Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jižák? To jsem jedinej, koho to slovo tak sra... hněvalo?
    • Omlouvám se, šikovně jsem se přehodil do špatné diskuse *16*
  • Abiczko
    to bude peckaaa :-D a palec nahoru za tahový souboje *4*
  • lovely:D
  • http://www.youtube.com/watch?v=Rf0yNKVoDsY
    Cartman a píchací párty :D
  • No a teď to chce kickstarter kampaň za dabing od Tůmy a spol.
    • nekromant33
      Potom, co jsem viděl seriál v originále a slyšel, kolik vtipů dabing zabil a udělal ze SP v podstatě jen přehlídku sprostejch slov, tak radši ne.
      • Nepochopil jsi, co jsem tím myslel. Dabing je zlo, ale Tůma dokonale intonuje. Plus český nadávky jsou nádherný.
        • nekromant33
          Tys nepochopil mě. I kdyby našli perfektně sedící hlasy, dabing zabijí to o čem SP je a to je satira a narážky na současné trendy, politiku apod. V češtině je to přesně jen o těch nadávkách a svýho času na Nově (myslím) to bylo populární a zároveň tak propagovaný jako nejvulgárnější seriál. Nech si Tůmu nahrát říkat všechny známý i neznámý český sprostý slova, ale do South Parku ani omylem.
      • Kedaro
        Máš pravdu, stáhl jsem si nějaký ten díl, který obsahoval dabing i originál, tak jsem je srovnal a rozdíl je sakra velký.
  • Fascinující. Naprosto. Smál jsem se pořád. Opravdu boží. Konečně zase něco originálního oproti těm ostatním mrdk@m na trhu.
  • Mi se to teda zatím zdá geniální. Miluju SP a líbí se mi, jak se tady drží tématiky a nebojí se nabourat a místy u zesměšňovat RPG.
  • Možno už bolo na čase aby prišlo nejaké netradičné rpg. Klasických elfov, trpaslíkov, čarodejníkov či nemrtvých už bolo asi dosť. Hru si ale naplno vychutnajú len hráči, ktorí majú seriál napozeraný a s dobrou znalosťou angličtiny *5* Crab people!
    • A nemá někdo tušení jestli se neobjeví překlad titulků? Jinak to bude hodně zábavného čtení v angličtině *3*
      • firebug
        Doporučuji zkusit začít koukat nějaké díly, co znáš, anglicky bez titulí. Za chvilku se ti ty hlasy tak nějak naposlouchaj a oproti jiným seriálům (mě dělaj problémy třeba Simpsonovi) se South Parku dá vážně krásně rozumět. Koukám na to takhle už pěknou řádku let a řekl bych, že rozumím tak 98% --> příjemnější samostudium angličtiny neznám! Teda vlastně znám, ale to už zahrnuje minimálně jednu osobu opačného pohlaví navíc...
  • http://www.youtube.com/watch?v=6x2rtuISLcM
  • Krescz
    nevidel jsem ani dve minuty ale uz ted vim ze je to moje nejoblibenejsi hra :D...to je snad jedina hra u ktere by mi nevadily DLC *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit