Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu je sranda jak se tu všichni odvolávaj na to že D2 bylo hratelné až s datadiskem a jak bylo úžasné.... a to samé se očekává, že se stane i s D3 a jeho datadiskem :))) Každej to bere jako absolutně jasnou věc, že datadisk udělá s D3 to staré známé super Diablo. Ale nikde sem se ještě nedočetl ani nenašel zmínku že by někoho napadlo (a to sem těch forek už pročetl fakt hodně), že to taky může bejt pěknej pr*ser a žádná znovunavrácená hratelnost předchozího dílu se konat nebude. Netvrdim, že to tak dopadne, jenom mě opravdu překvapuje, že 99,9 % všech fanoušků i odpůrců počítá s tim, že to bude zase to staré Diablo. A co když nebude ????
    • Vrook
      No ono už od patche, kterej s datadiskem souvisí, je D3 "to starý dobrý Ďáblo". Reaper of Souls už přidává jen nějakej ten content, crusadera a blbůstky, ale tu hratelnost už zvedl patch.
      • Jj, uplne stejny jak stary diablo. Oh wait, runy, talenty, staty, koridor, konzolovy pocet abilit. Trololol.
        • Vrook
          U r one sad motherfucker aint ya?
          • Fakta, konzoleboji. Nic z vyjmenovanych veci D3 nema/ma navic. Proto neni jak stary dobry diablo.
        • Hammerdin is back!
    • Tak treba itemy, co ted padaj a jak casto padaj i legendarky, to je uplny Diablo 2 *15* Ted sem dodelal prvni akt, z butchera padlo super kladivo. Legendarni ring chvili pred tim... A za kazdej paragon si muzu rozdelit naky bodiky, to mi taky chybelo v D3 vanila. Ja si teda nestezuju.
  • Tak za chvíli si jdu koupit RoS a pak to s Crusaderem rozjedeme, to bude jízda :-) Jediné co se dá v součastnosti D3 vytknout je kapánek zjednodušeny systém skillů oproti minulým dílů, ale co už s tím nic nenadělám. Alespoň že mohu stavět svůj build podle toho co mi padne za gear a legendárky s bonusem :-)

    p.s. Není AH huráááá :-)
    • A taky to, ze je to celkem jednoduche. Mame s moji duo mage/hunter a v coopu vymazavame oba jednim tlacitkem ( jeji paprsek a muj speed shot) nepratele z obrazovky driv, nez se vubec stihnou priblizit. A to se v tech buildech nejak moc neorientujeme. Ale co, i tak se bavime:-) Pro vsechny, kteri jeste nevyzkouseli, konzolova verze ve dvou na gauci je vyborna vec.
      • Nevím jak datadisk, ale já hrával sólo s mým barbarem na T5 obtížnost a ty elity mi moc jednoduché nepřišli
        • Tak hraju crusadera HC na hard (zatim lvl 22) a obcas mam co delat teda s elite packama :D Moc lehky mi to neprijde na nizkych levelech...
    • HEyhey, 5.akt je moc hezkej. Ale chci si ho projit s crusaderem, tak uz leveluju na hardcore.
  • aha takže simsponovci nejsou omalovanka, protože itchi a scratchy sekaji končetiny. dobra logika veskoslave.
    • MrSanta
      Dobrá logika je hlavně tvůj výplod *7*. Když budeme pokračovat v tvé 'logice', tak South Park je omalovánka pro malé děti?
      • south park je omalovanka, ale ne pro male deti. (pro pomalejsi: bavime se o vytvarnem stylu ne o tom pro jakou vekovou skupinu to je)
        • MrSanta
          Pro rychlejší - omalovánka ve smyslu v jakém je používána při debatě o hře Diablo III má pejorativní význam a přestavuje posun od domnělého 'dospělého' pro ultra mega hard-core hráče Diabla II k 'omalovánkám' pro casual dětičky Diablo III.
          • ja od firmy blizzard uz nic dobreho nečekam, abych to shrnul
  • K Diablu 3 sedne jako hrnec na zadek slovní výraz Epic Fail a stylizace? To je hnus. Jak něco takového mohli dopustit mi do teď hlava nebere.
    • je to logicke, když se zpetne koukneš na starcraft 2, tak je videt v jejich hrach jistou kontinuitu vyvoje smerem v vetší sluničkovosti a trapnosti,, v oblasti hratelnosti pak k debilite, čili od desiti k peti.
      • Ty ses ve starcraftu2 nedostal ani do bronzu. Proto ta zast
      • Spades
        A u tebe šel vidět od prvního slova posun od kokota k totálnímu pičusovi...
        • nahlášeno
  • GTA V na PC stejne nebude
    • gamerkt79
      Ja myslim , ze vyjde spolu s verzy na XOne a PS4. Pekne v HD :)
      • Brzy, jazyk, nazyvat, Ruzyne....verzy?:-)
        • Gramar nazi
          • Chybi ti tam jedno M . "Heil Grammar":-D
    • I kdyby nebylo, tak co? *7*
  • Yes! KONECNE SI TO ZAHRAJU, Xbox je best!
    • Xbox je best. APU za 2,5 tisice i s grafikou v krabici za deset. Ololol, enjoy. *5*
  • hardcore crusader lvl 12. *6* oh yea
  • a bude to na ps3 ?
    • A neni to náhodou již na PS3?
      http://xzone.cz/nahledps3.php3?idg=936
      • ses debill ?
        • Podle tvého nicku, jsem tu debill jen ty.
          • ? *15*
      • Spades
        Reaper of Souls ne.
        Upřímně, nekupoval sem si RoS na PC jen proto, že bych si ho radši zahrál ve 4ech na xboxu, ale asi to nakonec nevyjde.
        • Doufám, že bude RoS i na starší konzole. Sice o tom nepadla ani zmíňka, ale když mají původní D3 na X360/PS3, tak by mohli být tak hodní a udělat i datadisk. Mám PC verzi i X360 verzi a PC jsem jednou dohrál a pak už mě to nebralo. Na X360 mám několik postav a hrál jsem to několikrát dokola. Na gamepadu se D3 hraje neskutečně dobře a to ani nemluvím o lokálním co-opu, který hru posunuje zas o krůček jinam.
  • Kedysi som tvrdo obhajoval designove rozhodnutia okolo D3.. Teraz ? Uprimne mi to je luto ludi co si kupili datac. No aspon sa zabavim na forach, ako idu ludia plakat ze si kupili hoovno v pozlatku :D Popcorn uz mam pripraveny :)
    • Kdysi mne Diablo 3 skutečně znechutilo (první rok provozu). Teďka ... ? Od vydání patche 2.0 si hru nemůžu vynachválit, konečně je to zase trochu Diablo. A toho masivního hejtu se asi nedočkáš. RoS přinesl nové rozlehlé mapy ve správně temném, hezkém prostředí k procházení a plno drobnůstek obohacujících hraní. Jako nového craftera, Mystica, co umí Transmorgifikovat a Enchantovat předměty. Nový loot. Nové skilly pro všechny postavy. Nový režim Adventure mode atp. Nevím teď co hrát dřív, asi to budu muset střídat :D ...jeden den Dark Souls 2 a druhej na odreagování Diablo 3 RoS :) ... a nejméně půl roku mám co dělat ... vrchovatě.
    • já teda nevím ale poslední patche diablo neskutecne vylepsili a me ta hra opravdu konecne chytla, pred par dnema sem si datadisk predplatil a dnes se tesim na spusteni :) ale novinka okolo xbox verze me teda moc nezajima, spis by konecne mohli pohnout s pvp :)
      • Presne tak, chtelo by to pohnout s pvp...klidne nejaky areny by tomu slusely.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit