Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=Lh4XxGnidjI
  • Kecy,kecy ježek v kleci *1* .
  • to iste bolo pri vydani bf4.....poucili sme sa s chyb v bf3 a slubujeme ze sa to uz nestane:DDD
  • No... Já jsem hru koupil v deluxe edici natěšený jako malé dítě a místo radostného hraní, jsem dostal akorát bugy, lagy a hlavně hromadu updatů, které jsem musel zdlouhavě stahovat. Pamatuji si, jak jsem první den spustil to China Rising. Stahoval jsem ho už s nechutí a jen pro zvědavost, co jsem si to vlastně koupil. Hrál jsem ho jen chvilku, byl jsem líný hrabat se zase v nastavení grafiky. Vypnul jsem to asi po dvaceti minutách. A co se stalo druhý den? Samozřejmě další stahování aktualizací. Od té doby jsem hru nespustil! A do teď dál naivně čekám na už úplné opravení hry. Teď mě omluvte, jdu hrát Counter-Strike. Sice mě tam nečeká epická grafika, dlouhé boje ve vlnách, možnost střílet tankem na všechny strany a bortit jedním kliknutím domy, ale alespoň neumírám zázračně za zdí.
    • hahaha, v CS se neumira "zazracne" za zdi a dvermi? Kdyz vybuchne granat, tak ti to ubere zivoty, neboli te to muze klidne zabit skrz zed, hrube dvere apod., ikdyz v realu by to byl absolutni nesmysl. Takze v CS to nevadi, ale v BF je neco podobneho zcela nepripustne? *7*
      A CS je preci jen krapet jina hra.
      • Mám takový dojem, že řeč byla o nefunkčním netcodu... :)
      • Na csko nám nešanej :D
    • Úplné opravení hry zaprvé neexistuje a zadruhé to u BF na FrostBite enginu ani nepůjde, kdyby jo tak by BF3 byl opravený a tudíž by BF4 byl opravený taky bo maj identický engine :)
      • Do únosné míry.
  • EA je naprosto nepoucitelna, mam info doslova z prvni ruky od cloveka co pro ne delal (jeste loni, pak utek). Trebas vypravel jak absolutne nezvladaj fyziku ... ze se jim neustale rozpada synchronizace ... proste proto, ze srv o fyzice nic nevi, a vubec ji neresi, je to clientside efekt.

    Tohle je jen klasicky "nasypem si popel na hlavu, ovecky to uklidni ... a pristi rok nasypou do pokladnicky dalsi varku $$ za uplne stejne zmrvenej BF5".
  • PR Kecy! Jediný co zjistily je to že ovečky stále sypou.
    • Závidíš, že si to můžou dovolit nebo co tě žere?
      • Vždyť on říká to, co si všichni myslíme.
      • HAHAH :DDD ty jsi mně pobavil *14*
  • Zase kecy... BF 5 bude mít 50 gb tak či tak. *11*
  • ale co , poucili sa ? a jak to ze hit detection a ostatne veci su problemom uz od bad company 2 ? Aby si do niekoho dal zasobnik odzadu a on ta este zabil nozom... nice
  • XorxoxTalarius
    Neuverim dokud neuvidim ... a navic po tolika letech co neco vydavaji to pusoby spise usmevne. Mozna prestat utracet tolik za reklamu a vic investovat do hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit