Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak tu někdo napsal... GW2 je dobrá hra a mechanismy a vlastnosti hry, ze kterých se arenanet snaží udělat přednost, aby se odlišil od té bledě modré kaše MMOček, tu 90% lidí bere jako nedostatek. proto taky všichni, co sypou do vývoje her svoje peníze nechtějí, aby vznikali originální nápady, proto se tady sere každej rok přebarvený COD a lidi jako vy to kupujou
    • Inquisitor
      Ano
    • Me to proste a jednoduse nebavilo. Treba to pvp? OSTUDA.
      • Dostals naklep?:-)
    • na tom je hodne pravdy nicmene pravdou je, ze tim ze bez holy trinyty takovy typ mmo proste nefunguje (nebo to zatim nikdo dobre nevyresil) to je pravda take.. btw podobne co jsi napsal me prijde lze aplikovat na ESO..
    • jedna věc je snažit se o změny, druhá věc je jak jsou ty změny kvalitní.. takže s tou demagogií buď trošku opatrnější, než tomu začneš sám věřit *15*
    • tohle je blede cerveny a stejne me to po chvili prestalo bavit- je to jiny, ale stejne to dost lidi prestalo bavit jako ty blede modry kase.. nejde vzdy o zmeny. jde o hru jako celek co nabidne a jak dokaze zabavit lidi jak na solo, tak v guildach
  • Na mesis je to dobra zabava pak uninstal :-).
    • Hraju to od releasu a zatím mě to nepřestalo bavit. Free updaty každých 14 dní jsou prostě luxus.
      • Hru teda taky ještě hraji, ale chtěl bych mít tvůj zápal :)
  • Mě osobně se GW2 líbilo... Nicméně celou hru absolutně zabilo fixování skillů dle zbraně. Možnost téměř neomezeného množství buildů jak v PvE tak v PvP byla (společně s tím, že šlo o skill a ne o eq) nejsilnější stránka pvp. Pokud by toto GW v budoucnu změnil (vím, jsem naivní) tak bych se rád ke hře vrátil...
  • GW2 není spatna hra, spousta věci v ni revolucni na zanr mmo je, coz je ovšem problém pro hrace kteří jsou leta zvykli na klasiku. Nejvetsi problém bych asi videl ve vybaveni po levelu 80, je prakticke všechno stejne, jen ma jiny design. jinak ten svet, dungeony, ruzne eventy nejsou spatne..jen to musí sednout..
    • Sám mám GW2 kúpený a hral som ho niekoľko mesiacov. Musím povedať, že hra mi sadla a veľmi sa mi páčili jej mechaniky. Jediné čo sa mi nepáči a kvôli čomu som prestal hrať je obsah, ktorý tam stále pridávajú - je na nič. Vždy tam pridajú nejaké eventy pri ktorých treba behať po mape a ničiť nejaké spawny príšeriek a podobne a občas pridajú aj nejaký ten dungeon ktorý ako taký je aj celkom fajn, ale oni ho potom z hry odstránia (wtf). Celkovo tých naozaj zaujímavých PvE vecí je tam strašne málo. Dungeony s tromi rôznymi možnosťami prejdenia sú fajn, ale je ich málo. Fraktály sú tiež fajn ale prejdeš si ich tak 10x a už ťa to nebaví (teda aspoň mňa osobne ma to už nebavilo). Naposledy som bol lognutý, keď zmenili Tequilu (ktorú sme nakoniec aj zabili http://www.youtube.com/watch?v=N-KtqcBY184). To že tam s updatom pridajú zábavný obsah, ktorý prejdeš za hodinu a potom ho zmažú ma fakt nebavilo. Áno, pridali teraz novú mapu WvW, ale ja chcem nejaký EPIC obsah (viem, že sa majú zlepšovať fraktály?), ktorý bude za niečo stáť. Veľkých bossov a super gear, ktorý nebude vypadať ako crap. Viem, že veľa ľudí (možno aj väčšina) to hrá kvôli WvW, ktorý ma však aj napriek tomu, že som bol v jednej z naj CZ/SK WvW guild, neoslovil. Na jednu stranu som na to ani nemal poriadny PC (ktorý si myslím, že aj pre bežného človeka je nadpriemerný, ale veľké bitky proste nezvládal) a ani ma nebavilo 5 minút niekam bežať a potom umrieť pri 10 FPS medzi 50 členným zergom frantíkov.
      • ty dungy, co byly v livingu, tak se přidaly do fraktálu...jinak od livingu nemůžeš čekat zázraky, když se přidává nový každé dva týdny...a teď už máš ascended jako nejkvalitnější gear a ten není zase tak snadné získat...jinak vesměs souhlasím s tebou (ty bloby frantíků jsou i početnější) :)
        • Preto by som chcel, aby tam ten obsah pridávali menej často ale o to lepší... Napr. nové zbrane a skilly pre jednotlivé profesie, nové veľké oblasti, nových bossov napr. ako ten nedávno pridaný Jungle Wurm, dungy pre viac ako 5 ľudí, rozšírenie guild misií apod. Akože ďalšia vec čo ma štvala bol ten drop rate. Sme sa zložili snáď 70 ľudí na vtedy tú novú Tequatl a po jej zabití nikomu nič poriadne nepadlo. Asi najlepšia vec čo mi kedy padla bol nejaký ascended prsteň z fraktálov, ktorý mal aj tak zlé staty...
    • Vypis mi prosim ty revolucni veci (neni to hate,vazne me to zajima,protoze hru jsem nehral)
      A neplette si porad MMO a MMORPG. MMO muze byt treba shooter ala Defiance nebo Planetside 2. Nebo Settlers Online *2*
      • MMORPG je subkategorií MMO. Máš: Hra - MMO - MMORPG/MMOFPS atd. *3*

        Nic revolučního v GW2 určitě není. Je tam pár prvků, co jsou celkem dobré, ale nic revolučního. Zajímalo by mě, jestli je něco, s čím GW2 přišlo vůbec poprvé.

        Ale hra to není zase tak hrozná, i když fanoušky prvního dílu zklamala nejspíše právem.
  • Jen tak ze zvědavosti: Proč se stále tolik soustřeďujete na GW2 (a jeho vyloženě trapný living story), které prostě vyfailovalo a naprosto ignorujete jiné (lepší) MMOčka jako Final Fantasy XIV AR ? (2.2 klepe na dveře)
    • Mel jsem moznost hrat Final Fantasy AR a to radeji budu koukat na vypnutej monitor. Co tohle je za hru. Boha...
  • zapojkabel
    Tahle hra mě neskutečně zklamala..ikdyž jak se to veme.
    Když jsem se do ní pustil, tak mě neskutečně pohltila což ovšem opadlo dosáhnutým max levelu a nezachránila to ani další postava a bohužel nemám žádný důvod se do světa Týrie vracet *13*
  • moje nadšení z této hry taky ukončil jeden beta víkend. Ale je to skoro zadarmo a podle slibů autorů revoluční mmorpg takže určitě dobrá hra. Chudák jednička, tohle si nezasloužila. *11* *11* *11*
    • stale lepsie ako mesacne platene elde scrolls online
      • Lidi si nemaji problem za kvalitni MMORPG platit. Jestli TESO bude patrit do kategorie ''kvalitni'', to ukaze az cas.
      • Vakek
        Přesně tak. Myslím, že měsíční poplatky u MMO jsou dnes už přežitek pokud nepočítám nesmrtelné wowko.
        TES online jsem tento víkend vyzkoušel v rámci pozvánky do bety, ale nijak zvlášť mě to neuchvátilo a myslím, že nejsem jediný.
        • Žádný přežitek to není, ale pokud člověk měsíčně platí, očekává od hry pravidelný přísun kvalitního obsahu a to bohužel vývojáři ve většině případů prostě nezvládají.
        • Nesmrtelne WoW? Jestli je nejaka MMORPG hra nesmrtelna,pak je to staricka Ultima Online,kterou lide stale hraji a na oficialnich serverech se tusim stale plati mesicni poplatky. A to vysla nekdy v roce 1998!!!
          Edit: ted jsem se dival do e-store a bohuzel ani UO se nevyhnuly mikrotransakce. Ale poplatky skutecne stale ma.
  • Sakra, pokaždé, když vidím něco ohledně GW2, nemůžu si pomoct a okamžitě se naštvu na Arenanet, za to, že to tak podělali a pak jsem smutnej, protože jsem sena tu hru mrtěmoc dlouho těšil a doufal, že to bude konečně "TO". :(
    • Jednotku som dlho dlho hraval pribehova linka super ale najuzasnejsie boli boje v arenach.
      To sa dalo hrat stale, teda neskor uz nie kedze po rokoch chybali spolu a protihraci :D
      A presne tesil som sa hrozne na dvojku.
      No a take sklamanie som este nezazil :-/

      Este ze teraz dosiel Panzar a konecne zase uzasne boje hracov :)
  • PravyMonty
    A určitě to bude stejně propracované, zajímavé a napínavé jako zbytek příběhu, takže pokud vám je dvanáct a jste po lobotomii, tak vám tuto hru vřele doporučuji!
    • Ha ha tenhle komentář mě jednozačně potěšil. Osobně to beru jako malou pomstu ESO hate skupině.

      Tak šup napalte mi tam aspon -10.
      • Podle vas je taky ESO hater kazdy,kdo si dovoli neco kritizovat.
        A podobne dovetky "napalte mi aspon -10" .... stoji to vubec za komentar?
        • Komu se nelíbí ESO = troll ? To je mi logika
          • Trollboxem myslim diskuze všeobecně na games.cz
          • A proc to pises pode me? Co ja s tim?
            A vubec uz tu nereste TESO. Je to clanek o GW2
            • huhi: to byla reakce na SoE
            • Tak jestli muj komentar byl spatnej tak tedka ses taky pekne ukazal. Chudacku :D
        • Pardon. Jen mě dost naštvalo jak to tady na games.cz ESO hnedka odsoudila velká skupina lidí. Ale co jiné jsem měl čekat od trollboxu že...
          • Pane, vy jste vysokým IQ neoplývající jedinec.
      • Já třeba nemám důvody plivat po jiných hrách jen proto, že jsou stejného žánru. Já GW hrál rok a půl. Teď je na řadě TESO. Pokud má někdo pocit, že plivnutím po jiné skupině se jeho hře bude neskutečně dařit, tak ať si plive :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit