Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta mp3 se neda stahnout!!! Delejte s tim neco :-)
  • 168

    Kluci hodte tam rychle posledni Fight Club v MP3 :-)
    • Neměli to dělat rychle, ale normálně, teď to bude zase půl den než to opraví.
      • Tak nevím. Buďto to opravili místo za půl den tak za 41 minut. Nebo možná děláte něco špatně, to nemůžu soudit. Jen vám chci poradit. Když si sosnete video přímo z jewtube (360p mp4 má jenom cca 250 mega, takže linku vám to ze zdi snad nevytrhne) a pak si to můžete zkonvertovat na mp3 nebo dle gusta. Kein stress. *3*
  • dnes?

    ... jelikož jdou na mě pracovní deprese a nejraději bych to tady kolem sebe všechno zapálil :D ... rozhodl jsem se, že se raději podívám na dnešní FC, na co/koho/kdy se můžeme těšit?
    • blixa
      Klasika po čtvrté, a tentokrát s Faridem, člověkem, kterého už si někteří z vás možná ani nepamatují ;)
      • Ou, kšiltový fantóm, vy se překonáváte. to se dneska mrknu také. *5*
      • díky :)
      • Black_Hand
        po dlouhe dobe hvezdnomuzny podcast? to se mi libi :D.
  • B.o.b

    Host

    Myslím, že by nebylo špatný zase pozvat Vaška Rybáře? *3*
    • Corvus
      Jen to ne! Pro mě suveréně nejnudnější host. Mele jen o autech :((
      • Nerecenzoval v Levelu taky GTA5?
        • Corvus
          Aneb auta 1000x jinak :)
          • No ne, já jen že mi utkvělo v hlavě, že recenzent prohlásil, že se tam auta chovají realističtěji, než ve čtyřce. To patrně nikdy nezapomenu, musel jsem si to přečíst třikrát, abych se ujistil, že mě nešálí zrak.
            • Sice jsem 5. díl nehrál, ale nejlepší jízdní model měl 4. díl. Ale lidem ta hratelnost asi nesedla, protože ve hrách nesnesou realistické pojetí. Tak to asi zjednodušili. A argumenty lidí, co říkají, že GTA je hloupý, protože jenom jezdíš a bouráš, jsou fakt legrační.
  • Corvus

    Rambo, p*čo!!!

    Doufám, že Janchor se již pustil do videorecenze Ramba!!! Tohle prostě musíš natočit, Lukáši!!! *3*
  • Na koho se obratit?

    Zdravím, na koho se můžeme obrátit s zveřejněním recenze na tomto webu připravované hry https://www.facebook.com/AzulgarMMO ? děkuji :-) mail: info@lusorion.com
    • Tilwaen
      Už recenze? V jakém stavu ta hra je, že už ji chcete recenzovat?
    • no vypadá to dobře :)
    • Keyz
      Předpokládám, že na redakce@games.cz
  • Netusil jsem, ze Michal Rybka je tak neznaly, co se stredoveku tyce...
    • To byla reakce na tu "vesnici mezi starověkem a novověkem"?
      To mě taky zaujalo svojí prostoduchostí :)
      Člověk nemusí být zrovna historik, nebo nějaký fanda (ani jedno nejsem), aby mu došlo, že středověk nerovná se Velká Morava v 9. století a starověk zase není synonymum pro město Řím za císařství.
      Středověk jsou i Konstantinopol, Bagdád, Angkor nebo Čchang-an a jiné čínské megapole.
      Že lokálně v jednom místě Středověk znamenal úpadek, neznamená, že globálně nepředstavoval kontiuitu a rozkvět. Včetně střední Evropy. Nebo si snad někdo myslí, že jsme lidi mezi Rýnem a Dunají ve starověku žili ve velkoměstech s obřími chrámy a lázněmi?
      Chápu, že to byla "strašná legrace", ale i humor může být inteligentní a ne troškovský :)
  • Black_Hand
    hm, konecne se dostavam trochu vice k predchozimu levelu a zatim fajn. jen nechapu preklep ve jmene svena vinckeho a prohozeni pohlavi jesseho coxe a dodger. u obou :). ten rozhovor je ale jinak fajn.
  • Keyz
    Rybka super, jeho vtipné + historicky přesné komentáře jsou prostě dokonalé.
    Popis středověkého hajzlu tomu dal korunu.

    Bude tedy ve FC Viktor Bocan anebo někdo jiný z WH? Případně T. Blaho, M. Klíma. Dana se nelze ptát na věci kterým nerozumí. Ostatní se vyznají zase v něčem jiném, tak se snad pokusíte je pozvat.
  • Michal Rybka byl skvělý, díky za zajímavý podcast.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit