Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ty to vyuzivas, mas to a tak vis. Misto toho abys napsal co mas ... ja to nemam tak nevim tak se snazim aspon trochu pomoc. ( a ta zbytecna neni). Hod jsem ty ten svuj bazmek.
  • gert
    V rámci origin akce On the House můžete stahovat první díl hry Dead Space zcela zdarma. https://www.origin.com/en-ie/store/on-the-house-ANW.html *1* *3*
    • Jack1947
      To necte nikdo bleskovky ? Nebo tu akci prodlouzily... *7*
      • gert
        omlouvám se, jestli to tu už bylo, já to našel až teďkon, tak jsem to sem hodil... *3*
        • Jack1947
          Hazel to dokonce nekdo pozdeji i v jedne diskuzi k clanku. No, u me v poho. ( mozna to i nekomu pripomene, odpurci zavazi instalaci Originu ) *4*
  • Externí grafika k notebooku + FullHD monitor

    Tak jsem se dostal k FullHD monitoru a mohl jsem vše vyzkoušet ještě jednou v rozlišení 1920x1080. Díky tomu, že výstup jde přímo přes grafickou kartu a nemusí zpátky do notebooku a přes procesor, jsou CoH2 i BO2 na maximální detaily plynulé, AC4BF plynulé na maximální detaily vyjma AA, kde jsem se spokojil s FXAA (vyšší by se také dalo, ale už by tam byly ošklivé cuky) a Crysis 3 jsem hrál na vyšší detaily také plynule (v exteriérech s vegetací). Bohužel jsem měl s monitorem jen asi 15 minut, takže jsem to nemohl všechno pořádně otestovat, přesto to pro mě je další příjemný bonus a začínám si hledat vlastní monitor.
    • Ronox
      Můžeš tu nalinkovat to zařízení? Jestli jsi to tu řešil už, tak se omlouvám, ale v tom balastu to najít. Taky přemýšlím o něčem podobným místo investice do dalšího ntb, když mám stolní bestii.
      • Edit: http://forum.techinferno.com/diy-e-gpu-projects/2109-diy-egpu-experiences-%5Bversion-2-0%5D.html
        Foto: http://imgur.com/lqNkoPG
        • Jack1947
          No, teda mit takhle rozlozenej komplik asi nic moc doufam ze to nemas tak furt jinak, ok. ( Kdyz si to clovek vytvari sam).
        • Lukyz
          Hodně slušný, dobrá práce *4*
        • Jack1947
          Misto se tak blbe ptat, si mu mohl rovnou hodit odkaz.

          http://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1001792711
          http://usbgraphicscard.net/ ( to asi nebude, no mozna)
          http://www.ebay.com.au/bhp/external-video-card

          No to bude asi ono ne ?
          • Vážně si myslíš, že s čímkoliv, co jsi sem hodil bych mohl rozjet plynule Crysis 3 na vyšší detaily ve FullHD?
  • The Last of Us - PS4

    https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/home/games

    Myslím že to mluví za vše *4* .. Na US PSN je už oficiální předobjednávka na TLoU pro PS4...
    • ringmancz
      to ty firmy dělají schválně nebo jim uvnitř nefunguje komunikace?
      • Pokud myslíš to že hru vydají i když původně tvrdili že nebude, tak tomu se říká marketing. Je téměř jisté, že by hru neoznámili na PS4 v době kdy potřebují co nejvyšší zisky z PS3 verze.
        • Spíš myslel to, že na stránky nasadí banner na hru, kterou ještě neoznámili :)
          • ringmancz
            tohle myslím, poslední dobou se snad věci dříve prokecnou než oznámí a ne jen u Sony
        • ucho
          Kde přesně tvrdili, že nebude? Já vždycky jen četl, že momentálně to priorita není a vlastně že se uvidí časem...
    • God-of-War
      Chci to hned!
  • Pilgrim66

    The Wolf among us ep 3

    Pro fandy co si toho treba nevsimli. Pred par hodkama vysla treti epizoda a reknu vam. Je to narez! Zadnej filler jako 2
    • Miserius
      Taktez PS3 digitalni slevy lidi, 193,-- Season Pass
    • A na steamu je sleva *3*
      http://store.steampowered.com/agecheck/app/250320/
  • ucho

    V obchodě Amazon se na krátkou chvíli objevil bundle konzolí PS4 a PSV za cenu 500 £ (= 16630 Kč)

    Nějak nechápu tuhle bleskovku. 16 630,- je jako něco super, co stojí za zmínku? Pokud si teď člověk koupí základní verzi PS Vity a PS4 třeba na Alze, vyjde ho to na 15 189,- (tedy si dokonce může koupit lepší edice, aby se dostal na cenu Amazonu...)
  • B.o.b

    Sony London Studio pracuje na doposud neoznámené PS4 hře, která poběží na Unreal Engine a nabídne vysoce kvalitní 3D prostředí.

    Getaway 3? *9*
    • God-of-War
      To bys asi chtel moc a ja taky... *9*
  • Rhulad

    Dark Souls II PC vs. PS3

    http://www.ign.com/videos/2014/04/08/dark-souls-2-ps3-vs-pc-graphics-comparison
    Textury lepší, kvalitnější voda jinak bohužel +- stejné.....
    • Hra ma lokace ktery vypadaji skvele. Jenze pak tam jsou mista, ktery jsou vylozene hnusny – obvykle krajina, nebo minimalne cleneny plochy/steny, na kterejch se opakuje mala textura a vazne to triska do oci.

      Tohle video ovsem ukazuje jen ty, ktery vylepsit nepotrebuji. Zajimalo by me jestli se u PC verze nejak zasadneji meni treba takovy – Harvest Valley, Brightstone Cove Tseldora atd.
    • Keyz
      Tedy kecali. O něco lepší textury. Kdejaký moder by to udělal lépe. Ostatní stejné jak píšeš.

      Opravu zoufalé na počítači a v pomysleném hodnocení to je černý flek. Vzhledem k těm kecům co měli.
      • Proč se rozčiluje až teď. Už měsíce před vydáním tu byla betaverze a ta byla už prokazatelně škaredá oproti E3, takže o podvodu nemůže být řeč, navíc před vydáním servírovali videa. Za druhé pcčkáři držte zobáky a bud tě rádi, že to vůbec je na pc. Co by jste tak asi hráli co? Za třetí jsou některé lokace krásné a na pc to bude vypadat ještě lépe. Tak se ku*va těšte a neřešte malichernosti. Ono to ty desítky nedostává jen tak pro nic, ta hratelnost je znovu skvělá a ostatní hry blednou vůči této hře.
        • Tyhle kecy typu "pcčkáři držte zobáky a bud tě rádi, že to vůbec je na pc".... To jim jako mame jit lizat nohy nebo co? Copak to snad chce nekdo zadarmo?
          Ja samozrejme jsem rad ze to na PC vyjde protoze se nebudu muset prat s ovladacem na konzoli ale stejne to nechapu.
          • Co nechápeš? Že si to pcčkáři vybrečeli a že tahle série vůbec neměla být na PC. Teď vydají druhý dil, který obsahuje hd textury a vypadá to o dost lépe než na konzolích a zase se nadává. Pořád jenom nadáváte. Osobně bych se na podporu klávesnice zvysoka vysral. Nemáte gameapad, máte pech. Hotovo.
            • kennyB
              Už je to trochu nuda tady pořád číst že konzolisti jsou jen dětičky, že konzole brzdě to a to a zase opačné názory. Každej ať si hraje na čem chce, ale ať proboha drží hubu *3*
            • Budes nam to piskat?
            • Vrook
              Navrhuju, abyste se jako zástupce konzolistů a zástupce pcčkářů utkali v souboji a vyřešili tim tenhle stupidní spor. Omezenci, co mají potřebu se řadit do těchhle dementních skupin můžou bojovat po vašem boku, aby to bylo akčnější. A ty ostatní, co se řaděj jednoduše do skupiny "hráči", budou mít alespoň o zábavu vystaráno.
            • Pouzivat vulgarity opravdu nemusi znamenat ze jsi primtiv ale rozhodne to znamena ze se jako primitiv vyjadrujes.
              To ze vypada DS2 na PC lepe nez na konzolich o tom zanda ale objektivne receno to teda zadna velka slava neni. Nemyslim si ze to je neco co by melo DS2 nejakym zasadnim zpusobem poskodit ale zklamani to pro me bylo. A podle komentaru to zklamalo i nektere lidi hrajici DS na konzolich.

              Ty ostatni kecy o piratskych obcich apod. budu dale ignorovat protoze to jsou zase jen hloupy kecy kterejma se jen pokousis rozpoutat dalsi zbytecnej flejm ohledne piratstvi na PC. Nerikam ze na PC se nekrade ale porad ta mira piratsvi asi nebude tak hrozna. Na konzole se zase ve velkym (ale opravdu ve velkym) prodavaj pouzity hry a vysledek pro tvurce her je nakonec docela podobnej... spoustu penez ktery mozna mohli vydelat a uz je nevydelaj. To by se treba na Steamu nestalo.

              A jak konzolisti buleli kdyz chtel Microsoft always on ochranu.... :D
            • Používaní vulgarit neznamená, že jsem primitiv. Vulgarity jsou tu na místě, navíc nejsou na nikoho mířeny. Takže si srovnej fakta. Kdo tu zase brečí? Kdo? Pc-čkáři. Proč brečí? Protože mají méně dx11 sraček a odlesků. Je to důvod, aby se vůbec ozývali? Ne. Co mají dělat? Držet hubu a krok a děkovat, že na jejich pirátskou obec ještě někdo něco vydá. Tečka.
            • Jj nepouzivam interpunkci ani diakritiku a moje cestina stoji za prd ale primitiv se pozna i podle toho co pise a ne jen jak pise a tam teda rozhodne vedes ty.
            • Jako primitiv se tu chováš jedině ty. To tě neučili psát čárky mezi větami. Tvůj slohový přednes za pět.
            • PCckari udelali petici, podepsalo se dost lidi, udelala se konverze z konzoli na PC a prodalo se ji tolik ze si asi kluci rekli ze to cenu ma a dvojku na to udelali. Co ty bys udelal nebo neudelal osobne kdybys delal Dark Souls nikoho nezajima protoze je nedelas a dost pravdepodobne ani nikdy nebudes. Kdyz totiz chces prodavat PC hru tak chces aby si ji zahralo co nejvetsi mnozstvi lidi coz znamena ze budes chtit aby ji hrali i lidi co gamepad nemaji.
              V jednicce to neslo pouzit hlavne kvuli lockovani nepratel ktere bylo trochu nedoresene nastesti si komunita poradila. Jinak na tom ovladani nebylo nic spatnyho a ja celej slavnej Dark Souls takhle normalne dohral. Jestli to ve dvojce konecne poresili jak slibovali tak slava! Treba udelam jeden walktrough pri kterym budu pouzivat kouzla (i kdyz o tom silne pochybuju... vsichni manofilove jsou slabosi).
              A vis co doopravdy nechapu? Proc musis reagovat agresivne a vulgarne jako absolutni primitiv.
      • Da sa to uz aspon rozumne ovladat na klavesnici a mysi?
        • Keyz
          To by měli vyřešit. Tedy o tom kecali nejvíce :)
        • Udajne tentokrat s touhle moznosti pocitali.
        • Ne, ale dá se to rozumně ovládat na gamepadu, což je povinnost pro každého pc-hráče.
    • Veskoslav
      Jo děkuji. Nemohl jsem to najít. No moc se teda nevytáhli....
      • Rhulad
        Jn průměr...Měli to vydat na novou generaci...
        • Veskoslav
          Taky si myslím. A podle mě to mělo MS a Sony pomoct "zafinancovat", protože si myslím, že by si DS II koupilo hodně lidí na PS4 a kvůli tomu i novou generaci konzolí. Takto nemuseli.
  • Kozy

    Dark Souls II - PS3 vs. PC Graphics Comparison

    http://www.ign.com/videos/2014/04/08/dark-souls-2-ps3-vs-pc-graphics-comparison
  • PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    Pc je v současnosti páty kolo u vozu a je to na jednu stranu dobře, tolik šulibrků, co má tahle platfroma je neskutečné
    • jako by jich ps měla nějak méně, když to tak čtu *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit