Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice jsem chtěl aby podtituly byly "Proti všem", "Hrrr na ně " a "Kdož sú boží bojovníci", ale i tak mě tihle panové a dámy těší každým videem :) - a hlavně si dělají legraci.
  • Bok po boku svorně jdem, proti světu, proti všem!
    • MickeyMutant
      Prhcají! A prcá i klár Zmikund!!!
  • yenda1
    Tématika husitství výborně zvolená a například dle mého hodně opomíjená, proto tajně doufám, že úspěch KC třeba trochu věci rozhejbe. Třeba film. Vím, není to žádná prča, ale myslím že už je čas na novou verzi "husitské trilogie". *16*
    • Grandhalf
      Promiň ale co myslíš tím "husitská trilogie"? Rád bych se kouknul na něco podobnýho jestli tím myslíš film? Mě se žádnej nevybaví že by existoval *8*.
      Jinak chlapci z Warhorse mi dávají videoupdatema na frak, combat system vypadá luxusně, ten jejich prográmek na oblečení? To se mi ježily chlupy na zádech normálně, mazec. Jestli se vše podaří, tak budou ve světě asi čumět!! *3*
      • Ty hovado, co Vávrova trilogie? Jak tohle veledílo může někdo neznat?
        • Děláš čest svému jménu! Gratuluji a přeju mnoho dalších úspěchů. *3*
      • Paulcz
        Nejspíše myslí filmy od Otakara Vávry http://husitstvi.cz/multimedia/husitstvi-ve-filmu/, ale řekl bych, že daleko lepší jsou Toulky českou minulostí (Český rozhlas, díly 154 - 240, tedy od nástupu Václava IV. až po Bitvu u Lipan), i když to je jen audio, je to skvělé a představivost je v tomto případě daleko lepší než vizuál v podobě filmu.
        • Zase Vávra, ale nejspíš s Danem nebude mít nic společného:-)
    • Tak oni teď připravují nový film o Žižkovi. Premiéra je stanovena na příští rok.
    • Takové bojové scény už u nás v dnešní době nikdo nenatočí. A CGI, vzhledem k jeho obvyklé "kvalitě" v českých podmínkách, nepřichází v úvahu (leda by přiložili ruku k dílu přímo hoši z Warhorse *1* ).
      • zrovna nedávno jsme husitskou trilogii shlédnul a byl jsem příjemně překvapen. Na filmu je sice vidět ideologické smýšlení tehdejší doby ale hlavně, na naše poměry, je to neskutečně velkolepé. První díl Jan Hus je spíše konverzační. Na konci Žižka vstane a pozvedne meč a tato scéna předznamenává něco většího a české srdce zaplesá národní hrdostí. V druhém díle se to začíná rozjíždět a třetí díl Proti všem je skvělým a epickým vyvrcholením, v našich končinách srovnatelný velkolepostí maximálně s Tmavomodrým světem a možná Tobrukem.
  • a slovensky dabing nebude ???? predsalen aj slovaci dost prispeli na kickstartri :D
    • inac s tym slovenskym dabingom to bol len vtip ak to niektorym minuskarom nedoslo :D
      ja sk dabing neznesiem vo filmoch nieto este v hrach :D a cesky moze byt pokial bude aspon na urovni Mafie
      • na úrovni Mafie I, lebo čo sa týka Mafie II, tak nielen ohľahom dabingu ale i celej hry bolo vidno že v nej už Češi nemali hlavné slovo.

        čo sa týka slovenského dabingu. Pochopiteľne to myslel ako vtip, ale intelektuálna banda so prepracovanou životnou filozofiou "Čech - nadrasa, Slovák - špina" ťa museli umínuskovať. Pretože my nepotrebujeme, keď dáte český dabing či titulky, a každý Slovák češtine rozumie, za celý život som stretol iba jedného Slováka čo nerozumel češtine.

        S tými mínuskami sa netráp, tí odborníci typu "môj národ je super, ostatné sú fuj" je typický pre zmýšlanie primitívnych buranov
        • ucho
          Celkem komický, jak škatulkuješ Češi vs Slováci a jak se tady snažíš tvrdit, že Češi potřebují na slovenštinu titulky. Snad uznáš, že je to z principu nesmysl. Nebo si opravdu myslíš, že teď ti tady lidi nebudou rozumět, co jsi napsal? Jinými slovy předvádíš krásně buranské chování...
          • ukáž mi čo len jedno písmeno, snažiace sa tvrdiť, že češi potrebujú na slovenčinu titulky.
            A keď už sme pri tom, áno veľa slovenských filmoch je odpad, ale i tie ktoré sú kvalitné napr. Obchod na korze (áno produkcia česká, takže defacto český film) ale tam hovoria po slovensky. V recenziách na CSFD sú komentáre, kde písali že film nehodlajú dopozerať pretože nerozumejú ani slovo "starozobákovčine" či "čobolovčine".

            A posledná tvoja veta, no trápne... chceš povedať že, českí burani sú v pohode a normálni ľudia, ale ak Slovák má výhrady tak je automaticky buran. To je buranský názor!!!!!!
          • Jasně že tomu budou lidi rozumět, protože to napsal (titulky). Kdyby sem dal ale audio tak absolutně netušíme co tam žbrblá :-).
    • vojtaruzek
      Nebude, jakožto menší trest za ty jejich neustálé zrady.
      • Brácho si to ty? B*tch Please Family?
    • Budou slovenské titulky. XDD
      • Magister_Peditum
        Spustitelné ale jen při českém dabingu. *1*
  • Keyz
    Rozhovor s Tomášem Blaho o technické stránce hry.

    http://www.ddworld.cz/aktuality/software/kingdom-come-deliverance-jaka-bude-technicka-stranka-hry-naroky-na-pc-a-dalsi-informace-2.html

    Nebude PhysX *9*
    • Paulcz
      bohažě stačí fyzika v Cryenginu, všechny fyzikální enginy umí to samé
      • Keyz
        Jestli ano pak OK. Ve hrách kde bylo to co jsem napsal tomu tak nebylo. Bylo potřeba to zapnout aby jsi měl něco navíc. Jestli tam bude normálně tak to je dobře.
        • To víš no, Nvidia chce dát lidem aspoň jeden důvod proč si koupit jejich předražený karty *1*
          • Ba naopak. Cenu tvori nabidka a poptavka. AMD dela horsi karty a proto musi nasadit nizsi cenu. *3*
  • Jack1947
    Tak nakonec tam ten -dabing- a cz preci jen bude, je to + ale myslim ze kdyby nevybrali tak rychle a tolik onicem takovym by ani nepremysleli.

    Rekl jsem a rikam to jeste jednou kdyz uz n ic , tak Cechum na vlastnich hrach sakramenstky zalezi .

    Kde jinde by vybrali tolik v Britanii, Americe... ne v CECHACH! ( dozvedel jsem se prve z bleskovky)

    Nuze treba pockat na novy update obri ktery ukaze i hratelnou cast. *4* ( coz je asi nejocekavanejsi).
    • Tak je pochopitelné, že česká hra z české historie tu vybere dost... Kdyby to byla anglická hra z anglické historie, tak to tady téměř nikoho zajímat nebude.
      • Jack1947
        Hlavne je ceska, aspon zajem o ceske hry stale je. Neni treba lamat hul.
  • Keyz
    Zajímavé jak jejich programátor tvrdil, že na PC to chtějí technicky hodně propracovaně a lidi v době vydání budou chtít 1440p. To jsem zvědav, hlavně na rozšíření daných monitorů. Bylo by to dobré. Zatím jsou drahé a je potřeba mít nejlepší karty. Navíc Crysis 3 tam stejně jede blbě.

    - Jestli to tedy bude jak tvrdí, tak na PS4 by to mělo jet 30 FPS a 1080p a na Xbox one 30 FPS a snad 1080p. (má slabší HW).
    - Na PC by zase neměla být omezení z důvodu HW jako u konzolí a určitě možnost nastavení všeho možného.

    Tedy každý by měl být spokojen. Konečně po dlouhé době velká AAA hra kde se nekašle na PC a nebude to pouze port. Ne jako mnoho velkých her. Bohužel tohle určitě recenzenti moc neocení, když zaběhlé praktiky s hnusnýma portama moc nekritizovali. Tedy na pár borců.
  • ringmancz
    tak co, dají mega? nenaskakuje to tam moc rychle
    • prudislav
      mega dolarů už maj ;-) ted jen je mít i v librách - chtělo by to odhalit milionovej stretchgoal
    • Keyz
      Snad bude nápor jak to bývá poslední den.

      Ta herní ukázka by to mohl zvednou + budeš moc dávat v 8 hodin večer dotazy na tvůrce a taky poslední den o tom často píšou všechny weby.

      - Ale nemají cíl pro 1M. To je divný.
      • Tilwaen
        Kdyby někdo hledal link, tak je zde: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1y5yj1/we_are_warhorse_studios_developers_of_kingdom/
    • Magister_Peditum
      Klídek, po tom ještě budou mít paypal.
  • Doufám, že se po uzavření třetího aktu vrhnou na plno do tématiky husitství. Využít plnou měrou velkých bitev a dobývání měst, to bych si dal říct.

    A ti kováři jsou vážně fachmani. Palec nahoru.
    • V nějakém rozhovoru Dan zmiňoval, že KCD je "prequelem" k mnohem větším událostem, čímž naznačil, že to tak bude.
  • Kupujeme aj v SR, tešíme sa na mody, a tešíme sa aj ako to natreme husitom pri Trenčín.
    "Husitom nenalievame!" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit