Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foxtrot_cz
    Pokud to má být survival v divočině, tak by tam medvědi mohli být, ne? Jsem zvědavý co tam tvůrci tedy chtějí ve finální verzi dát. Tuší někdo? :)
    • gamerkt79
      No ja bych tipoval ufony :)
  • konečně hra, která se nebojí ukázat mužskou nahotu v celé majestátní kráse, škoda že tam není víc nahoty ženské :)
  • cmonkeyz
    Přihoďte i Nasraného houbaře, prosím! *1*
  • Dle meho rust se zombikama byl vice atmosfericky, hodnekrat sem se lekl kdyz sem slysel kroky (a bal sem se prave jestli to je jen zombie nebo jiny hrac), nebo ten skrek. To se mi u zvirat nestane.

    Doufam ze se v nasledujicich upravach dockam pridani zbrani na melee, macety, mece, klacky, nebo klidne i stit. A snizeni dropu nebo zvyseni naroku na material u strelnych zbrani.
  • Jack1947
    To o tech zviratech je snad sranda ne... o cem tedy ta hra bud o nejakem kopani dolu? zskavani surovin... a ani ti medvedi tam brzy nebudou. Takze kralicci, ptaci a prasatka ne.

    To neni o zombikach to je o tom ze vedeli ze to neutahnou. Konkurence k Dayz to by si uz i ti vymazani zombici fakt asi klepali na hlavu muze to bejt max tak neco co si privoni k minecraftovemu prdu. To je tak vse. *15*
    • Pokud si dobře vzpomínam na první informace, tak plánují tam nakonec dát normální lidi (NPC).
      • Ja sem z nich unavenej a to sem ani zadnou zombie hru nehral!
        • Hmm těsně vedle *9*
  • Diky tomuhle updatu jsem zacal vazne zvazovat zakoupeni Rust. Urcite nejsem jediny kdo je uz unaven vsema zombie survival hrama.
    • Já sem zombíkama unavenej už od prvního filmu Resident Evil *15*
    • wenceslaus
      Zombie nejsou zdaleka největší nepřítel. Zemřel jsme nejmíň 20, než jsem vůbec nějaké potkal. Nováčky tam všichni vraždí na potkání. DayZ hadr.
    • DeDy
      Informace ve mě vyvolala stejné myšlenky.
  • Může mi někdo vysvětlit (o RUST se nezajímám) jak je možné, že začínáte se šutrem v ruce a na konci s puškou ? Dokonce jsem viděl v traileru i C130 (letadlo).
    • XorxoxTalarius
      No co jsem sledoval recenzi od Yatzeeho, tak tam rikal neco ve stylu ze sutrem zabijes prase, pridas k tomu par klacku, stluces to sutrem a po chvili uz se prohanis s puskou. Takze to neni tak ze by jsi potreboval najit soustruh (pripadne jeden vyrobit) a pak zhanel vhodny material (tedy kvalitni ocel) a nasledne jsi z toho vyrobil pusku do ktere budes muset pracne vyrabet naboje (tedy zhanet siru na strelny prach). Tudiz se da rict ze je to takovej simulator McGyvera, kde prijdes do lesa s sutrem a vyjedes v tanku
      • Pchee v tanku, vyjedeš z lesa z armadou.
      • Tenhle styl mi moc nesedne, když už craftění tak ať to má nějakou logiku.
        • Musim souhlasit, hru jsem si koupil o vánocích, je to dobrá hra, ale to craftění tam nezastává takovou roli jakou by mohl. Zatim je to v Alphě ( nebo v betě?) takže to je pochopitelné. Jsem zvědaví jak se stím vývojáři poradí a co z tý hry nakonec bude.
  • Jack1947
    7 days to die uz tu je tak k cemu, skoro uplne stejna (nudna) minecraftacka digging zombikarna. Dostali rozum vcas. 2stejne hry na trhu byt proste nemuzou. To nejde, ne ze ano.
    • Číst tvoje komentáře je fakt umění...kolikrát to ostatně ani nedočtu, jen protože se to prostě číst nedá...
      • Jack1947
        To nepisi, nic extra dlouheho. Zase vem si ze bys sem nenapsal a nevedeli by jsme ze vubec nekdo jako ty zde chodi. ( dit spoustu anonymu se sem do diskuzi ani nezapojuji).
        • DeDy
          Nechci prudit. Ono se to opravdu nedá číst.
          • Nechajte ho, on za to chudák nemôže...
  • walltar
    Příště budou červený myši.
  • BoB.2
    Rust (Penys Brothers)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit