Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to horší než herní klenot Ride to Hell: Retribution?
    • Težší volba než konce Me3 :D
    • ucho
      pochybuju
  • Přece to nemůže bejt tak strašný, ne? Třeba před pětadvaceti lety mě Operation Wolf dost bavil *1*
    • C-BEAM
      ale hry ako OW sa aspoň dobre hrali, i keď dĺho to nebavilo. Z onrail hier som dosť hrával virtual cop *1* spomínam si, že mi to dalo riadne zabrať a zhodou okolnosti je v závere tiež helikoptéra s raketami ako v tomto Rambovi.
      • Mna bavil House of The Dead 1 a 2. A potom este zo srandy The Typing of the Dead :)
  • Ach jo, proč se pořád všichni otíráte o Babovřesky? Viděl jsem hodně horších filmů. *7*
    • Plnou parou vzad?
      • dvoum lidem se ten film asi líbil
        • třem
    • To ta lutujem, to dobrovolne?
    • MrSanta
      Babovřesky 2?
    • XXHUGOXX
      Jedlíci aneb sto kilo lásky ? *4*
  • video recenze , or GTFO *10*
  • Tahle hra ma 100% protipiratskou ochranu je tak spatna ze to ani nikdo nestahuje
    • MrSanta
      Já to vidím přesně opačně. Tuhle hru si stáhne spousta lidí, aby se přesvědčila jestli je fakt tak děsná. A vydavatel pak bude úpět jak za malé prodeje může pirátství *15*
      • Přesně *3*
  • Zacharjas
    Mít to tag indie, je z toho minimálně polovina osazenstva Games na větvi, v kladném slova smyslu samozřejmě.
    • Troll Obecní: Obvykle slabší jedinec druhu Homo Sapiens, vyskytující se po celém světě převážně v oblastech populárních diskusních webů. Vyznačují se sociálne slabší povahou, která se projevuje neschopností najít si partnera, nedostatkem zájmů, případně neschopností napsat něco relevantního k tématu. Jejich prchká osobnost je znakem jejich celkové frustrace, nebývají však nebezpeční, i když vám mohou tvrdit opak. V současnosti trpí v důsledku nadměrného lovu místními moderátory, vyhynutí jim však nehrozí.

      PS: Nekrmte naše troly, děkujeme.
      • Slabota a nuda.. Prchká osobnost..já ti rozumím..
      • Sam ses troll
  • tohle hrát musí být ješte horší zážitek než mp BF4 nebo assassins creed *1*
    • To vyjde nastejno proste tipicka konzolovka
      • kennyB
        Ty jsi taky dobrej češtin, ty pcčkáři *1*
  • Jack1947
    Nechapu, jak tohle "dilo" muze nekdo srovnavat s COD kdyz Onrail shooters jsou uplne neco jineho... jasne ale chapu ze na pc nikdo nepamatuje HOUSE of the dead, Time crisis atp... ( jeste nejake co si nevybavuji) fakt i kdyby to byl trolling tak hoodne slabe. Graficky by se zas urazela COD1,2 myslim ze tahle hra nesnese srovnani... s nicim.
    • House of the death neznám, ale není to něco podobného jako Typing of the Death?
    • kennyB
      Já si zase na psx pamatuju druhou část Die hard trilogy, kterou jsem taky hrál s pistolí *4*
      • Inquisitor
        Pravda, to jsem hrál taky. To byla vůbec zajímavá hra, tři části a každá jinej žánr, to je asi unikát :)
    • Inquisitor
      Time Crisis jsem pařil na PSX s tou pistolí :)
  • mikezz
    Pripájam sa k žiadosti o vysoko intelektuálne riešenie videorecenzie od pána Grygara na toto postkonceptuálne dielo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit