Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Hele co momentálně hrajete? Marně přemýšlím, čím si zkrátit čas než vyjde Dark Souls 2. Jako zabijáka času teď užívám Carmageddon 2 a Infested Planet jenže, to první znám nazpaměť a to druhé mi nestačí. Nějaká doporučení? Klidně i z indie scény...
    • Pilgrim66
      PAYDAY 2 s kamosema a Wargame Red Dragon. Oboje super hry, ktery muzu jenom doporucit.
    • Veskoslav
      Titanfall a zítra datadisk k Diablu III. A až do 13. června nic kvůli škole.

      Jinak osobně mě překvapil Thief (když si všechno vypneš) a AC IV. Jinak asi pak už jenom Dota a Trackamia.
    • Nic, jelikož není co hrát, čekám na Dark Souls II jako na smilovaní.
    • Deus Ex The Fall. Pokud se teda smiris s tím, ze se jedna o port mobilní hry, ma to horší grafiku, bugy a nicmoc umělou inteligenci.
      Mne to ale bavilo už jen z důvodů, ze tam prostě jsou věci, které jsem mel rad na Human Revolution (pro mne asi nejlepší hra minuly generace konzoli). Bohužel ale dohrajes tak za 6 hodin i s několika (ne všema) hotovejma vedlejsakama. Pokud mas rad HR, rozhodne zahraj.
    • sr:dragonfall, warlock2, south park stick of truth, mmx:legacy, xcom:ew

      samy jednohubky *5*
    • Thiefa bych klidně doporučil, je to fajn hra. Já se teď chystám na Splinter Cell: Blacklist, kterého jsem dlouho odkládal a na zabití času si občas zajezdím v Assetto Corsa nebo se potrápím ve FTL. Nic moc novýho teď neni, tak je čas na pár starších kousků.
    • Zloděje ale nijak aktivně
  • R-360

    Ještě přidat Oculus Rift a je simulace dokonalá. https://www.youtube.com/watch?v=eSJG5e0s43c
  • Splinter Cell

    Filmový Splinter Cell má režiséra
    21.3.2014

    Videoherní adaptace zatím mnoho úspěchů neslavily, rozhodně se ale nevzdávají. V budoucnu nás čekají filmové verze Uncharted, The Last of Us, Warcraftu, Assassin's Creedu nebo Deus Ex, velmi výrazně by potom mohl zabodovat i Splinter Cell. O agenta Sama Fishera, který pod záštitou organizace Third Echelon čistí svět od teroristů, se chvíli zajímalo studio Paramount, které jej chtělo svěřit Peteru Bergovi (Království, Bitevní loď). Nakonec jej ale oživí samotný Ubisoft, který do hlavní role nalákal Toma Hardyho (Warrior, Temný rytíř povstal) a konečně sehnal i nového režiséra, jímž bude zkušený Doug Liman (Agent bez minulosti, Mr. & Mrs. Smith). Ten nám letos v létě předvede akční sci-fi Na hraně zítřka s Tomem Cruisem, po kterém se chtěl vrhnout na drama Everest s Benedictem Cumberbatchem. To ale podle všeho odloží (stejně ho předběhl konkurenční Everest Baltasara Kormákura) a v srpnu začne natáčet Splinter Cell, který by měl do kin dorazit ještě v roce 2015. Snad bude stát za to!
  • lipkozzi

    Bulletstorm byl vyřazen z katalogu STEAMu.

    nodpc, uz nejaku dobu cakam, kym sa objavi v nejakej slusnej zlave, nech ho mozem grabnut a teraz toto. Tak sa teda asi este nacakam...
    • MickeyMutant
      Však on se zas vrátí, až definitivně chcípne GFWL.
      • lipkozzi
        dufajme ze ano, ale to by si niekto musel dat robotu s tym, aby tu hru toho nadoru zbavili. Tak snad to pre nich bude dost lukrativne.
        • Jazz
          Dá se koupit, prodavá se za 18€ *1*
      • Tilwaen
        Ještě se cuká? Já myslela, že GWFL lehlo tak už před měsícem, nebo kdy to bylo.
        • MickeyMutant
          Skon je oznámen na 1. července 2014 na počest 93. výročí založení Komunistické strany Čínské lidové republiky.
  • Keyz

    Deponia (LEVEL 240) – klíč pro Steam:

    ?VWDW-MN4EW-YM!DV

    ? = První písmeno hry o které je řeč v rozhovoru zde na games s Jakubem Hussarem
    ! = Poslední číslo roku ve kterém byla vydána hra Crysis na PC
    • Thorar
      Podle eurogameru neznámá adventura *1*
      • pre eurokonzolegamer je vsetko nezname
      • Inquisitor
        Přesně tenhle ban jsem dostal a všiml jsem si toho až po nějaký době, kdy jsem se podíval přes mobil a můj koment nikde :) Jako měl jsem tam účet od začátku, ale po tomhle jednání jsem svůj účet smazal a už tam nikdy ani nepáchnu.
      • ucho
        se divím, že na eurogamer někdo chodí.
      • ringmancz
        recenzovali to na takovým neznámým webu, Gamespot, nebo třeba švédským Eurogameru :)
        • Thorar
          No, když jsem pod ten článek napsal, že pro hráče adventur rozhodně neznámá není, tak mi bylo odpovězeno že mainstream to nezná. Tak jsem odvětil že o mainstreamu jsem nepsal, a že chápu že to mělo být rejpnutí do levelu, ne do hry. No kdo to tam zná tak ví jak jsem dopadl. Smazán a vaporizován *1*
          • Keyz
            Mně dostává jak to mažou. Viděl jsem někoho kdo napsal reakci na někoho jiného a ten byl smazán a tedy nevíš na co vlastně reagoval.
            • ucho
              tichý bany jsou skvělá věc, ale tyhle věci by se měly používat opravdu jen na extrémní případy prudičů a tapetovače, co nepřišli vůbec diskutovat. a takový případ nastává zhruba jednou za rok... na eurogameru se to maže a banuje ve velkém a ta diskuze tam postrádá jaksi smysl.
            • Thorar
              Tak ještě vtipnější je když dostaneš ban, sice můžeš psát příspěvky, ale nikdo je nevidí :-)
    • díky
  • Spekulace: NBA 2K15 možná nabídne tým celebrit.

    Nejdřív by mohli vylepšit pc verzi, pak ať si tam přidávaj co chtěj.
  • slavek.skara

    Dotaz

    Nevíte kde teď koupit nejlevněji Bounty Crossworlds? Prosím ??
    • Chjo, před pár dny sem jí ještě prodával na g2a :/
    • slavek.skara
      Všem moc děkuji
    • ucho
      teoreticky zde: https://www.g2a.com/king-s-bounty-crossworlds-dlc.html
      jen tam nechápu tu připomínku, že potřebuješ tu standardní verzi, crossworlds by měl být standalone, pokud vím. ale třeba ji máš a pak asi není co řešit :)
    • Miserius
      http://www.surtep.eu/kings-bounty-crossworlds-goty-pc-hry-2414367/ ?
  • tonnymontana

    Sony spolupracuje s NASA

    Docela se smeju to je spis na obtiz :D NASA plati rusakum aby jim vozili na ISS astronauty, nema zadnej funkcni raketoplan a obama jim priskrtil neuveritelne krk.. NASA se mozna za par let zase rozjede ale to bude docela dost let a mezi tim spise plati soukromnikum za vyvoj raket a jejich pronajem. moc dobre nevim co timhle sony sleduje delat pro nekoho kdo ma uz ted tak malo penez ze nemuze dokoncit skoro zadny ohlaseny projekt pred volbama a s nekym kdo vetsinu penez plati rusakum aby na ISS nezdechl pes:)
    • NASA už několik let staví vlastní rakety, to je pro ně priorita. Je ale smutné, jak jim vláda neustále přiškrcuje rozpočty. Hlavně, že do armády jde 7-8% HDP země, neuvěřitelně vysoká částka... hlavně, že mají úplně k hovnu 12 letadlových lodí *7*
      • Vesmírný produkt= černá díra pro ekonomiku daného státu. Čtyři maníci se proletí na Zemí a stát to stojí miliardy dolarů. Naprosto kvituji postup USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit