Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud budete tímto způsobem držet Karla na uzdě, tak ať dál chodí do pořadu. Ještě by se mohl naučit odpovídat na hloupé dotazy na něj trochu vybíravěji než" Ježiš, jak to mám vědět! NEVIM!!!" a bude to docela dobrý žurnalista :D
  • Nevim je to můj názor, ale pořad by mohl být trochu více seriózní s trochu více nalajnovaným scénářem a pod video dát alespoň časy kde se věnujete tomu a tomu tématu, ne všechny zajíma všechno o čem se bavíte a 1 hodina 43 minut je přeci jen trochu úlet..
    • To s tim casem je super napad!

      A taky by to sneslo min skodolibeho vysmivani se tomu Karlovi, vzdyt ma spoustu pravdy...
  • Draken69CZ
    Přijde mi že tam Grygar zbytečně zabíral mikrofón Karlovi, ťukat do noťasu, mast*rbovat nad Nidhogg a jeho autorem by mohl někde v tmavým koutu. Ve 165 mi vyhovoval víc. Přišli jsme o řadu Karlových perel :(
    • lukas tam vyrizuje chat, ne?
    • Adam_M
      Tak ono by stačilo kdyby měli 5 mikrofonu aby se zapojil i Karel s jeho zajímavým myšlenkovým pochodem :D.
    • Inquisitor
      smazáno
    • Aby si se z něho nepo...
    • Tsgs
    • Zdarec kamaráde ;) Myslím že Karel dostal prostoru tak akorát aby se to opět nezvrhlo :D
      • Myslim ze ho dostal az moc.
    • co ti chybalo aby na teba karel vykrikoval "nevim!"
    • Koukání do notebooků je jedna věc, Lukáš tam pak spravoval mikrofon, ale jak souvisí Nidhogg s tímto dílem Fight Clubu?

      Někdo zase nemusí Karla, ale prostor dostávají průběžně všichni, tak o co jde? Karel stejně nemohl říkat všechny podrobnosti kvůli embargu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit