Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra vyjde na niekolkorocnom starom engine, vyzera horsie ako MW1 a panko tu ide kecat o 64bitovych technologiach a DX11, proste EA *1* Niezeby som mal nieco proti source engine, ale kecat somariny o tom, aka vdaka "POWER OF CLOUD" bude Titanfail ako ziadna ina hra je uz moc.. Pamatam si na tie slova o genialnej AI so spojenim power of cloud, naznacovali aj vyziku. A realita je taka, ze hra ma horsiu fyziku ako HL2 a absolutne primitivnu AI, este horsiu ako AI v singlaci CoD *6* *6* *6*

    Ale najviac som smutny z toho, ze staci nasypat kopu penazi do marketingu a blbe deti to kupia, preda sa kazda blbost.. Hral som betu, hra je absolutny odpad. Source, sa pravdaze modovat neda, ved preco by aj, potom by sme nemohli predavat dlc. F2P hry maju vyssiu kvalitu ako toto
    • MrSanta
      Boha jeho, ty píšeš ještě větší ptákoviny než gurujoe *8*
    • Veskoslav
      Horší jako MW1? No tam jsem přestal číst...Celý ten příspěvek je docela blábol....
    • cr8gg
      Hral jsem betu a dost jsem se bavil :) jidny co em sralo je malo hracu na serverru cca 12 a zbytek jsou BOTi... jinak Last Titan Standing je treba hodne dobra zabava :)
  • Nechapu hype kolem te hry...
    • WhySoSad
      Alternativa ke COD ?
    • Ethy
      To jsme dva, po par gameplay videich mi to prijde doslova jako preskinovane Call of Duty, tohle bych nehral ani zadarmo teda. Nezbyva nez si pockat na ten Battlefront od DICE :)
      • po tych perlach, ktore su BF3 a BF4 bude cakat len fanboy
        • Ethy
          Ano, mám rád Star Wars.
        • Take me udivuje ze nekdo jeste neco ocekava od DICE. V prvni rade by si meli dat do cajku ten svuj slavnej Frostbite protoze posledni Battlefieldy jasne ukazuji ze neco je spatne.
          Titanfall neni zadna perla ale aspon nechcipate tri metry za rohem a nestane se vam ze kdyz manikovi nasypete pul zasobniku do zad ze by se jeste v klidku otocil a zastrelil vas. *6*
  • hezký obrázek *1*
    • Ten tvůj také.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit