako naprosto úžasný věci. Když se k nim vrátim, akorát si zkazim vzpomínky. Takže díky, ale Hotel hell už stačil.
    • davidBray
      já to mám takhle s filmama, u čeho jsem se před 15ti lety bavil, dnes jen převracím oči, nekoukat, nekazit :)
  • Agonyforme
    Vlastním tuhle STEAM verzi Megaton Edition. Ihned po přečtení téhle novinky jsem vesele stáhl - nainstaloval - spustil. Mulťák Jupííí... Weeee....
    Nehratelné. Neskutečné zpoždění střelby, lagy, delay. PC mám O.K. internetové připojení výborné. Změna nenastala ani při vlastním založení hry.
    Pokud chcete kvůli MP zakoupit. Nedoporučuji. *11*
  • DeDy
    Duke Nukem 3D a MicroMachines 2 byl důvod válet se smíchy pod stolem. A taky proč Atari ST vyměnit za PC.
  • A já bych si dal Blood - v MP s inovací/důrazem na fotbalový mód... *5*
    • To já vzpomínám na MP hry carmageddon, to bylo super, cela herna hrála jednu hru :)
      Chtělo by to dát na steam
    • Se divím, že zde nebyl vzpomenut - podle mě byl z trojice DN3D/SW právě Blood nejlepší... *7*
      • Jn Blood byl taky slusnej ,dodnes si ho velice rad zahraji ..skoda ze se dvojka moc nepovedla..
        jeste by to chtelo ozivit Redneck Rampage :)
        • davidBray
          grrrk, íáááá :D:D panebože to byla úžasná hra :)
        • Redneck Rampage bylo super, já mám navíc hrozně rád Outlaws. *10*
          • Redneck Rampage byla taková capinka - to jsem moc rád neměl... Outlaws byla dobrá hra...
            Ale Blood "mlask", to byla po obvzláště po mp naprostá lahůdka - vstávání zmrtvých, když byl nepřítel nebyl důsledný; tesla gun odpalující proximitky; zvláštní módy zbraní obecně; do toho ty smrtelné výkřiky; design celkově... Na tuhle hru mám ty nejlahůdkovější vzpomínky z lanek... *14*
            • Už "věky" se "modlím" za věrný remake původního Blooda...
  • paradni zprava takze po doom,heretic a hexen coop prichazi i napumpovanej Duke *3*
  • Taky by mohlo zaznit, ze to bude portovane pro PS Vitu :-).
  • MidnighT91
    No že to ale trvalo...
  • rami.cz
    OT: Kdyby nekoho zajimala steam verze metal slugu 3, mam video na youtubu. Dnes jsem totiz dostal beta keys, tak jsem vesele natacel :D enjoy
    https://www.youtube.com/watch?v=NGsmZr4iJNM&feature=autoshare
    • Jo kéž by i dnešní moderní hry měli takovou hratelnost. To je na začátku samý dlouhý úvody a proč se tam ten člověk voctnul atd. Já chci kua jenom hrát. Na automatech si přišel hodil bůra a hned si pařil.
    • maros.goc
      nemas este nahodou nejaky key? :) :D
      • rami.cz
        uz ne :)
  • Keyz
    Více klasických FPS. Shadow Warrior byl supr ale nic jiného nebylo :(

    Btw nevíte zda se chystá nějaké rozšíření a jestli hra byla komerčně úspěšná?
  • xbox controller to podporuje??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit