Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdalo se mi to delsi, ale jinak je to vicemene stejne linearni jako dead mans switch... sice se mi v jednu chvili sesli asi ctyri runy, kdy nezalezelo v jakym poradi je projdu, ale stejne se museli projit vsechny

    taky se mi to zdalo krapet tezsi, bud je to tim, ze jsem to hral rovnou na hard nebo to vic vybalancovali, hlavne je tam min action pointu, strasne dlouho jsem to sudlal se dvema, ke konci pribyl treti, ale ke ctyrem jsem se ani nedostal
    • ted ctu, ze 3 sou maximum, ze i v deadmanovi byl 4. jen bug (ja ho mel pokazdy, pri trech pruchodech, tak to byla trosku vetsi chybka)
  • Člověče, autore, jakpak se asi může jeden drak vyrojit?
    • kdyz u toho nadela hluku za 10, proc ne? *5*
  • hele, nevíte, jestli jde převádět sejvy z původní hry do datadisku nebo ne? já o sejvy přišel, tak jestli je to jedno nebo mám původní hru rozehrát znova...
    • Keyz
      V datadisku hraješ za někoho jiného. Nepokračuje to tam kde byla ukončena první hra.
  • victor
    To chcete říct ,že jsem už propásl předobjednávku ???? ..... Kua drát :(
    • Vyslo to ani ne pred dvema hodinami a cena je stejna jako pri predobjednavce. Takze nemusis trpet. *2*
      • victor
        Původní Shadowrun mne s předobjednávkou vyšel na 12 €...a nějaké slevy pro majitele původní hry u datadisku také slibovali ....
  • Keyz
    Já četl, že to je standalone

    http://www.shacknews.com/article/82091/shadowrun-returns-berlin-dlc-becomes-shadowrun-dragonfall

    "Shadowrun: Dragonfall will be available as a standalone expansion for $14.99 or can be purchased with the original Shadowrun Returns game for $24.99. Dragonfall will arrive on PC, Mac, and Linux in January, with iPad and Android tablet versions coming shortly thereafter."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit