Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prachy už za alfaverzi? to snad neee jzs mohou být rádi že jim lidi nahlásí chyby a že jich určitě nebude málo..No počkáme na nějaké nestranné recenze
  • walltar
    Tak Warhorse bude spolupracovat s Cloud Imperium Games ... Celkem zajímavé.

    https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13577-Kickstarter-Kingdom-Come-Deliverance
  • VaZqeZ_EU
    Poslední zprávy z KickStarter komentů:
    Po včerejší celodenní debatě která se v komentářích začala objevovat od 4 hodiny ranní "Konzole vs PC", je dnes na pořadu dne - CHCEME PSA A ABY MĚL BRNĚNÍ *15*
  • Za mě ano!
  • Keyz
    Tak 1M cíl ohlásí poté co skončí dotazy na reddit.

    Byli tam zajímavé otázky:
    "In your video updates you have Dan talking about sword fighting, while having a massive beard, while wearing a Ghost in the Shell t-shirt.
    My question to you is this: Do you have any idea how awesome that is?"

    *1*
  • paci sa mi ako na CZ videu Dan chce, chce a stale chce lebo aj ja uz chcem, hrat, tuto pecku
  • Jak to ten Vávra dělá? Pracuje na velký hře, stíhá dělat video deníky v AJ i v ČJ a ještě k tomu natáčí biblický příběh o Noemovi. Fakt respekt a ať už tu je ten půl hodinovej gameplay!
    • Když se neholíš, tak máš spoustu času. *1*
    • calwin
      a ešte stíha písať pre level :D
      • Tilwaen
        A chodit do Fight Clubů.
        • Chim
          Už aby se tam zase objevil.
          • Keyz
            Poslední dobou nějak polevil!
  • kolik jste prispeli ? ja jako spravna ceska drzgresle jen 15 liber *13* pochlubte se
    • Niiic Viva Warez prachy dam jen za onlinovky. Nereagujte pouze minusujte (je me to u riti) jinak tu bude flame jak prase---
    • wenceslaus
      72 - na takovou hru čekám fakt dlouho :-)
    • 25, taková ideálka
    • Tak stejně.Mohl bych i vice ale přistup do alfy ani bety mne nelákají chci si zahrát tu hru až bude hotova.
    • Ani houno. Mozna jim prispeju za hotovou hru. Tohle placeni za nehotovy produkt se mi osobne nelibi *12*
      • Tilwaen
        Účelem Kickstarteru není koupě hry, ale podpora nadějného projektu, který by sis třeba jednou rád zahrál.
        • A prave toto se mi nelibi, ptáčku. Proto si mozna koupim az hotovou hru.
          • Samozrejme, kupovat jen to co chci ja je hloupy a kratkozraky. Spravne bych mel platit i za to co nechci. Capitalism... *15*
            • Co je na tom oportunistickeho? Proste ho ta hra nezaujala natolik, aby na ni prispel a pokud nekdy vyjde, MOZNA si ji koupi. Stejne tak, jako jsem ja neprispel treba na Star Citizen ale mozna si ji nekdy koupim, tak chapu ze nekdo neprispeje na KC, i kdyz si ji mozna nekdy koupi.
            • wenceslaus
              Ty jsi případ... píše, že si tu hru koupí, až bude hotová. Jenže tahle hra zrovna potřebovala podpořit, aby vůbec vznikla. Tohle oportunistický čekání mi je prostě proti srsti.
          • wenceslaus
            Hodně hloupý a krátkozraký pohled. Ono mít všichni tvůj přístup, tak by ta hra ani nebyla.
            • Tilwaen
              @JFK: To v případě Kickstarteru není zrovna šťastný příměr. Spíše dostaneš třeba od rodičů nějaké peníze, abys během následujících měsíců nechcípl hlady a mohl dělat práci, která Tě bude regulérně živit. Rodičům to nějakým pěkným způsobem posléze vrátíš *3*
            • A ty snad v práci dostáváš výplatu předem?
          • Tilwaen
            Když nelíbí, tak nelíbí :-) Mně osobně to třeba v tomto případě nedělá problém a ráda jsem jim na projekt přispěla, i kdyby z toho nakonec nic být nemělo. Dáme-li ale stranou Kickstarter a jeho podporu nejistých projektů, tak v případě klasických předobjednávek se s Tvým názorem plně ztotožňuji.
  • mam takovej dotaz.Kdybych chtěl přispět na KS mám jít do Alfa verze,nebo až do Bety??Nemám žádný zkušenosti
    • nemusíš nikam, počkej až to bude hotový, stejně o nic nepřijdeš
      • to jé vím,že o nic nepříjdu.Chtěl bych přispět svoji troškou do mlýna.Tak se ptám co by bylo lepší
        • Keyz
          Záleží jak moc se tomu chceš věnovat. Alpha je opravu pro lidi co tam budou hledat problémy psát to na fóru. To samé platí pro betu ale menší míře.

          Jestli se toho chceš hodně účastnit a aktivně tak Alphu využiješ.
          • Díky za vysvětlení...Sice už mám odehráno víc než pár let,ale v tomhle jsem nováček.Nevím jestli bych měl tolik času se tomu věnovat tak,aby to mělo nějaký smysl.Tím myslím Alfu..Takže asi zkusím Betu...
  • KIMCID
    spokojenost velká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit