Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebyvam casto sprosty v diskusich, ale KUR*A!! Jdou vzit zpet penize z kiskctarteru? Ted, jako ze uz si to nekoupim, ale kdyby jo, se pripojim a na fb zacnou vyskakovat hlasky "Jirka se diva na jelena", "Jirka prave zabil a rozrezal slapku", "je nam lito, FB tuto sluzbu zrusil nebo doprznil jako vetsinu toho co koupil, bryle se nyni sami znici, vcetne uzivatelovych ocich"...
  • davidBray
    tak to je konec
  • Záznam konferenčního hovoru ohledně prodeje Oculi Riftu:
    http://www.shareholder.com/visitors/event/build3/stage/stage.cfm?mediaid=63723&mediauserid=0

    Moje pocity:
    http://puu.sh/7JPnC
  • BookerDeWitt
    Oculus Rip
  • byl jsem jednim z prvnich backeru a tohle me teda dostalo. S fb si treba na.erte
  • Hele dost pochybuji, ze by FB do vývoje v týhle chvíli nejak zasahoval. A v budoucnu tady bude nekolik VR od ruznych firem a jestli pak pude vyvoj OR v oblasti her do kopru, nepochybne se do hry vloží i Valve *3*
  • Jezis miaria nieeeeeeeeeee.

    Kristova noho mate rozbehnuty dobry biznis, potenical obrovsky, vsade oblubeny, este to ani neni hotove, marketing nemusite ziadny lebo si to predaju ludia medzi sebou, pripadne hry samotne. Staci to len dorobit, vydat a predavat. A hotovo.

    Nie, niekto zavonal peniaze tak hurá pome to predat vsetko. Ty ludia tam musia byt totalne mimo. Chcel som si Rift kupit ked bude hotovy ale urcite to uz neurobim. Ak niekto neveri v svoj vytvor a cele to musi "poistovat kapitalom z facebooku" tak nech ide dopr*ele.

    Uz to vidim, pri zapojeni oculusu do kompu navas vyskoci hlaska ze ak ho chcete pouzivat musite si zalozit ucet na facebooku a v hrach navas bude vyskakovat ako musite vsecko lajknut.

    CastAR je teda jasna volba.
    • Ked za tebou pride niekto, kto ti ponukne paradny balik penazi, prehadze ti to hodnoty. ;)
    • Vis, ono neni od veci si procist diskuzi, nez neco napises. Obcas se i pres ty sr*nce co tu nekdy lidi pisou clovek neco dozvi. Treba to ze Palmer Luckey na redditu ujistuje, ze nic takoveho nebude treba.
      • Za dve mliardy by si Lucky nechal zaviest aj analnu sondu. Takze jeho "uistenia" premna maju nulovu hodnotu.
        • walltar
          Ty dvě miliardy se rozdělili spíš mezi investory. Pochybuju, že by Palmer měl nějakou větší kontrolu nad společností.
          • Všiml jsem si, že jsi tu psal o možnosti zrušit předobjednávku.. sám mám DK1 a zvažuji, že objednám DK2, nicméně rád bych ještě předtím DK1 prodal, ale zároveň bych chtěl učinit objednávku DK2 co nejrychleji :D...
            prostě když tam zadám údaje plat. karty VISA, dám předobjednat, tak to mohu pak následně zrušit? kdybych třeba DK1 nebyl schopen rozumně prodat.. a pokud ano, za jaký poplatek? je k tomu nějaký offic zdroj, který toto konkrétně objasňuje? hledal jsem v TOS, ale tam to nebylo nějak přesně specifikováno .. Dík
            • Díky.. takže nejprve bloknou celou částku a pak srazí na furt těch 50 S.. a platí nejen pro kreditky, ale i VISA debe. karty? viz. níže
              FAQ: "you are using a Visa/Mastercard Debit Card (tied to your checking account), please make sure you have the funds available for entire purchase price to cover the temporary authorization hold."
            • Je to 50$, který ti nevrátí, pokud v červenci nezaplatíš. Těchto 50$ si účtují hned, jako zálohu a zbytek v tom červenci.
        • wenceslaus
          Zdroj?
          • http://www.gamesindustry.biz/articles/2014-02-28-vr-palmer-luckeys-quest-to-change-the-world
            • wenceslaus
              Díky.
      • co on ujistuje na redditu je naprosto irelevantni. Skutecnost konci vetsinou jinak
        • Muze byt, ale to clovek pak nemuze verit nikdy nicemu a nikde nikomu, ale to je dle me trosku zbytecny a predcasny pesimismus. Navi, moc si nepamatuju na nejaky hw, ktery takovato zmena totalne odrovnala, ale muzes mi uvest par pripadu, treba se pletu.
          • To je realita, prodejen HW nemuzes nikdy vydelat zpet 2G ... to je naprosto mimo realitu, takze bud to integrujes s FB, nebo (daleko pravdepodobnesi) ti to bude cenichat v PC a odesilat vsechno mozny i nemozny (seznam mailovych adres, klidine obsah mailu, seznam SW kterej mas, proscanuje ti to fotky a vytaha znich ksichty ... proste presne to, co dela FB na mobilech ti bude delat oculus(fb) na PC.
          • Ale vůbec. Pan . je jen lacinej hater ...
    • walltar
      Jim tam už před tím nic nepatřilo ... měli většinu peněz z VC a takoví investoři chcou kontrolu nad tím do čeho investují. Peníze od backerů byli jen kapka v moři, která to pomohla rozjet. Kontrolu tam neudělali žádnou. Teď místo investorů. kteří chtějí udělat krátkodobý zisk a potom co nejlíp prodat jsou s velkou společností, která může mít dlouhodobé plány (samozřejmě je může podrazit ... ale to mohli i investoři)

      Já věřím, že integrace s FB nebude nutná ... OR by to jen ublížilo a pro FB by to nic nepřidalo.
      • Tak v to doufám. Jestli to budou nějak propojovat, tak o to neopřu už ani kolo. Už jen ta informace, že je fb majitel mě dost odrazuje. I když pro mě asi stačí aby tam dali samolepku facebook a jdu hned ke konkurenci.
        • walltar
          Tak to mě je u zařízení jedno jaká je na něm nálepka ... já netrpím akutním haterským syndromem. FB účet nemám, protože ho k ničemu nepotřebuju a myslím, že to je úplná zbytečnost. Ale nemám důvod je kvůli něčemu nesnášet, takže klidně ať je na tom napsáno Facebook ... pokud to bude funkční zařízení, tak si ho koupím.

          Pokud spojení s FB omezí negativně jeho funkčnost tak si ho nekoupím ... ale nebudu dělat závěry před tím, než ta CV1 bude k dostání.
  • eyebook *8*
  • R.I.P. Oculus VR
  • Disslike
    • Vsetci sa snazia byt optimisti co je sice pekne ale uvedomte sa ze hacik tam bude VZDY.
      • walltar
        Tak háček by tam byl i kdyby to FB neprodali ... Tu firmu financovali soukromí investoři. Takže možná, je lepší že to prodali FB, než kdyby to prodali MS, nebo Sony aby si OR rozřezali na kousky a použili do svých VR zařízení.
        • Preco?? Ved Sony dokaze robit kvalitne veci, hlavne co sa tyka hardware su na mile daleko pred FB samozrejme FB si dokaze najst sikovnych ludi no osobne mam k tomuto silnu nedoveru.- Stale som vsak rozhodnuty OR si kupit, ale urcite si pockam na recenzie a moznost to niekde vyskusat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší