Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC bezmozci zase mají pré.
    • chtěl jsi říct PC KRÁLOVÉ, poskoku
      • Ano, Mistře
        • Poklekni.. a rozepni mi kalhoty
          • (chvějícím se hlasem) Jak si přejete, Veličenstvo
            • Jó jako. Dělá ti to dobře? Seš fakt případ.
            • Nějaká porucha? Dělá ti dobře psát si sám se sebou?
  • Hnisavec
    konečne tá hra bude mať predaje aké si zaslúži,,,,,tie PC warez detičky si nezaslúžia také klenoty, i najlepšie hry tam predajú pár kusov oproti konzoliam....PC sucks...
  • Veskoslav zase perlí. Jen tak pro info. Crysis 3 je technologicky nejpojkročilejší hra současnosti a na tom se shodnou všichni i ti, kteří Crysis 3 po stránce hratelnosti kritizují. Trošku nadhledu a rozumu by ti neškodilo. Než se začneš hádat, začni přemýšlet ať tu nevypadáš jako naprostý osel.
    • CryEngine je tak pokročilý, že na něm vznikají samé paskvily typu Crysis, Ryse a ty sniperské lameřiny. Jo a je tak pokročilý, že Warhorse studios si ho museli z půlky překopat. To, že tam mají hezky udělanou džungli, z toho nedělá nejpokročilejší engine, dylino *7*
      • Tak napiš, co je nejpokročilejší hra a engine současnosti.
        • co třeba poslední Frostbite? Ať je BF4 sebedebilnější, tak ten engine před Cry jednoznačně vede a vůbec nejde o grafiku.
          • V čem vede?
            • konkrétně ve všem
            • V čem konkrétně?
            • ve všem.
    • A nejaka studia ci data, který by tve tvzeni potvrdili? CryEngine Crysis 3 rozhodne není nejpokrocilejsi technologii enginu.
      • hmm a jaký je teda podle tebe nejpokročilejší? Neříkej, že zabugovaný metro engine? Který potřeboval půl roku a deset patchů, aby to bylo hratelné na AMD.
        • Metro LL hraji od 1. dne vydani na AMD karte. Kde je chyba..... *7* A nepotreboval jsem zadny patch ani nic jineho.
          • Jo je to bez chyby a těch 14 patchů je jen pro srandu králikům, že ano?
            • Veskoslav mi může říkat jak chce *3*
            • Snori_Nosohryz
              Děkuji, že ses odkopal. Nemá smysl s tebou ztrácet čas. A neudělej se z toho Crysis nebo ti mám říkat pane Dollaru dle tvé logiky? *7*
            • Tupoun Veskoslav sem plete pouze MP hru. Crysis 3 SP a MP hra a má celkově jen tři patche. Metro LL čistě SP, konzolovka koridorovka a 14 patchů.
            • Snori_Nosohryz
              PlanetSide má za sebou 132 patchů. Vypovídá to o něčem? *7*
    • Tak jasně Crysis 3 je trošku někde jinde než Metro, bohužel Veskoslav se nemůže připojit do Diabla 3, jelikož mu to háže disc... takže si potřeboval zchladit žáhu.
  • oni krabičkáři nic jinýho než GTA 5 totiž nemaj *5* vlastně maj, tzv nextgen fíčury.. můžou sdílet videa a screeny *1* *1* *1*
    • ale ono ani to GTA V na nextgen NENI *3*
  • frag.ment
    To je zase debata trotlů tu fakt.. Místo o hře se zase mektá o PC vs. konzole. Tady už fakt ani nemá smysl do těch diskuzí zavítat :-(
    • Ataker
      Já už právě díky tomu diskuse ani nenavštěvuju :-/ prostě si prečtu jen článek a tím to pro mě končí.
      • Nelži, kdyby to tím končilo, tak tady nic nepíšeš.
        • Ataker
          Cože to píšeš? Já vidím akorát bla bla pičovina bla bla...
          • V tom případě by sis měl zopakovat základku.
            • Ataker
              Je to normální toto? Já napíšu, že vidím akorát "bla bla pičoviny bla bla" a on napíše znova :-D to je blb :-D jo a ve finále vidím to samé co předtím...
    • Holt na netu je nevyhoda, ze se trotlove ve velkem poctu muzou schazet na jednom miste. V realu jsou izolovani a malokdo se s nimi bavi:-)
  • $$$ ty vole, ty si na ty své bláboly ještě tak naklikáváš:-D Na tom, že nová generace konzolí je průměrné pc nic nezměníš:-D Oproti předchozí generaci to není žádný skok a hry na nich vypadají hůře než na pc, pokud vyjdou na obě platformy:-D Sundej si vole ty růžový brejle, jo *1*
    • Prumerny pc se slusnym gamepadem staci. Ke konzoli navic netreba monitor
      • Ne jenom televizi, ale to jaksi polovina konzolistů nepočítá do ceny, protože ji mají rodiče v pokoji, tak se to do nákladů na pořízení nepočítá:-D A už ti někdo řekl, že pc lze mít připojené i k tv a nepotřebuješ ani ten monitor *1* *1*
        • sedis pak pul metru od televize nebo jak to delas?
          • Možná jako u konzole
          • Bezdratovy gamepad, mys, klavesnice? Nebo tyhle vymozenosti k tobe jeste nedorazily?
          • Veskoslav
            Proboha proč Vám nedochází, že na pc se dá hrát prakticky stejně jako na konzoli u televize? Proč by měl ksakru sedět půl metru od televize? To nechápeš, že pc připojené k tv má ty samé možnosti jako konzole připojené k tv? Nebo ty sedíš půl metru od televize s konzolí?
            • kupu si next gen konzoli a zahrajes si na ni GTA V uplne stejne jako na PC... tedy nijak*3*
            • nekupuj si novou konzoli
              Pokud mas neco lepsiho nez prumerny pc bez monitoru, tak je ti to na gowno
            • Veskoslav
              Nebaví mě GTA, proč bych ho měl hrát? To je zase jaký pseudoargument? A ty si sedni s novou konzolí a zapni si GTA V. Ale né, ono to taky nejde..... *7*
            • Kup si prumerny PC za cenu konzole bez monitoru.
              Pripoj to na tv
              Drepni si na gauc s gamepadem
              A zahraj si gta5...
      • K PC taky nepotřebuješ monitor
    • Veskoslav Detected
      • Snori_Nosohryz
        Hodně smutný život lozit do diskuzí, prohledávat je a jediné, co napsat: Veskoslav detected *1*
        • Snori z Ostravy. Tvůj druhý příspěvek od registrace a zase bráníš Veskoslava. Ach, že by zase náhoda?
          • Každý kdo je z Ostravy je Veskoslav,každý kdo napíše,ž e Hledač Pravdy je blbec se smutným životem je Veskoslav aneb vítejte v pravidlech dolarovky na games.cz volové *1* *1*
            • 2zgr - naucil ses nove anglicke vyrazy, tak si je musel hned vyzkouset vid? *1*
              • Reakce na příspěvek:

                A na to jsi přišel s maminkou nebo tatínkem?
            • stfu lame
      • Veskoslavfobik detekován *1*
      • *1* *1* Ty vole, co to žereš za drogy *1* *1*
  • Metro bylo luxus, konzolisti jako vždy opoždění, ale pro ně to bude jako pro nás PCčkáře Metro před rokem .. teda skoro, vsadím se, že na PC verzi (tu starou) to mít nebude i tak.
    • To by se ti zbortil svět Predátore, kdyby to mělo lepší grafiku než na PC, že?
      • tak HW na to nema co by tam tu lepsi grafiku asi tak pocitalo? cloud vid? dit je to nextgen*1* *1* *1*
      • God-of-War
        Je to chudak, co akorat furt breci. *15*
      • To by zajímalo, jak toho chceš docílit, když na to hardwarově konzole nestačí? Viz srovnání Titanfall na Xbox One a pc;) Zase nepřeháněj.
        • Že by optimalizaci viz. Infamous. Hra s open- world světem a naprosto brilantní grafikou.
          • Brilantní grafika? *1* Ty vole, dneska je tu tolik drogově závislých, že to není možné:-D Definuj pojem brilantní grafika, protože ve spojení s PS4 to nějak nejde si představit *1* *1*
            • Co žereš za drogy? *1* *1* Vám retardům asi těžko někdo vysvětlí, že Veskoslav není všude okolo nás, ale v každém z nás *1* *1* Raději jsi hrát na uber, super quadra mega konzoli a obdivuj "brilantní" grafiku vole *1* *1*
            • Veskoslave už se neztrapňuj.
          • lol, prej brilantni grafikou *1*
          • Snori_Nosohryz
            Ano a porazí to sestavy s i5/i7 a RX 290/GT 770, že? *1* Mě přijde že růžovoučké brylky tady máš ty a v konzolích nové generace vidíš něco, co tam není.
  • MARTASLJ19
    Vychádza to aj na PC!!!!! Zrejme vylepšia grafiku ako aj v TR pre PS 4 a X1, ale tu sa o to aspoň podelia aj s PC platformou.
    • Veskoslav
      No nevím, co chceš vylepšovat na pc grafice, když Xbox One i PS4 jsou slabší stroje, takže bych se ani nedivil, kdyby se to nevyrovanalo současnému maximálnímu nastavení na pc. Nevěřím, že se to dá nějak vylepšit, obzvlášť, když Metro LL byla nejhezčí a nejlepší grafická hra minulého roku. A ani u TR nevidím rozdíl mezi maimálními detaily na pc a "vylepšenou" verzí na konzole.
      • Obě hry mají něco do sebe ani jedna s druhou nesoupeří.... prostě jinej engine jinej visual.
        $$$ -> který je tak omezený fanboy, že nerespektuje nic kromě toho, co se mu líbí.
        Ty seš opravdu řečník ty vole co děláš celou dobu ty ?
      • Co to zas mektáš proboha. Sundej si růžové brýle fanboy a zahraj si Crysis 3.
        • Veskoslav
          Crysis 3 oproti Metru?:-D Nenech se vysmát.
          • LOL. Si děláš srandu nebo troluješ?
            • pod to se taky podepisu Metro ma mnohem lepsi grafiku nez Crysis to ma dobre akorat tak palmy, ale vnitrky vypadaj oproti Metru jako chudy pribuzny
            • Kde jsem napsal, že lineární hra= špatná hra. Tahle debata vznikla jen za pomocí jednoho tupého fanboye(Veskoslava), který je tak omezený fanboy, že nerespektuje nic kromě toho, co se mu líbí. Naprosto zarážející je pro mě, že Metro považuje za graficky lépe zpracovanou hru než Crysis 3. Ano, může se mu více líbit stylizace grafiky v Metru více než v Crysis, ale technologicky je Crysis 3 úplně někde jinde, navíc to zvládá s otevřenými levely. Domluvil jsem.
            • Ty ale delas, jako kdyby striktne linearni hra byla zakonite spatna. Dobre zpracovana linearni hra muze byt stejne zabavna jako polootevrena nebo sandbox hra.
              Ttreba takova HL serie patri mezi to nejlepsi, co linearni fps muze nabidnout IMO.
              Ja se treba bavil stejne dobre u Crysis3 jako u Metra. Kazda hra ma "to sve" a kazda je trosku o necem jinem.
            • Far Cry 3 je sandbox, open world hra. Tam je to logické. Crysis 3 ovšem ne a má levely a má je naprosto perfektně zpracované. Otevřené čili tu funguje strategie a další faktory.
            • Pořád je to milionkrát otevřenější než total 100% koridor Metro :DDDD
            • Naprosto otevrena mapa je napriklad Far Cry 3, Crysis 3 rozhodne "naprosto otevrene" mapy rozhodne nema.
              Ale souhlasim, ze alespon pulka map je rozlehlejsi nez ty v Metru. Nicmene porad vedou z bodu A do bodu B, pouze mas vice cest jak se z jednoho bodu dostat do druheho.
            • Veskoslav
              Ano žij si dál v "debilitě" toho, že Crysis má otevřené mapy. To měl naposledy první Crysis. Pak už je to jenom otevřenější koridor, kdy si nemůžeš lozit džunglí a jezdit s vozidly, jak se ti zlíbí. Ale evidentně se s tebou bavit je jako hučet do stromu, ať se více snaží hrát ty kuličky, protože mu to nejde.
            • Ty jsi nemocný vážně. Chápeš psanému slovu? Chápeš, že v Crysis 3 máš naprosto otevřené mapy, čili můžeš protivníka obejít x způsoby. Metro= uzká ulice dopředu.
            • Veskoslav
              Plánovat cestu v Crysis 3? Nejlepší grafiku historie? Dík za pobavení, dlouho jsem se tak nesmál. Jinak v Metro LL podle tvé logiky také můžeš plánovat cestu, stačí obcházet stráže jinou alternativní cestou jako jsou kanály, žebříky atd. Tudíž dle tvé logiky pokud má tedy Crysis 3 více možností plánování tak i v Metro LL existuji dvě cesty postupu.
            • Ty jsi vážně miglý po palici. Crysis 3 má několikanásobně otevřenější mapy než Metro a ve hře je možno naplánovat si cestu, to ovšem u Metra nejde. To je prostě koridor jako v Call of Duty. O grafice není nutno spekulovat. Crysis 3 má nejlepší grafiku historie.
            • Veskoslav
              Poprvé? No ano, vidíš pouze to, co chceš vidět. Evidentně máš se mnou nějaký problém, ale to je mi jedno. Ale co se s tebou bavím. Člověk, co žvatlá něco o brilantní grafice na pc evidentně všechno ví nejlépe. A Crysis je otevřený koridor jenom tak pro info. Stejně jako některé části MLL. A obě hry mám doma, takže vím, jak která vypadá při maximálce v nastavení.
            • Popravdě to slyším prvně někoho tvrdit, že Metro má lepší grafiku než Crysis 3. Od textur až po rozlišení stínu a telesaci je na tom lépe Crysis 3. Navíc Crysis 3 má otevřené mapy natož metro jen úzky koridor. Prostě Saskoslav v akci.
            • Veskoslav
              Evidentně vidíš v Crysis 3 něco, co tam rozhodně není. Ale asi nemá smysl se s tebou bavit, když evidentně vidíš na nových konzolích něco, co tam není.
    • Vzhledem k tomu, že PC verze měla nejlepší grafiku, jakou jsem v minulém roce viděl (včetně next-gen her), bych řekl, že to není potřeba.
    • Naa PC sere pes.
    • ales.smutny
      Bylo by to hezké, ale vzhledem k tomu, jak zdůrazňují, že to je starý koncept, place holdery, spoustu hypotetických plánů apod, byl bych opatrnější se spekulacemi o PC. Ale snad ano...
  • Tahle hra mě nijak nezaujala. A upřímně nechápu jak někdo může říct, že má výborný příběh, protože rozhodně nemá.
    • Zkus si pripustit, ze kazdy ma rad neco jineho a pochopis hnedka;-)
    • Tak příběh je průměrný, hratelnost taky, atmosféra nadprůměrná a grafika taky, čili mírně nadprůměrné dílko.
  • Nextgen - Grafika včerejška na konzolích zítřka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit