Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promitac
    Te trička su overpowered. Aj danovo aj michalovo. Jelly som moc.
    • http://www.teeshirtcollections.com/item/laughing-man/laughing-man-ghost-in-the-shel/lid=33586154
  • tohle jsou neskutecny PR sracicky.
  • Líbí se mi na crowd-fundingu jak vývojáři hýčkaj ráče tím, že jim pravidelněji ukazujou herní obsah a víc o tom mluví. Čekání je tak vždy snesitelnější. Někteří velcí vývojáři to dělají taky, ale někdy to dělaj děsně pomalu, nebo tam toho moc neukážou. Líbí se mi jak ta vida od Warhorse ukazují hodně ze hry...
  • Když tu byl každou chvíli článek o AC IV, nutno dodat, že s daleko menší frekvenci jak Kingdom Come, tak tu všichni strašně nadávali a teď to u Kingdom Come to skoro nikomu nevadí.

    Tady funguje asi dvojí metr, mám ten pocit. *3*
    • Já osobně mam rád články o všem a co nejvíc... :) Byl jsem rád za články o AC, jsem rád za články o TESO o Kingdom Comes atd... Čim víc článků, video, info obrázků, tim líp.. Neboť důvod proč navštěvuji Games.cz je to, abych si ty články četl a pak pod nima nechával hloupé komentáře :)
      • Co je to TESO? Myslíš TESCO?
        • Tipuju to na The Elder Scrolls Online
          • Nebo The Elder Scrolls Oblivion
            • to je celkem jedno, všechny tři značky jsou na tom kvalitou stejně
    • stejne to je v jidelne...kdyz dostanes 5 dni za sebou plany brambor s hovnem, taky se ozves. Dostavat 5 dni steaky ale nikomu nevadi...
    • Asi takhle. Článek o originalitě a inovaci X článek o recyklaci. Co si čtenáři vyberou radši?
    • Magister_Peditum
      Ber to tak, kdy naposled se u nás začala tvořit nějaká originální velká hra?
    • Kozy
      Ještě aby ne, na copy paste IV už nikdo neni zvědavej.
    • walltar
      Někteří lidi nadávají i teď ...
  • Bída, co? Ačkoli jsem takovy průšvih ocrkaval a vcas předvídal, neboť mi hned bylo jasné, že neschopný arogantní Vávra Paskvildom nikdy nedá dohromady, je mi nakonec docela líto, ze jsem měl prabdu takrka ve všem. Kazde nové video to jen potvrzuje. Neschopnost ci neochota vymyslet další stretch goals uz tomu všemu dává pouze trnovou korunu..
    • Ty seš opravdu Ho*no Hovnousek
  • Lukáš Dobrovský (opět) na koni *1*
    • Co si o tom myslí takový Pavel Grygar?
      • Zeptejte se Viktora Krocana, proč vybral tuhle postavu. On je tam dizajnér *3*
  • Tak kolik se tu zase objevi troll komentu, ze "je tu zase dalsi clanek o KC" :)
    • Už tu byly *3*
  • Všechno pěkný ale stejně bude nakonec nejvíce záležet na tom jestli umí zdolat 90 stupňovou skalní stěnu, zda bude na výběr ze všech barev a hlavně, hlavně pořádný pen*s (vážně? tuhle cenzůru opravdu dělal nějaký pen*s)! *16* Grand theft Horse!
    • http://www.youtube.com/watch?v=2EsPnmLVYj4 *1*
    • Tak prej tam je vymodelovanej p*nis u chlapa, takže na koňský se těšit můžeš s téměř stopro jistotou...p*nisy pro všechny :-)
    • Magister_Peditum
      Všechno bude! *15*
  • XorxoxTalarius
    Ted mne tak napadlo jestli se muze ten kun zmrzacit a ja pak nasledne dostanu moralni volbu jestli ho utratit a zakopat nebo utratit a sezrat, pripadne nekomu prodat *1*
    • to uz je realnejsi ze tam daj pracujici cigany
  • A dostanu koně se sběratelskou edicí? Ne dělam si srandu.. jen rejpu do nedávného článku o TESO...
    Ty koně jsou celkem hezcí, animace taky neni zlá.. Myslim že lepší rozhodně jak Skyrim. Tvůrci Skyrimu snad nikdy neviděli koně...
    Nic se však pořád nepřibližuje Red Dead Redeption. Jejich koně jsou fascinující, někdy si to zahraju jen abych sledoval jak ty koně maj nádhernou animaci a provedení. Myslim že žádná hra ještě dlouho nepřekoná Red Dead Redeption, když dojde na koně a koňské vozy...
    • Magister_Peditum
      Až bude motion capture i s koňmi, tak to bude mnohem lepší. Ostatně ve videu sami přiznávají, že momentálně jsou koně jen ručně animovaní.
      • Jo tak chápu že oni si to jen tak nedovolí.. proto taky jejich koně mi přijdou že vypadajá celkem slušně... Zato Skyrim by se měl stydět... A mnoho dalších her.. jejich provedení koní se ani nedá házet na absenci motion capture, jsou to prostě dragické válečky se čtyřma nožičkama. War horse koně vypadají celkem uvěřitelně.. Ale stejně by třeba bylo fajn, kdyby se třeba takový motion capture koní dal koupit od Rockstars a podobně.. třeba by na tom trhly dobrý prachy, kdyby prodávali svoje data z jejich motion capture koní... Jako se prodávaj Enginy tak by se prodal motion capture koní.. Herní svět by pak vypadal všude lépe..
        • Magister_Peditum
          Sranda je už jen to, že i když tyhle koně jsou zatím jen provizorně animovaný, tak stejně už takhle vypadají líp než ty ve Skyrimu. *15*
          • J je to super.. těšim se na tu hru.. Když ještě trochu zapracujou nma těch koních tak to bude fakt dobrý... Většina her koně děsně podělá.. ale to neni uplně nejlepší, když se pak člověk na tom koni přepravuje velkou část času... Takže urřitě maj plus za dobrý koňě...
          • Tak on celý Skyrim byl jen provizorní pre-alpha, ale Todd si řekl, že to tak stačí a tak to vydali a vyšlo jim to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit