Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S armou je to zajímavé. Je tu spousta lidí, co si s ní hraje a je to pro ně neskutečné "pískoviště i openworld" v jednom. Jako když jsme si jako malí kluci hrávali s plastovými vojáčky.

    A pak tu máme lidi, na které je to asi příliš složité, nepochopili to a proto mají tendenci neustále nadávat na hru a věci okolo ní.

    Jak je to jen jednoduché, ignorovat něco, co se mi nelíbí, když mi to nikdo nevnucuje a nic kolem mě to neovlivňuje.

    Je to stejné, jako bych se snad někomu smál, protože mu nejdou intergrály a derivace. Vždyť je to zbytečné, každý má něco, v čem se najde....
    • No nerozumi, v A2 sem si lital v Armory protoze MP proste nefungoval a nefunguje dodnes. Kterykoliv server ti po 2 dnech klekne protoze je nutny ho resetovat. MP nefunguje, Armory neexistuje, SP dodelavaji pul roku po vydani. Promin ale kdyz znas derivace, tak A3 je derivace A2. A jasny... nelibi se mi, nekoupim, ale proc o tom trochu nepodiskutovat. Mozna se dovim neco noveho.
      • Co kdybys místo stupidní Armory spustil editor? Za pár chvil máš jakýkoliv bojový scénář chceš. Pokud vůbec hraju nějaké předpřipravené scénáře, tak jsou to dynamické mise, které není problém během pár vteřin stáhnout přes integrovaný Steam workshop. Je tam toho tuna.
        • haha editor.kupoval jsem tu hru pro MP a ne pro jebnuty boti kteri jsou bud uplne tupy nebo zase strasne OP.Coop je taky o nicem-
      • To je dost divný, protože drtivá většina komunity Project Reality odešla právě na modifikace Army 2 a oni už to mastí 2 roky, vracet se zřejmě nebudou...
        • celoush
          No zrovna Project Reality další verzi postaví na CryEnginu...
  • Zdravim. Hledame 1-2 lidi, kteri radi hrajou Wasteland mod Sa-matra na Altis ostrove a maji Teamspeak 3. Hravame po vecerech kolem 20:00 - 23:30 vetsinou nekolik dnu v tydnu.

    Pokud mate zajem prijdte nekdy v uvedenou dobu na TS3 - mrkva.eu. mistnost:Eternal Heroes - Dungeon - Room 1
  • frag.ment
    Hru, která je rozsekána na části si nikdy nekoupím. Bohužel je to poslední dobou dost oblíbenej trend. Snad to konzole nepostihne taky...
    • deridon
      Pokud vim, tak neplatíš, za ty další části Army, ne? A hra sama o sobě je celá, jen kampaň je na "episodovost".. hry rozsekané na části + chtějí za to peníze = DLC.. a Arma 3 měla dokonce nějaký ten early access, takže jsi ji měl možnost ji mít sice nedodělanou, ale snad o 1/3 levněji a nic víc neplatíš.. sice si člověk počká na komplet hru, ale mně to přijde mnohem férovější, než jiné hry s jejich rozkouskováním na DLC

      edit: jsem odběhl a píšu to tady půl hodiny a jiní už to tu napsali :)
      • a co si kupuju tim ze si koupim Armu3? kdyz nepocitame SP kt dokoncej 20.3. tak myslim ze je tam jen editor a MP mody jako TDM a podobne. Je v te hre jeste neco jineho o cem nevim? Kdybys prodaval tu hru, na co by si mne nalakal? Ja at se snazim nemuzu na nic prijit.
        • "Jenom" editor?? Upadl jsi na hlavu? A ta tuna SteamWorkshop misí?
          • Abych to vysvětlil:

            editor je jedna z nejzásadnějších věcí na celé téhle hře.
            • frag.ment
              Aha, takže je to pro nimrody, kteří se vrtají v editoru a tvoří... no to pak ale není hra.
    • na rozdíl od konzolových DLC ty části k ARMA aspoň dostaneš zadarmo
      • Zadarmo? A co si kupuju v hre ARMA3? nefunkccnej multiplayer a 20.3. konecne tu hru dodelaji ze tam bude aspon SP. Tohle DLC a porovnani z jinej her kde SP je zakladem je trochu scestne
        • co ti na multiplayeru připadá nefunkčního? mě funguje bez problémů.. jinak tam máš největší open world mapu ze všech současných her modelovanou podle reálné krajiny, desítky různých vozidel a zbraní, custom mise, zatím dvě ze tří částí kampaně, mody...
          • kdyby aspon BI udelali oficialni Conquest mod kterej funguje, a neleakuje reknu ANO, to beru. Ale at pronajmu 4CPU masinu se 128GB RAM tak se to do par dni cele zeseka na epilepticke urovni. a pritom nechcu hodne, jen jeden mod kde bude technika, vlajky a ALL OUT WAR PvP.
            • Dalsi milion lidi chce milion jinych modu. Arma 3 sama o sobe funguje spravne (jak jsem psal) + umoznuje v podstate neomezenou skriptovatelnost / modovatelnost (ktera je skvele zdokumentovana) do takove miry ze vznikaji herni mody, ktere se standartni armou maji pramalo spolecneho. Tohle je v hernim svete neco naprosto unikatniho. Arme zkratka nejde prispendlit jedna cedulka s hernim modem, ktery vyhovuje zrovna Tobe. Nicmene stojim si za tim co jsem psal - otevri editor, placni si do mapy hrace, techniku, nepratele a vse pobezi spravne. Problemy nastavaji az ve 2 pripadech : a) server nestiha vykonove (cpu/linka) b) spatne napsane uzivatelske skripty. Ani jeden z techto problemu nikdo z vyvojaru nevyresi. Cozpak to skutecne nechapes ?
          • videl si uz Planetside 2? 3x takova mapa. A dokonce to jede bez skubani... pri pocte vojaku ktery nasobne prevysuje pocet zivych vojaku/hracu v A3.
            • Na to jsi pls prisel kde ?
            • 2abc: jelikoz server v arma nic nepocita, tak to musi litat i na mym 10let starym mobilu ...takze nemel o nevykonym HW.
            • Teda ty jsi koumak.
            • PS2 mapa mi prijde velka jako v A2, s tim ze sou tam 3 kontinenty... A3 sem nehral. ale ta velkost mapy neni tak podstatna jako to ze to funguje. A to ze je PS2 na ofic. serverech mne jako end usera vubec nemusi zajimat. BI to mnely taky hodit na oficialni farmy a ne takhle...
            • Uvedomujes si ovsem, ze P2 bezi pouze na oficialnich serverech jejiz hw muzes tezko srovnavat s sunkama na kterych bezi vetsina arma serveru ? Naprosta vetsina problemu s arma multiplayerem je vzdy kombinaci zprasenych skriptu a slabeho hw na serveru. Garantuju ti, ze pokud si udelas klasickou MP misi v editoru bez naskriptovanych respawnu a podobnych zverin, ktere prave vzdy leakuji a nefunguji spravne, tak ti MP pobezi bez problemu.
            • mapy Planetside 2 jsou cca 4x menší, asi překlep na tvé straně
        • Mně multiplayer funguje úplně v pohodě už od ranné vanilly. Od té doby mám nahráno 226 hodin. Kampaň považuji za naprostou zbytečnost, kterou vůbec nepostrádám.
          • Sem fanouskem od OFP, v A2 mam nahrato pres 1000 hodin, co neni hodne, ale proste sme museli resetovat server kazdych 24h protoze to neskutecne nehratelne trhalo a levelovat na Evolution kazdy den znova nikoho nebavilo. Museli sme ten MP zabalit. Pokud vim A3 na tom neni jinak. A zahrat si MP mod kde ma clovek zakladnu, techniku, a obsazuje kriticke body jako v BF2, takove neco bez lagovani a sekani asi neexistuje. Opravte mne jestli se mylim. Minimalne to neni soucast hry kt. si kupuju. Nebo ty hrajes TDM v Arma3?
            • celoush
              Co si takhle přiznat možnost, že ne každá mise vytvořená komunitou je dokonalá, takže může být problém v ní? Zrovna Evolution je skriptovaná až běda. A co se týče restartů, tak už i dnes se dá pořešit perzistentnost dat přes nějaké externí databáze... i když to není zrovna triviální, přesto to jde.
            • Jo a hraju to na notebooku (!).
            • Hraju Zeuse a nejsou problémy ani v 50 hráčích a to je přitom DEV branch. Teď sice něco v rozdělaném Zeusovi ničí FPS, ale pár buildů zpět to bylo zcela plynulé a to i na serveru, který má hodně custom skriptů.
          • A taky se hrabu v editoru, což je to o čem hra pro mne osobně je už od OFP.
  • Jsem zvědav kdy bude hra hotová. Zabugované to je pořád a změny k teré dělají jsou často chaotické. Hlavně v MP

    Šílenci vydat takto hru.
    • Hry od nich se jakz takz daji hrat nejdriv rok po vydani ... sak se podivej zpet na flashpoint. Prvni verze byly zcela nehratelny. Je to jejich tradice ...
      • ale pi*u. Flashpoint měl sice pár bugů v prvních verzích, ale rozhodně se nedá mluvit o nějaké "zcela nehratelné" hře. To jen ty jsi připodělaný demagog

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit