Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yes! KONECNE SI TO ZAHRAJU, Xbox je best!
    • Xbox je best. APU za 2,5 tisice i s grafikou v krabici za deset. Ololol, enjoy. *5*
  • GTA V na PC stejne nebude
    • gamerkt79
      Ja myslim , ze vyjde spolu s verzy na XOne a PS4. Pekne v HD :)
      • Brzy, jazyk, nazyvat, Ruzyne....verzy?:-)
        • Gramar nazi
          • Chybi ti tam jedno M . "Heil Grammar":-D
    • I kdyby nebylo, tak co? *7*
  • A za 2 hodky si jdu do shopíku pro datadisk *14* A dalsi tak dva roky me ostatni hry nemusi zajimat.
    Diablo forever!
    • Jo tak presne pro takovy herni
      omezence tahle click fest blbost je
  • prudislav
    by chtělo aby přihodili splitscreen/lokální coop do PC verze , ale na to je ještě menší šance než že by následovali Maxis s offline režimem
    • Veskoslav
      To podle mě nepůjde už jenom kvůli systému předmětů. Někde bylo porovnání počtu předmětů a kombinací v pc a konzolové verzi. Poměr tam vycházel 1:12 ve prospěch pc. Navíc největší nevýhoda lokálního coop, co je na konzolích je kamera u postav, která značně omezuje pohyb hráče po mapě. Jako jo, bylo by fajn, kdyby když tu občas někdo přijde, že by si zahrál. Ale jak často osobně hraješ po lokálu? Já naposledy MW1 a to už je nějaký ten pátek zpátky. A to nezmiňuji systém patchů na pc a konzolích. To je také o něčem jiném.
  • boded by ne, když na tom vyrejžujou miliony. To by nebyl blizzard
    • No fuj, jak si herni spolecnost muze dovolit chtit vydelat penize. Takova nestoudnost!
      • Tak o tom nikdo nepochybuje. Blizzard už svoje značky dobrovolně zničil za značné dolárky. Totálně pošlapal WarCraft III a vytvořil z toho guláš, který ani nedává smysl. Příběh do WoW jim snad psali jejich děti. Diablo III je flusanec všem těm, kteří v Diablu neviděli pouze gear a staty.
        • Vychladni, evidentně jsi dneska něco špatného snědl. A v čem Diablo kromě milionkrát stejného procházení stejných lokací a sbírání věcí a poměřování "virtuálního penisu" bylo? Neříkej proboha o atmosféře. Na tu je tady Titan Quest, ale rózhodně ne Diablo *1*
          • Ale no tak, TQ, co se atmosféry týče (a vlatně i všeho ostatního), nesahal DII ani po kotníky...
            • To ne, ale porad je o mile daleko pred D3 *3*
          • Veskoslav Detected
            • Smutny to zivot sedet na diskuzi a psat všude Veskoslav detected:-D
  • Bohužel, tahle hra mě neskutečně rozčiluje, nevím čim to, ale asi tím, že jsem za to vyplázl 1000 a dostal jsem klišoidní omalovánky a tím, že celá hra je postavena na mmorpg systému, takže hráče se snaží u hry udržet jen za cenu lepšího gearu a lepších statů. Naprosto mizerná hra 3/10
    • V D3 jsou barevnejsi a efektnejsi spelly/skilly. Jinak treba prostredi aktu a dungu je dost temny. A co teprv 5.akt. Postavu si taky muzes udelat barevnou jak chces (obzvlast ted s mystikem). Spis pises klisoidni posty rekl bych. D2 sem hral 10 let a cela hra byla o farme lepsiho gearu. Jedna velka FARMA.
    • Vrook
      Ale o tom, co píšeš, bylo Ďáblo vždycky, takže nechápu to zklamání.
      • V předchozích dílech byly daleko lépe zpracované akty a atomsféra, takže hráče drželo více faktorů než u téhle barevné sraj..
        • Vrook
          Tak to už je věc vkusu. Ale vyber si, na co chceš nadávat, páč nadával jsi na herní systém a ten je furt stejnej. Pořád farmíš dokola akty, získáváš lepší gear a staty. A MMORPG prvky? Ano, musíš bejt furt online (při hraní jsem si toho kupodivu ani nevšiml, nemám chrčící dial-up modem *2* ), ale můžeš jako třeba já hrát solo jak dlouho budeš chtít a žádnejch mmo prvků si fakt ani nevšimneš.
          Atmosféra je zpracovaná imho dobře a ten grafickej design spolu s fyzikou to jen umocňuje - pro mě osobně to ze hry dělá snad jedinou novodobou izometrickou hru, kterou jsem schopnej hrát. Ale řikám - tohle je čistě věc vkusu.
          • Tys hral, i kdyz to pri launchi padalo, neslo se pripojit a pak to dva mesice v kuse lagovalo a nevsiml sis? Tak takovej borec bych chtel taky byt, poustet thin appku kdyz server nejede/nema pripojeni. *15*
            • Vrook
              Prozraď mi, vo co se tu ty nerdí hlavo snažíš prosimtě. *15*
            • Copak, uz si nemenis nick abys moh nadavat? Jdi maxovat mainstat at mas poradne silny 4button char, konzume. *12*

              Btw, prozrad prosim to tajemstvi jak hrat mmocka kdyz nejedou servery, hodilo by se to.
            • Vrook
              P2W: Drž už hubu prosimtě. *15*
            • Samozrejme, to ze lzes, ze hra ti jela bez problemu pricemz nejela je ok, a kdo napise ze hra lagovala kdyz opravdu lagovala je demagog. Mas to trochu popleteny, pozadej rodice at ti to vysvetli. *3*
            • Vrook
              A propos dneska byl launch Reaper of Souls a nikde jsem o žádnejch problémech ani nezaslechl.
            • P2W: Ne ty blbečku, jenom nejsem taková zpruzelá prd*l, abych musel nadávat na hru rok po launchi jenom proto, že mi první dva dny lagovala. Ty mi povídej něco o demagogii...
            • Spades
              To se nepočítá, protože jako SP hry mají bugy, tak MP hry mají lagy. Ani D2 na verzi 1.0 nejela dokonale.
            • Aha, takze ty jsi vlastne problemy mel, ale "to se nepocita" protoze se to nehodi do kramu. Chapu. Demagogie ftw. *12*
            • Vrook
              Proč sem taháš launch, kterej byl mimochodem úplně stejnej jako u každý očekávaný online hry, a nějaký dva měsíce lagování (osobně jsem měl problém dva dny, ale fajn, pro dramatický účely se přehánět musí). Já se každopádně bavim o současnosti, kdy mi D3 běží stabilně bez lagů a bez výpadků, pokud jsi ty zaseklej v nějaký časový smyčce během launche, tak sorry, ale s tim ti nepomůžu, ty "borče".
        • Veskoslav
          Ne nebyly;) Diablo bylo vždy o tom, sehnat si co nejlepší gear a pak v partičce přes LAN soutěžit, kdo rychleji vymlátí celé patro nebo zabije Diabla.
          • Ale byly. Nepoučuj mě proboha. Hrál jsem i jedničku i dvojku, čili si můžu na věc udělat vlastní názor a rozhodně nepotřebuji přesvědčovat o opaku. Tenhle díl nemá ani za nehet atmosféru. Blizzard taková zkušená firma a vytvoří tenhle barevnej odpad.
            • Veskoslav
              Ale já jsem neřekl, že je to troll. Jenom to, že tvrdit, že Diablo je omalovánka je už dost ohrané a na palici. Nic víc. Evidentně v tom vidíš něco víc než jsem napsal. A pokud v kritize Meta vidíš to, že považuji Daniela za trola, tak Tě vyvedu z omylu. Pokud to tak vyznělo, tak se Danielovi omlouvám, mě hlavně vadilo užití omalovánek u Diabla, což není pravda. To člověk může říct například u TII.
            • deridon
              Veskoslave, ty musíš mít pokaždé poslední slovo, že? Musíš pořád někoho přesvědčovat a když nesouhlasí či si z tebe uděla p*del, tak je troll.. ach jo.
            • Veskoslav
              Ne nebyly a poučovat Tě nemusím. Jenom si schválně projeď Diablo II bez datadisku a pak uvidíme, co řekneš. A následně projeď z datadiskem. Diablo a atmosféra? Ano, byla, ale že by něco co chybí ve III. díle? A myslím, že usekané končetiny, rozpůlená těla či přibité vesničané na zni moc do "omalovánek" nesedí. Takové "kecy" čtu na Metacritics u poloviny komentářů, kdy to je všechno jak přes kopírák. Jeden nick=jedno hodnocení=kopírované "kecy". Neberu ti, že Tě Diablo III nemusí bavit, ale ty kecy o omalovánkách? To už je ohrané.
            • deridon
              Bohužel no. Odplata nevím, spíš to prostě dělali lidi, co dělali na současných Blizzard hrách. Ten původní tým se rozutekl do dvou táborů (Hellgate: London a Torchlight), velká škoda.
            • To já vím, ale opravdu jsem si nemyslel, že se budou inspirovat wowkem a předchozí díl budou ignorovat. Možná taková malá odplata za nějaké vnitřní rozpory? Bůh ví.
            • deridon
              Tak však to nedělal původní tým Blizzard North, co stojí za dvojkou..
  • Diablo 3 na Xbox One? A k cemu? On to jeste nekdo hraje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit