Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EG

    so má sakra českej eurogamer za problém? red orchestra 2 je dobrá hra, tak jsem i k nim do diskuze napsal, že je aktuálně zdarma, aby mělo šanci co nejvíc lidí ji stáhnout, a místo toho mi 2x ten komentář smazali bez odůvodnění, nechápu
    • Do Doskočilovejch spárů se dostat,to není nic pěkného..
    • Vrook
      By se měli možná přebrandovat na EU-gamer...
    • Tak psal si to do článku k úplně jiný hře, tak se nediv ;)
      • no problém je, že nějaká všeobecná diskuze tam neni
        • Inquisitor
          O čem taky diskutovat, sice by tam bylo plno příspěvků, ale nikdo by je neviděl :D
    • Tilwaen
      To jsi na tom ještě dobře. Jindy Ti dají ban na acc, ale takovým způsobem, že můžeš dále přispívat, jen nikdo jiný krom Tebe Tvé příspěvky nevidí :-)

      E: Maarta byl rychlejší.
      • Maarta
        Bohužel tento jejich čin mne ještě více přesvědčil o jejich nevyspělosti a neprofesionálnosti. Což je docela škoda, protože jsem nenapsal nic urážlivého, jen to, že by se měli trošku mírnit...

        EDIT: Konkrétně šlo o příspěvek k tomuto, po kterém jsem si všiml, že můj příspěvek nikdo nevidí
        http://www.eurogamer.cz/videos/reklama-na-xbox-one-studena-jako-psi-umak

        Kde jsem napsal:
        "A zase to neprofesionální navážení se v titulcích do X1 od redakce, které se řešilo v diskuzi pod jiným článkem...
        Obzvlášť, když toto je video z představení xboxu na MS konferenci..."
        • Tiez tam mam shadowban..asi som sa prilis navazal do Schovanca ;-)
    • Maarta
      EG má celkově problém... Když jsem jim do diskuze jednou napsal, že by mohli přestat příliš okatě (asi v pátém článku po sobě) propagovat PS4 a zároveň se až nechutně navážet a urážet X1, protože by redakce měla mít nějakou úroveň, které je trošku jinde než na úrovni poberťáka, tak se mi najednou začaly blokovat veškeré příspěvky v diskuzi. A to tak, že já je sice viděl, když jsem byl přihlášený, ale jinak nebyly zveřejněné.
      • Inquisitor
        Tak to sis dovolil hodně, já tenhle ban dostal a ani nevim za co :) Tak jsem si tam smazal účet a se,, na ně.
        • Maarta
          Kdybych napsal aspoň něco vulgárního, tak neřeknu... Ale místo toho, aby nějak reagovali, tak mne prostě blokli a nic neřekli. Na můj, podotýkám slušný, email s dotazem, copak se stalo mi nikdo neodpověděl.
          Můj příspěvek díky kterému jsem to schytal je tady níže.
          • Inquisitor
            Taky jsem psal e-mail za co jsem ten ban jako dostal a samozřejmě bez odpovědi. Holt Jenda Doskočilů vládne pevnou rukou, běda tomu kdo pouze nechválí. Ten chlap má fakt problém :)
            • double post, zase něco buguje .)
            • Nejhorší je, že si i naklikávají pluska :D To jsem zažil tam jednou a bylo to u Warhose, přísvěvky redakce byli v mínusu a během toho než jsem dopsal koment, tak redakce měla +16. No tak jsem napsal, že si naklikávají a dostal jsem neviditelný ban. Sráát na ně, na komouše.
  • Mac OSX Steam

    Chtěl bych se zeptat na věc, na kterou jsem nikde nenašel odpověď. Když budu mít ve Steam knihovničce zakoupenou hru a na ní dodatečně vyjde port na Mac OSX, přidá se mi tato verze automaticky do knihovničky, nebo si budu muset koupit případně tu danou hru znova, tentokrát s podporou Mac OSX (to samé platí i pro Linux verzi).
    • Ronox
      Ano hra se ti přidá do knihovničky. U mě to byl posledně Tomb Raider a Bioshock Infinite tuším.
    • téměř určitě přibyde podpora pro nový systém a neni potřeba kupovat hru znova - jako když cs:go vyšlo na linux apod
      • Děkuji moc za odpověď.
  • ringmancz

    Bandai Namco oznámilo tituly GRID Autosport, PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2, Power Rangers Super Megaforce, Rise of Incarnates, Sword Art Online: Hollow Fragment a Tales of Hearts R.

    tomu GRIDu nerozumím. Codemasters si to nevydají sami?
  • RO 2

    na steamu je Red orchestra 2 zdarma až do zítřejších 19 hodin, stačí si ji přidat do knihovničky ;)
    • Jack1947
      V LEVELU byla zdarma na porad, toto se jim moc nepovedlo i kdyz snaha se ceni. *3* (kdyby to byl Rising storm je to o necem jinem).
      • A co jako že to bylo v Levelu? Já na nějakej Level víšco, a pochybuju, že Steam ne. Já tu hru ještě nemám, a jsem rád za tu akci.
      • ucho
        tady ti taky zůstane na Steamu napořád... tento příspěvek se ti moc nepovedl.
        • Jack1947
          Aha, ja zapomel ze tu hru budes mit v knihovnicce jen ji nebudes moc hrat *3* ... dokud ji nekoupis to je pane logika. *7* ( Jasny vlastne ji mas no jen ji nemuzes uz hrat) uz se nebudu dohadovat o blbostech.)
          • ucho
            ty jsi fakt mimoň...
          • cože? když máš hru v knihovně tak ji můžeš hrát, dyť takhle už v zimě rozdávali left 4 dead 2, co plácáš člověče
            • hele týpku, napsal jsem DO, jakože do zítřejších 19 hod si to musíš přidat do knihovny, pak už to nepůjde, dnešní akce je zdarm na furt, neni to jen free jednodenní hra, ok?
            • Jack1947
              Napsal si do takze ja to tak pochopil ze to trva jen na jeden den (coz se obavam k vasemu nadseni ze to tak zatim bude) (coz asi bude).
  • ucho

    PS Vita

    http://www.originalky.cz/Sony-PlayStation/PlayStation-Vita/Konzole/Sony-PlayStation-Vita-PSVITA.html

    samotná Vita už za 3,5k? to začíná znít lákavě :)
    • Už dřív byly bundly za 4000,- s kartou a hrami..například na gamehouse bylo za 3995,- Vita + 16GB karta + 10 her ke stažení. S těmi akcemi na Vitu se roztrhl pytel..asi se zbavují starých modelů aby naskladnili nové..plus pro nás konzumenty
    • victor
      To už jsme na ceně PS3 :/ ... a co pořádné tahové strategie jsou tam nebo musím do japonska ? V PS+ zatím nebyly ...Hmmm a jak je to s tou kompatibilitou s PSP ? ....
      (Valkyria Chronicles 2 a emulovat Front Mission 3 ... Ok dvě hry k zahrání bych měl ;) )
      • Ferdis2
        Na Vitu vyšli Disgaea 3: Absence of Detention a History: Legends of War. PSP hry by mali až na výnimky (Kingdom Hearts: Birth by Sleep, Crisis Core: Final Fantasy VII) šlapať všetky. A ťahoviek je na PSP naozaj hafo...
  • ucho

    PS+

    Puppeteer, paráda... Vánoce tak brzy? :)
  • Cossacks II: Napoleonic Wars Steam Key: G79EG-YDJ0B-WLX79
  • Cossacks: European Wars Steam Key: 5DJEC-6886J-APP8T
  • King Arthur II: The Role Playing Wargame Steam Key: ANKAA-X2T93-IQDB6
  • A Game of Dwarves: Gold Edition (Inc 3 DLC) Steam Key: B7JWP-LQ7ZV-4N5N7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit