Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Tož za mě za dva body. Jeden za hudbu a jeden za tu nádherně tupou postavičku Ramba pro předobjednávky.
    Bazíruji na videorecenzi. Jestli nebude videorecenze, tak sem už nepáchnu a emigruju do JD banánistánu.
    Doporučuji redakci vynaložit veškeré úsilí a tuto hru sehnat jako přílohu do Levelu (nejlépe dubnového). Byl by to znamenitý reklamní tah. Určitě by to vzbudilo celosvětový rozruch. Minimálně u jednoho glosátora *1*
    PS: přijde mi, že Ramba pro hru nemodelovali podle Silvestra ale spíš podle Weird Ala Yankovice *15*
  • Co asi člověk mohl čekat? Tyhle hry jsou založené čistě na tom, že budou čekat v regálu někde v Tescu na neznalého seniora, který chce udělat radost svému vnoučkovi.
  • oktavius66
    No upřímně řečeno: Nic jiného jsem nečekal... Od prvního videa mi to bylo předem jasné, že to takhle dopadne. Konec konců- jak asi dopadají hry, které mají v názvu The VideoGame ? *1*
  • Amylee.Anderson
    Já čekala tak 4 :-D
  • erikse
    Skoro stejně hloupý jako CoD :D
  • celkom pekné ako Morhunn *3* aspon to nepadá ako Battlefield 4 *1* takéto hry som hrával na PSX svetelnou pištolou *1* podľa mna aspon 3/10 a je to krajšie ako canter strike
    • ano
  • cekal jsem že to dopadne špatně, ale doufal jsem že si to zahraju z nostalgie k filmům, ale tohle hrát opravdu nestojí za to. Bohužel to je výsměch hráčské komunitě že dokáží zahodit tak obrovskou značku
  • A vůbec, která hra s "The Video Game" v názvu se kdy povedla?
    • RazorProduction
      Spiderman 2 the movie game ps2 je dotet legendarny spiderman vecinov same 8 a 9tky v recenzich *3*
    • Spades
      Walking Dead
    • Ghostbusters
    • CRYPT
      Godfather 1cka se mi moc libila
    • Za me teda King Kong a pak jeste Godfather :)
      • Čest výjimkám a hanba mi, že jsem si na tyhle dvě dobrý hry nevzpomněl.
      • Mart9
        Jo, King Kong, pro mě jedna z legendárních her, na které velmi rád vzpomínám. Byla to fakt super hra.
    • MikeiXX
      Když už nic, tak alespoň The LEGO Movie Videogame je super! :)
  • C-BEAM
    Rambo je pre mna doslova vulgarnou parodiou na sucasne akcne hry a dufam ze trochu nastavy zrkadlo recenzentom ale i beznym hracom. Možno nakoniec pochopia to, ze tento tragicky pocin ma s ich milovanymi codmi a batlfildmi spolocne az zarazajuco vela.
    • vorton
      Autori hry sa mozu inspirovat Kanadanmi a prehlasit, ze Rambo je rail shooter, pretoze inak by proti AI Rambovych nepriatelov hrac nemal sancu...
  • kubi-wan
    Pokud jste čekali guilty pleasure odpádek a Rambo vám nesedne, zkuste Soldier of Fortune: Payback *1*
    • Jack1947
      Nahodou, toolik ustrelenychj koncetin a vybuchu krvavych gejziru to se jen tak nevidi... skoda ze to bylo kratke ( i kdyz tam byl MP a ten byl to same defakto jen s ostatnimi stejne ujetymi hraci).
    • Pilgrim66
      Ride to Hell: Retribution

      Opravdová cesta do pekla...
      • Jack1947
        Byl jsem sam kdo tu hru asi akceptoval... dohral a nebyl prekvapen ani nak zklaman. *12*
    • Jj ten neni frustrujici. Ten je jen nudnej :D
      • kubi-wan
        Náhodou - s kámošem na střídačku ve jménu pivka je to dost dobrá zábava *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší