Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pro upřesnění, tohle není tak úplně interní projekt Daedalicu, Daedalic jen po stránce produkce dotáhl do konce koncept, se kterým přišel už v částečně hratelné podobě Američan Mocsy, který pracoval na A Vampyre Story. Takže bych to nebral jako plně interní projekt a nestavil ho na stejnou lajnu s Deponií nebo The Night of the Rabbit. A pak, podle mne je to sice herně obyčejná, ale jinak dobrá adventura. Já se docela bavil :-)
    • woczlf
      Zcela interní není ani Night of the Rabbit, ale oni takhle pracují úplně běžně.
      • Matt Kempke byl při vývoji TNOTR regulerně zaměstnán v Daedalicu a je stále, to bych bral jako plně interní projekt. Ale ono to ve výsledku není až tak důležité. Obecně platí, že co vyvíjejí v Daedalic sami, je skvělé, a co jen vydávají, je jen +/- průměr. Alcatraz je někde na pomezí v obojím.
  • kickasl
    S adventurama moc zkusenosti nemam a point&click moc nemusim, ale tahle hra me dost zaujala. Zadnej zazrak to neni a podruhy si nejspis nezahrajete. Na grafiku jsem si po chvili zvyknul, a prestoze ma sve nedostatky, zadna katastrofa to neni (i kdyz zrovna tohle je hodne subjektivni). Hraci doba neni nijak dlouha a o znovuhratelnosti tak trochu pochybuju. Konce jsou v podstate dva a zalezi ciste na rozhodnuti na konci hry(alespon si to myslim). Krome toho muzete ovlivnit ton nekterych rozhovoru, na cemz stejne nesejde, protoze vysledek bude (skoro/nejspis) stejny. Celkove cast za zenskou mela alespon chvilemi nejakou atmosferu.
    Utect z vezeni se da dvema zpusoby?
    Pro me to byla celkem fajn hra, takova jednohubka, ale urcite se najde neco lepsiho.
  • Zajimave ze v hrach kde je postava tvorena 8x8 pixely se jdete posr*t a tady je oskliva... *16*
    • Jednoduche jidlo muze chutnat lepe nez pokrm z drahych ingredienci.
    • janchor
      Zajímavější je si uvědomit, že vizuální "krása", pojem sám o sobě relativní, se neodvíjí od počtu pixelů, stejně jako se třeba krása básně neodvíjí od počtu rýmů.
      • Takze v podstate herni grafika dosahla sveho vrcholu pred 15 lety, pokud hra vypada jako by vysla pred 15 lety na nintendo tak se z toho vsichni poserou jak je to nadherne retro ale hru ktera vicemene splnuje dnesni standart tak vsichni poplivou.
        (kdyby to byla 2d hopsacka ma to 8 bodu to vime vsichni)
        • janchor
          Ne, to sis z toho odvodil zcela špatně.
    • Ono jde spíš o to jak se hraje, ne jak to vypadá na screenshotu. Hru jsem zkoušel a musím říct, že 5 je v tomto případě ještě nadhodnocené. Ač si kluků z Daedalic vážim, tady šlápli kurňa vedle - přitom vězení Alcatraz, to je prvotřídní materiál, ať už pro zpracování ve filmu nebo ve hře. Fakt škoda
      • woczlf
        S námětem absolutní souhlas, ale co ti přišlo na tom tak extrémně špatné, že by si to zasloužilo až podprůměr. Pořád mám pocit, že je to prostě úplně obyčejná adventura, kteá nemá vůbec nic navíc. Tedy nic funkčního, ale jako průměrná adventura funguje.
  • maros.goc
    zdá sa, že toto je prvá menej podarená hra od inak výborného štúdia Daedalic Entertainment :(
    • Já si myslím, že těch méně povedených bylo v podlední době více... Trilogie Deponia je určitě skvělá, ale třetí díl už ztrácel dech. To samé Memoria. Dohrál jsem to, byly tam pěkné nápady, ale tolik klišé jsem snad ještě ve hře neviděl a nakonec jsem to dohrál jen proto, abych to dohrál :)
      • maros.goc
        k tým hrám nepočítaj blbosti ako Journey of the Reach ...tí tu hru len vydávali a vývoj mal na starosti iné štúdio :)
      • maros.goc
        s tým osobne nemôžem súhlasiť :) Goodbye Deponia bola po každej stránke parádnou adventúrou :) Memoria bola omnoho lepšou hrou ako Satinav :) ako po stranke hratelnosti tak pribehom ): no...hratelnostou rozhodne viac :)...
      • Ferdis2
        S tou Memoriou súhlasím. Prvý diel Chains of Satinav ma očaril a bohužial dvojka bola už o triedu slabšia. Ale stále ešte dúfam, ža sa to v poslednej časti vzchopí...
        • maros.goc
          trojka nemá byť :)
    • Thorar
      Nemaj experimentovat a radši zůstat u toho co jim jde skvěle *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit